Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49397
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση κανονίστηκε μετά από εύκολη επικοινωνία με το γραφείο.
Η κοπέλα στην ώρα της.
Η εμφανισή της είναι διαφορετική απο τις φώτος, αλλά αποδεκτή. Εννοώ ότι έχει πάρα πολλά τατού τα οποία δε με χάλασαν, το στήθος είναι φυσικό αλλά πεσμένο (το οποίο η κοπέλα κρύβει επιδέξια με την κατάλληλη χρήση εσορούχων) και η μύτη λίγο πιο γαμψή. Επίσης, φορούσε γυαλιά τα οποία βρήκα πολύ καβλωτικά...Ναι!
Στον αγώνα η κοπέλα είναι για PSE φουλ. Ξεκινήσαμε αμέσως τα γλωσσόφιλα και στη συνέχεια το πήρε στο στόμα της με μπόλικο σάλιο και deep throat. Το μενού περιελάμβανε μπόλικο ρούφηγμα αρχιδιών και γλυφόκωλι το οποίο κάνει εξαιρετικά...Ναι!Ναι!Ναι!
Στη συνέχεια την έστησα στα 4 και την γάμησα για αρκετή ώρα δυνατά, με πολλά κωλοσκάμπιλα που της κοκκίνισαν τα κωλομέρια.
Έδειξε να γουστάρει με δυνατές φωνές και πολλά βρωμόλογα παρότρυνσης να την σκίσω πιο δυνατά.
Παράλληλα μου έγλυφε κατά διαστήματα τα πόδια και δέχτηκε fisting στην μουνάρα της...Ναι!Ναι!Ναι!
Δυστυχώς και αυτή αρνήθηκε να την γαμήσω από κώλο, λόγω μεγέθους και έντασης που γαμώ...ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ
Λίγο πριν το τέλος της ώρας της ζήτησα να κάτσει στα γόνατα, φορώντας τα γυαλιά της, να μου γλύψει τα πόδια, τον κώλο, τα αρχίδια, τον πούτσο και στη συνέχεια της έριξα τα καυτά χύσια μου στο πρόσωπο στοχεύοντας στα γυαλιά της που μου πρόσφεραν μια μοναδική εικόνα κάβλας...Ναι!Ναι!Ναι!
Αν κάποιος μπορεί να προσπεράσει τη μέτρια εμφάνιση της κοπέλας, σίγουρα θα αποζημιωθεί από τις εκπληκτικές υπηρεσίες της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
119
Likes:
5.598
Πόντοι:
29.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ILIAS1339, makhswrx και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2018
Ωραίο φινάλε τυπε, μ εψησες να την πάρω.
24 Ιανουαρίου, 2018
το στηθος είναι λιγο...καπως... Money MouthΝτροπή
25 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όταν λες fisting στη μουνάρα της, τι εννοείς? Πλήρες fisting ή απόπειρα fisting ?
26 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όλο μέχρι τον καρπό...Ναι!Ναι!Ναι!
ήμουν ο πρώτος της μου είπε...Ναι!Ναι!Ναι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4