Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0

Τι να πει και τι να γραψει κανεις γι αυτην την ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ!!!!


Ακομα θυμαμαι την πρωτη φορα που την αντικρυσα.Στεκομουνα στο παραθυρο του δωματιου στο ξενοδοχειο και επαιζα με το κινητο μου οταν ειδα το αυτοκινητο της να σταματαει ακριβως απεναντι και την ΘΕΑ να βγαινει απο μεσα.Δεν ειχα ιδεα οτι ειναι αυτη και η σκεψη που εκανα ηταν "Μακαρι να ηταν αυτη η κοπελα που περιμενω"Την ειδα να περναει απεναντι στον δρομο και συνεχισα να ασχολουμαι με το κινητο μου οταν ενα λεπτο μετα ακουσα το χτυπημα στην πορτα.Ανοιγω....και μενω.....και οι σκεψεις μου τρεχουν....''Δεν ειναι αληθεια!!!Θα γυρισει και θα φυγει.Δεν περιμενω αυτην την γυναικα εγω!!!"


Αλλα ναι αυτην την γυναικα περιμενα.Αυτην την ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ.Μπαινει μεσα χαμογελαστη μου μιλαει και εγω ακομα να συνελθω.Προσωπικα με ξετρελανε η ομορφια της.Απλη και υπεροχη με γλυκα χαρακτηριστικα και απιθανα ματια.Το υπολοιπο πακετο ανταξιο μιας γυναικας που θελει ο καθε αντρας.Βυζαρες.......κορμαρα...κωλαρα και ολα γενικα σε υπερθετικο βαθμο.Και με ενα μεγαλο χαμογελο που την εκανε να λαμπει.Η ομοιοτητα της με την πορνοσταρ της δεκαετιας του 80 Samantha Strong κατι παραπανω απο μεγαλη αλλα και πολλες αλλες ομοιοτητες στον σωματοτυπο και στα προσοντα.


Εναν χρονο σχεδον μετα και αφου περασε μια μεγαλη προσωπικη δυσαρεστη εμπειρια που την εβγαλε ακομα πιο δυνατη την συναντησα ξανα.Η ομορφια της ιδια και απαραλλαχτη με κανα δυο κιλακια παραπανω αλλα η ιδια γυναικαρα που θυμαμαι.Οι υπηρεσιες της απιστευτες και σε κορυφαιο επιπεδο και το χαμογελο της παντα το ιδιο λαμπερο.


Και λιγες μερες πριν συναντηση για τριτη φορα και σιγουρα οχι για τελευταια.Ανανεωμενη ακομα πιο χαμογελαστη και με τις καυλες της στα υψη και ατελειωτες.Με το που μπηκε στο δωματιο την καλως ορισα με ενα γλυκο φιλι και μια ζεστη αγκαλια και ειχα την ιδια αντιμετωπιση και απο μερους της.Πεντακαθαρη και μοσχομυριστη και ντυμενη κομψα και ομορφα σαν την ιδια.


Στα του αγωνα???Τι να πω......Πιπα υργη και βασανιστικη με το λαγνο βλεμμα της καρφωμενο στο δικο μου και παιξιμο με τα αρχιδια μου αλλα και εναλλαγες πολλων στασεων και πολλα κοπλιμεντα απο μερους της για τα προσοντα μου.Και για το μεγεθος αλλα ιδιαιτερα για το παχος.Το χαμογελο της δεν ελειψε απο τα χειλη της ουτε για μια στιγμη και η ενεργεια της ατελειωτη.Για αρχη με καβαλησε στην συνεχεια κλασσικη σταση μετα στα τεσερα οπου το θεαμα ειναι ακρως συγκλονιστικο στην συνεχεια στα πλαγια μετα ξανα απο πανω και να χυνει ασταματητα.Τρεις ωρες μετα και δυο δυνατους γυρους μεγαλους σε διαρκεια μαζι της ενιωθα απιστευτα ομορφα.Διπλα σε αυτην την ΘΕΑ ενιωσα κι εγω ενας μικρος θεος.Η χημεια μας τελεια και η συζητηση επιπεδου.Καποιοι λετε οτι μιλαει αλλα το θεμα ειναι πως οταν την ακους και την καταλαβεις περνας μαζι της ακομα πιο ομορφα και σε ακουει και αυτη οτι και να της πεις.


Η βαθμολογια ειναι κορυφαια αλλα εγω σε αυτην την ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ βαζω 10 με χιλαδες τονους.Αν θα την ξανασυνατησω???Αυτο ειναι το μονο σιγουρο.Το ποτε???Ελπιζω οσο πιο συντομα μπορω γιατι μας χωριζει και μια καποια αποσταση δυστυχως.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
85
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, chris1955, ser2000 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2018
Τί γραμμάτια ξεχρεώνουν ορισμένοι....Χμμμ;
23 Ιανουαρίου, 2018
Η αγαμια σ'αυτη την πολη παει συννεφο..Κατσικογάμης
23 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχα εξυπναδα ειπες...
24 Ιανουαρίου, 2018
............νουβελα....!!
24 Ιανουαρίου, 2018
η κόπελα σύμφωνα με τα λεγόμενα της επέστρεψε χθες αλλά εσύγραφεις ότι την συνάντησες χθες πως γείνεται αυτό??
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το παίρνω πίσω....μάλλον αγαπούλης είσαι...ακόμα χειρότερα....Πάντως να ξέρεις δεν αξίζει να εκθειάζεις καμμία έτσι. Το παιχνιδάκι τους παίζεις. Και δε νομίζω να έπεισες και κανέναν...Πάντοτε φιλικάΚαπέλο
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε πληρωσε για τα γραψεις ολα αυτα? Μαλακία
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εσυ καλο ειναι να μην βγαζεις τοση χολη....παντα φιλικα....
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειπε ο τραβελογαμιας
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν ήθελα να βγάλω χολή θα έγραφα κριτική αλλά έχει πάνω από χρόνο που τη συνάντησα και δεν θα ήταν δίκαιο για τη θεά σου. Έχει πιό πρόσφατες που περιγράφουν την κατάσταση....
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2