Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49402
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ή πρωινές καύλες και η επιθυμία να σκίσω μια μιλφάρα από κώλο με οδήγησαν πάλι στην πόρτα του Athens. Συννενόηση εύκολη και η κοπέλα ήρθε στην ώρα της και επειδή έφτασε νωρίτερα και με άκουγε να κάνω μπάνιο (μη ρωτήσετε αν έχω καλή φωνή...) δεν χτύπησε την πόρτα και περίμενε έξω μέχρι να τελειώσω. Μπήκε όλο χαμόγελο και καύλα και με άρχισε στα γλωσσόφιλα! Σωματάκι καλό αλλά το στήθος λίγο πεσμένο. Το θετικό είναι ότι έχει αρκετά τατού που εμένα μου αρέσουν και πιρσινγκ στις θηλές και το πρόσωπο. Φορούσε το διχτυ της με ένα ωραίο στριγκάκι και απο πάνω ένα μικροσκοπικό ροζ φορεματάκι... Μόλις είδε ότι μου σηκώθηκε με τη μια, έπεσε στα γόνατα σαν καλό καυλάκι και ξεκίνησε με deepthroat.... Λέω εδώ είμαστε... Η γκόμενα είναι άγρια, γουστάρει να τον παίρνει όλο μέσα και γι αυτό της γάμησα το στόμα να μη μείνει με το παράπονο. Δεν ήθελα να χύσω έτσι όμως... Την έστησα μπροστά στον καθρέφτη στα όρθια με το φόρεμα ανεβασμένο και το καλσόν στα γόνατα και το στριγκάκι στην άκρη... Το θετικό είναι ότι ήταν ήδη μούσκεμα και μας άκουσε όλος ο όροφος να φωνάζει και να λέει πόσο ξέσκισμα θέλει το μουνάκι της... καταλήξαμε τελικά στο ίδιο μοτίβο να τον παίρνει ιεραποστολικά και μετά μπρούμυτα και να φωνάζει από καύλα... Ντουζάκι, κουβεντούλα και χαδάκια με τα πόδια που είναι πολύ περιποιημένα. Δε θέλει και πολύ... Της είπα ότι θέλω να της σκίσω τον κώλο, μου χαμογέλασε πονηρά και στήθηκε στα 4... Βάλαμε λιπαντικό για να μην την ξεκωλιάσω κυριολεκτικά και μπήκε με αρκετή δυσκολία γιατί έχει στενή σουφρίτσα... Στην αρχή πήγαινα μαλακά γιατί έδειχνε να πονάει αλλά δεν μου ζήτησε να σταματήσουμε και αφού πήρα το πράσινο φως τον έβαλα μέχρι τα αρχίδια και της έσκισα το κωλαράκι της αλύπητα... Την γαμούσα έτσι μέχρι να τελειώσει η ώρα και το μουνί της είχε κάνει το κρεβάτι μούσκεμα. Βγήκα χωρίς ατυχήματα ( με προειδοποίησε ότι δεν ήταν έτοιμη) και την ξεπροβόδισα γιατί είχα και μασαζάκι μετα... Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Ήρα, καλά γαμήσια σε όλους Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2018
Τύφλα να έχει ο Δίας του 12θεου Μεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1