Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ας γράψω και δυο λόγια για τη Svetlana για να μπορέσει να πάει ο κάθε φίλος την προσεχή Πέμπτη και να πηδήξει με ασφάλεια χωρίς να ρισκάρει τον οβολό του που τον βγάζει με ιδρώτα σε αντίθεση με μένα που όταν χέζω βγάζω 100ευρα...Ντροπή
Λίγο αγχωτική συνάντηση καθώς το αποφάσισα τελευταία στιγμή και πρόλαβα και μπήκα σφήνα πριν απο άλλο συναγωνιστή.
Αφού δεν με πήρε ο αέρας κατάφερα και έφτασα στο γνωστό ξενοδοχείο και κατευθύνθηκα στο δωμάτιο της νεαράς.
Με υποδέχτηκε με χαμόγελο και ένα σετ καυλιάρικα εσώρουχα που άφηναν λίγα στη φαντασία.
Είναι η κοπέλα των φωτογραφιών. Σε καμμία περίπτωση βέβαια δεν θα δείτε την γκλαμουρογκόμενα που δείχνουν, αλλά εφόσον δεν έκρυψαν πατσάδες ή προγούλια ή καμμία ουρά από κροκόδειλο δεν θα τις πω παραπλανητικές.
Το πλέον ρετουσαρισμένο χαρακτηριστικό είναι η επιδερμίδα της, μου φάνηκε αρκετά άγριο το δέρμα της και ταλαιπωρημένο. Λίγο πιό σκουρόχρωμη από τις φωτογραφίες της, κορμί μοντελέ, εγώ θα έλεγα πως πρέπει να πάρει 3-4 κιλάκια για τα 170 περίπου εκατοστά της....Βυζί 2άρι στητό και περήφανο, οι ρώγες σχετικά ανοιχτόχρωμες σχεδόν ίδιο χρώμα με το υπόλοιπο στήθος, πρώτη φορά το πετυχαίνω σε κοπέλα. Το κωλί της λίγο μικρό και ελάχιστα πεσμένο, θα έλεγα ότι της λείπουν στο συγκεκριμένο σημείο τα κιλάκια που προανέφερα. Μου άρεσαν πολύ τα πόδια της, σαν σύνολο, την έβλεπα στον καθρεύτη όταν έσμπρωχνα και καύλωνα παραπάνω.
Πρόσωπο τίποτα που ξεζωρίζει, αρκετά τετράγωνο και προσωπική μου άποψη το μαλλί της θείτσας που επέλεξε την κάνει να χάνει στο συγκεκριμένο σημείο.
ΔΕΝ είναι από τη Μόσχα...Ναι!Ναι!Ναι! δεν θα αναφέρω από που είναι αλλά την έπιασαν τα γέλια όταν της είπα ότι έχω γνωρίσει μερικές κοπέλες από την πόλη της...την έζωσαν λίγο τα φίδια αλλά της είπα ότι αυτές που μαγάρησα στο παρελθόν είναι μεγαλύτερες από τα 23 που δηλώνει οπότε δεν θα είναι γνωστές με τίποτα...
Δεν διέκρινα καμμία αισθητική επέμβαση πάνω της, ούτε τατουάζ, μόνο ένα σημάδι από κόσμημα κάτω από τον αφαλό της το οποίο δεν φορούσε.
Αγγλικά μέτρια και μπορείς να ανταλάξεις μερικές κουβέντες. Προσπάθησε να ασχοληθεί με τα μοντελίστικα αλλά δεν της βγήκε οπότε κατέληξε στη φτωχομάνα να ψάχνει την τύχη της...
Στο σεξ δεν μου έφερε αντίρηση σε τίποτα, φιλαει με πάθος και πασαλείβει με όρεξη το κραγιόν της πάνω στη μουτσούνα μας οπότε παντρεμένοι το νου σας.
Με την ίδια όρεξη πασαλείβει το κραγιόν και χαμηλότερα, όχι καμμία ιδιαίτερη τεχνική αλλά το προσπαθεί καλά αν και χρησιμοποιεί αρκετά το χέρι της. Στο συγκεκριμένο τομέα δεν έχω παράπονο.
Είναι πεντακάθαρη παντού και πλύθηκε και στο ημίχρονο.
ΜΗΝ την αφήσετε να σας φορέσει την καπότα, δεν ξέρει ούτε το μέσα από το έξω, έχει και κάτι μεγάλα ψεύτικα νύχια και δεν θέλει και πολύ να γίνει η μαλακία με τα λάστιχα...Σπασίκλας
Στο πιστόνιασμα είναι αρκετά θερμή και εκδηλωτική, φάνηκε ότι ζορίστηκε αρκετά καθώς μέχρι να υγρανθεί λιγάκι με εμπόδιζε να μπω ολόκληρος. Είναι αρκετά στενή και είναι από τις λίγες φορές που θα δικαιολογούσα και λίγο λιπαντικό, αλλά η νεαρά μάλλον δεν το κατέχει καθόλου το άθλημα.
Τελείωμα στο στόμα της όπου το ευχαριστήθηκα τρελά, με στράγγιξε και συνέχισε μέχρι να τη σταματήσω εγώ...επιτέλους μια κοπέλα που το έκανε όπως πρέπει.
Λίγη κουβέντα όπου είπαμε αυτά που περιέγραψα παραπάνω και ξεκίνησε μόνη της το 2ο ημίχρονο.
Στα 4 είναι το δυνατό της σημείο, στήνεται πολύ καλά και τον τρώει πολύ πιο άνετα. Το κωλαράκι της φαίνεται καλύτερα έτσι στημένο και επίσης το θέαμα στον καθρεύτη είναι όλα τα λεφτά. Έπεσε και λίγο μαλλιοτράβηγμα αλλά σε χαλαρή φάση, τίποτα το τραβηγμένο. Το κωλί είναι δουλεμένο αλλά είπα να μη δοκιμάσω, αφού ζορίστηκε λίγο στο μουνί φαντάστηκα ότι δεν θα το παλαίψει και θα πάνε τζάμπα τα λεφτά. Δεν ξέρω αν θα δεχόταν, εγώ πάντως δε ρώτησα.
Για άλλη μια φορά δεν κατάφερα να ολοκληρώσω 2η φορά καθώς δεν είχα τον υπερμούναρο να μου ρίξει ένα βλέμα και να με κάνει να τελειώσω. Έφτασα μάλλον και εγώ στο σημείο να μην την παλεύω για 2η φορά αν δεν έχω κάτι το εξαιρετικό δίπλα μου.
Θετικότατο ραντεβού, δεν ξετρελάθηκα καθώς έλειπε λίγο το πρόστυχο στοιχείο από τη μεριά της κοπέλας, αλλά πέρασα αρκετά καλά. Όσοι θέλετε γυναίκα με πιασίματα κοιτάξτε αλλού, όσοι τις θέλετε μοντέλες δεν θα συναντήσετε το μουνί των φωτογραφιών αλλά μια καθημερινή κοπέλα με λεπτό κορμί. Η διάθεση και ο χαρακτήρας της κοπέλας είναι από τα πολύ θετικά που μου έμειναν.
Το γραφείο όπως πάντα άψογο.
Ελπίζω να ενημέρωσα επαρκώς, τουλάχιστον στο βαθμό που κατάφεραν τα κανάλια Μαλακία χθες να καλύψουν τη συγκέντρωση μερικών δεκάδων πολιτών στην παραλία της Θεσσαλονίκης....Money MouthMoney MouthMoney Mouth Καθίκια δημοσιογράφοι πως κοιτάτε τα παιδιά σας στα μάτια όταν πάτε σπίτι σας;Λύπη

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
179
Likes:
23.694
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, panos877, makhswrx και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2018
mallias20 είμαι ο φίλος της Πέμπτης. Ευχαριστώ από πλευράς μου για την ενημέρωση. Μάλλον πληρώνεις το τίμημα του "Τιμημένου" που συγχρόνως είναι και στους 100 top αξιολογητές.
24 Ιανουαρίου, 2018
respect!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2