Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους.Σημερα ήθελα να κάνω μια τσάρκα να δω τι παίζει από Ιάσωνος και να θυμηθώ τις κοπέλες.Στοχος μου εξ αρχής ήταν να πάω στο Ιάσωνος 46 για να δοκιμάσω την Νατάσσα αλλά λέω αν δω κάτι αξιόλογο θα μπω μέσα και η Νατάσσα μπορεί να περιμένει για άλλη φορά.Αφου πήγα σε καμία 10αρια σπίτια ένταξει έθεσα σε καραντίνα δύο κοπέλες αλλά λέω άστο σήμερα το πρόγραμμα έχει Νατάσσα.Πηγα λοιπόν εκεί και ο οίκος ήταν άδειος και γενικά σήμερα το Μεταξουργείο ήταν σχετικά άδειο.Παρουσιαστηκαν δύο κοπέλες η Νατάσσα και η Γκαλίνα και όμως κατευθείαν άλλαξα γνώμη λόγω Γκαλινας γιατί μου έκανε κλικ.Ειναι μια μελαχρινή Ρωσίδα με μακρύ μαλλί γύρω στα 35 με 40 την κάνω με επιφυλακτικότητα πάντα αλλά εντάξει δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο από εμφάνιση.Πληρωσα μπήκα στο δωμάτιο και μετά από 2 λεπτά ήρθε στο δωμάτιο.ξεκινησε με παθιαρικα φιλιά σε όλο το σώμα μου και το ρουφαγε κανονικοτατα.Μετα πήρα μια καλή πίπα και πήρε την πρωτοβουλία να ανέβει από πάνω μου όπου κοπανηθηκε ικανοποιητικά δίνοντας μου ταυτόχρονα φιλιά.Επιπλεον το μόνο αρνητικό είναι ότι δεν μιλάει ούτε Ελληνικά ούτε Αγγλικά μόνο ρωσικά αλλά αυτό συμβαίνει και με άλλες κοπέλες και στο κάτω κάτω αν ξέρει την γλώσσα του σώματος μια κοπέλα αυτομάτως αυτό το πρόβλημα παύει να υπάρχει.Ετσι λοιπόν μετά το κοπανημα τελείωσα και αμέσως βγήκε από μέσα μου και με έπνιξε στις αγκαλιές και τα φιλιά.Οπως καταλάβατε όλα δρομολογήθηκαν μια χαρά ήταν μια πετυχημένη συνεύρεση και μάλλον θα την ξανατιμησω.Μετα από αυτά με χαιρέτησε και έφυγε και εκεί τελείωσε και η σημερινή κατάθεση.Καλη συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γκαλίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, professorx, brujeria69 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού