Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Εκκρεμεί έγκριση
Call-Girls 18985
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση κανονίστηκε εύκολα με τη βοήθεια της εξυπηρετικότατης τηλεφωνήτριας...Χαμόγελο
Η κοπέλα στην ώρα της, ντυμένη καβλωτικά...Γλώσσα
Εμφανισιακά είναι αυτό που βλέπετε στις φώτος και στο βίντεο. Όμορφο πρόσωπο, καλό σώμα το οποίο πρέπει να προσέξει μεγαλώνοντας...
Με την εισοδό της αρχίσαμε το χαμούρεμα, με φιλάκια στα οποία όμως δε δίνει γλώσσα βαθια και χάιδεμα των επίμαχων σημείων όπου μου ζήτησε ευγενικά να μη βάλω δάκτυλα ούτε μπρος ούτε πίσω...
Στήθηκε στα γόνατα και άρχισε το τσιμπούκωμα. Ζοριζόταν στο dt, αλλά δεχόταν την καθοδηγησή μου για να περιποιηθεί σωστά όλη την περιοχή (αρχίδια και κώλο).
Το γλυφοκώλι της είναι εξαιρετικό, κυριολεκτικά μου γυάλισε την κωλοτρυπίδα και προσπαθούσε να την ρουφήξει και να την γαμίσει με την γλώσσα της. Αν και ρούκι πραγματικά άξια...ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
Η συνέχεια περιέλαμβανε δυνατό γαμήσι στο μουνάκι της στα 4 όπου στην αρχή πραγματικά ζοριζόταν. Είναι αρκετά στενή για εμένα και μέχρι να ανοίξει ένοιωθα ότι γάμαγα κώλο.
Αντέχει πολύ δυνατό σφυροκόπημα στα 4 με δυνατά σκαμπίλια στα κωλομέρια που επιζητεί...Ναι!
Οι φωνές της ήταν τόσο δυνατές, σαν να την σφάζουν που φοβήθηκα ότι θα τηλεφωνούσαν από τη ρεσεψιόν έστω και αν είμασταν στο Lacoba...
Ακολούθησαν μερικές εναλλαγές σε ιεραποστολικό, καβαλαρία και πίπα-γλυφοκωλί.
Πριν το τελείωμα την έστησα ξανά στα 4 για ένα δυνατό σφυροκόπημα με παράλληλο γλύψιμο των ποδιών μου που γούσταρε πολύ...Ναι!Ναι!Ναι!
Το τελείωμα ήρθε στο πρόσωπο καλύπτοντας με τα χέρια της τα μάτια.
Συμπερασματικά είναι ένα ταλέντο το οποίο με την κατάλληλη καθοδήγηση/εκπαίδευση μπορεί να αποδώσει σε πολύ υψηλά επίπεδα PSE...Σπασίκλας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.602
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, Herculas και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού