Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντησα την κοπέλα πριν κάνα μήνα σε γνωστό ξενοδοχείο του Μεταξουργείου. Η αλήθεια είναι πως στόχος μου ήταν η συνάντηση με άλλη κοπέλα του γραφείου η οποία δεν ήταν διαθέσιμη οπότε το ραντεβού κανονίστηκε κάπως από σπόντα. Μέγα λάθος γιατί έστω και ενδόμυχα θα είχα μια αρνητική προδιάθεση. Στα του ραντεβού τώρα .Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της. Η πρώτη εικόνα που αντίκρισα δεν ήταν ούτε κακή άλλα δε με ενθουσίασε κιόλας .Η κοπέλα έκανε ντουζάκι και ξάπλωσε γυμνή στο κρεβάτι .Το σώμα της καλό για την ηλικία της αλλά κάπως μακριά από τα δικά μου γούστα. Ξεκίνημα αγώνα με πίπα η οποία ομολογώ ότι ήταν πάρα πολύ καλή και έτσι ήρθε και το τέλος του πρώτου γύρου. Εκ νέου ντουζάκι λίγη κουβεντούλα και ξεκίνημα νέου γύρου με στόχο αυτή τη φορά το κωλαράκι της. Της λέω θα πάρω το κωλαράκι σου και μου απαντάει πάρε ότι θες με όχι και τόσο καυλιάρικο υφάκι. Κατά την είσοδο παρότι μπήκα πολύ ήρεμα και έχω ένα φυσιολογικού μεγέθους πέος αρχίζει τα σιγά σιγά κουβέντα που δεν περιμένω να ακούσω από μια πορνοστάρ. Στη πορεία βεβαίως δεν διαμαρτυρήθηκε απλά ίσως περίμενα ένα αρκετά διαφορετικό attitude. Μπορεί να έπαιξε ρόλο βέβαια και το προχωρημένο της ώρας και ότι κατά δήλωση της ήμουν το τελευταίο ραντεβού αλλά όταν σκας την 200άρα αυτά δεν αποτελούν δικαιολογίες. Στα της επικοινωνίας η κοπέλα ήταν πρόσχαρη σε γενικές γραμμές . Ίσως το πρόβλημα να ήταν η έλλειψη χημείας στην πράξη. Αυτά από την εμπειρία μου με την Έλενα. Καλά να περνάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
eleooooos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
222
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marilou Morales, nik1410, alitirioss και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

32 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 24 Ιανουαρίου, 2018) 24 Ιανουαρίου, 2018
Ευχαριστω για την κριτικη ΜατάκιΈρωτας

Aργησε ενα μηνα να εγκριθει ..??
24 Ιανουαρίου, 2018
Το οτι κουβεντιασαμε οτι ησουν το τελευταιο ραντεβου , δεν λεει τιποτα βεβαια .. Καθ οτιν εγω προσωπικα οταν ειμαι κουρασμενη , κλεινω απλα !!!!
24 Ιανουαρίου, 2018
Αν έψαχνες λιγάκι παραπάνω στο διαδίκτυο θα έβλεπες τι ντολμάς είναι!! Κρίμα όμως φίλε μου γιατί πλήρωσες πολλά και αυτές τις εποχές δεν βγαίνουν εύκολα!! Δεν πειράζει πες πώς έκανες ψυχικό και πάμε για αλλά!! Και εγώ είμαι παθών!!ΚαπέλοΚαπέλο
N
Nik455
(Updated: 24 Ιανουαρίου, 2018) 24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειπες εσυ Γερο-μύστης , και παγωσε ο κοσμος ολος Nik455 ... Ευτυχως που υπαρχουν και ανθρωποι εδω μεσα (που απο οτι βλεπω ειναι οι περισσοτεροι) , που αρεσκονται στους ντολμαδες !!!... Νικ !!

Aληθεια μηπως σε ενοχλει το 7.9 , και οι υπολοιπες 34 περιπου θετικες κριτικες , για τις υπηρεσιες μου ....

ΕΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ... ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΓΚΡΙΣΗ ΣΧΟΛΙΩΝ , ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ REAL TIME !!

24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγινε η ΔΕΝ εγινε το ραντεβου αγαπητη Ελενα? Μιλα συγκεκριμενα!
Δεν μου φαινεται να γραφει μακακιες ο τυπος εδω, εχει και αλλες κριτικες, ενταξει οχι πολλες, αλλα διαβαζοντας τις, μου φανηκε μια χαρα!
24 Ιανουαρίου, 2018
Οταν παιρνεις κοπελα απο γραφειο, αυτα μπορει να συμβουν.
Π.χ. το θεμα κουραση. Μια κοπελα σε γραφειο, δουλευει 4, 5 η 6 μερες τη βδομαδα, για τουλαχιστον 3 βδομαδες το μηνα και ΔΕΝ κανει μονο ενα ραντεβου ημερησιως, κι ο νοων νοειτο.
Αντιθετα κοπελες οπως π.χ. η Ναγια (για την οποια εχει επισης, γραψει κριτικη εδω ο ιδιος παικτης), εκανε 2-3 ραντεβου τη βδομαδα, 8-10 το μηνα μαξ., ποτε πανω απο ενα μεσα στην ιδια μερα, για αυτο και ερχοταν και επαιζε μπαλα σαν ΠΥΡΑΥΛΟΣ!
Παρολα αυτα ναι, ΔΕΝ ειναι εποχες να δινει κανεις 200ευρα ετσι, γενικα μιλωντας, δεν μιλαω για την Ελενα προσωπικα. Αυτα.
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι ρε παίκτες!!! Εάν δεν πληρώνατε, ένα τέτοιο "μουνί" ούτε θα γυρνούσε να σας κοιτάξει.... Πουτάνες είναι, πουλάνε το κορμί τους, πληρώνονται γι αυτό, αλλά αν μη τι άλλο είναι κι αυτές άνθρωποι και όχι ρομπότ. Το γεγονός ότι κάποιος πληρώνει, σημαίνει ότι έχει απαιτήσεις για συγκεκριμένες παρεχόμενες υπηρεσίες. Εάν είστε αρνητικά προκατειλημμένοι λογικό είναι να εισπράτετε αρνητική συμπεριφορά. Φυσικά όλες υπόκεινται σε αξιολόγηση σε σχέση με αυτό που δίνουν, αλλά εσύ ρε τύπε με τα ψυχικά που κάνεις, γιατί να πληρώσεις για κάτι εάν θα μπορούσες έστω το ίδιο να το είχες τζάμπα;;; Η ερώτηση είναι ρητορική....
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλημερα !! Εγινε φανταζομαι, για να το λεει ο φιλος μας.. Τον ευχαριστησα αλλωστε ..
Παμε παρακατω .. ολα καλα !!

24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχω σταμπαρει μερικες κοπελες να παρω αλλα βλεπω οτι στις κριτικες αν ειναι καλες ευχαριστουν τον πελατη αν ειναι αρνητικες τον βγαζουν ψευτη.η συγκεκριμενη κυρια ειναι μια απο αυτες και συν οτι ειναι και ακριβουτσικη αν δε περασω καλα και τα λεφτα μου θα κλαιω και αν ανεβασω κριτικη αρνητικη θα μου την πεσουν οι γυπες εδω μεσα.εχω ηδη φαει 4 φολες απο ανεξαρτητες που εδω μεσα τις απωθεωναν και δεν ανεβασα κριτικη να μη με βγαλουν ψευτη.ασε που αυτο το γιαβρι μου και γιαβρι μου μου θυμιζει το χωριο μου και ειναι εντελως ντεκαβλε.
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...εδω βρε συναγωνιστη δεν τον πειραξε να παει με καποια που δινει ακαποτα το πισινο της,σε καθαρους οπως λεει επαγγελματιες..,και θα τον ενοχλησει που ειναι.. παχουλοκομψη?
32 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4