Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ο μόνος λόγος που γράφω αυτή τη κριτική είναι για να ξεφωνίσω αυτή την καριόλα, τη χειρότερη πουτάνα που έχω συναντήσει στη ζωή μου. Και δεν είναι το πρόβλημα ότι δε γαμιέται καλά το πρόβλημα είναι ότι κάνει επίτηδες το παν για να σε κανει να περάσεις απαίσια και το ξέρει πολύ καλά ότι είναι κακιασμένη γιατι περιμένει πότε θα σε κάνει να βγείς από τα ρούχα σου και μετά τρέχει να κλειδωθεί στο κουζινάκι με την άλλη μαλάκω τη τσατσά και να κάνει ότι δε σε ακούει όταν ζητάς τα λεφτά σου πίσω. Και η μαλάκω η τσατσά έχει συμμετοχή σε αυτό το μπορδέλο απάτη γιατί ξέρει ότι ο πελάτης θα φύγει άχυστος και με τα νέυρα τσατάλια και αρχίζει να χτυπάει τις πόρτες στο πεντάλεπτο για να τη προστατέψει και μετά εξαφανίεται για να μην απολογηθεί.

Τόσα χρόνια στο κουρμπέτι και τη πάτησα σα μαλάκας, άνεργος για μήνες που μάζευα ευρώ ευρώ το εικοσάρι και την είχα βάλει στο μάτι κι όλας επειδή στο σαλόνι κάνει την παιχνιδιάρα και ναζιάρα και νασου αγκαλίτσες και να σου φιλάκια και μαλακίες. Μόλις μπεί στο δωμάτιο αλλάζει ξαφνικά λές και τη τσιμπησε μύγα, τέρμα τα χαμόγελα , και τη θεση τους παιρνει μια ξινίλα και μια βαριεστημάρα λες και κάνει αγγαρεία! Πίπα για γέλια, προκαταρκτικά σου πιάνει τον πούτσο και τον τινάζει σα να ξεσκονίζει κουραμπιέ σε κοιτάει με ένα μίσος αμίλητη λες και της σκότωσες τη μάνα και σου τη λεει κι απο πάνω που με τόσο καλές υπηρεσίες που παρέχει (στο μυαλό της) δε σου σηκώνεται κι όλας. Στο πεντάλεπτο δε ρίχνει και το σύνθημα η τσατσα και εκεί είναι που σταμάτησε τα πάντα και με κοίταγε σα ζώο λες και περίμενε να χύσω απο μόνος μου!

Όταν είδε ότι τα παίρνω και είμαι έτοιμος να τη βρίσω σηκώνεται σφαίρα και εξαφανίζεται , ούτε τα παπούτσια της δεν έβαλε απο τη βιασύνη της μαλακία μου που οταν πηγα να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω και είχανε κρυφτεί και οι δυο δε πήγα να τα πάρω να τα πετάξω στα σκουπίδια.

Χίλια μάυρα απο μένα στην καριόλα που μισεί τους άντρες και τη δουλειά της και τρώει λεφτά που τα μαζεύουμε με χίλια ζόρια. Της εύχομαι ολόψυχα να τα χάσει όλα και να μείνει άστεγη για να δεί πως είναι να σου φέρονται οι άλλοι σα σκουπίδι.



Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
anexelektos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
207
Πόντοι:
286
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mounakias*, schaubert, liontari123456 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2018
απ το 08 εχει την ιδια συμπεριφορα ως τωρα...10 χρονια φολες κ ομως επιβιωνει..καμαγκρα φιλε την επομενη να σου ναι ατσαλωμενος απο πριν κ βιασμο κανονικαααααα..
23 Ιανουαρίου, 2018
το ιδιο επαθα εγραψα και κριτικη η τυπισσα ειναι απο τις μεγαλυτερες φολες που υπαρχουν.
GF
gym freak
23 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παρεπιπτόντως εμένα μου φέρθηκε πολύ όμορφα χτες,μπαινοντας στο δωματιο της εδωσα μια σοκολάτα και αμέσως ολα οκ,εφυγε η ψύχρα απο πάνω τηςΜατάκι
T
tellis67
23 Ιανουαρίου, 2018
O Νασος Αθανασιάδης , επιβάλλεται να επιληφθεί πάραυτα και άμεσα και να το ξευτιλίσει το βρωμοπούτανο !!!!
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε το γαμηδιΘυμόςΘυμόςΘυμός
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι άλλο θα ακούσουμε ρε πούστη μου δηλαδή. Να τις πηγαίνουμε και σοκολατίνες για να κάνουν τη δουλειά τους σωστά και να μας φερθούν σαν άνθρωποι. ΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!
24 Ιανουαρίου, 2018
Αρχικά γρήγορα από καρδιάς σου εύχομαι να βρεις δουλειά ή συγκεκριμένη είναι γνωστή φόλα.
Λυπάμαι που το λέω αλλά γενικά είναι φόλα όλο το μαγαζί όπως κ το 71 πάνω κάτω..
25 Ιανουαρίου, 2018
αυτα τα μαγαζια φυλης 69 και 71 φολες ειναι απλως πανε καποιοι μαυρο θελουν να βαλουν μυαλο
25 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μα καλά, πώς γίνεται όλες οι φολες να μαζεύονται σε ένα μαγαζί;
25 Ιανουαρίου, 2018
Συμφωνώ με kolobaras76,αναμένουμε τιμωρία κ λεπτομερή περιγραφη Νάσο
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2