Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρόσωπο/σώμα χάλια: Φόραγε μία περούκα από τις αποκριάτικες του Jumbo και είχε βάλει και κάτι βλεφαρίδες από το ίδιο μαγαζί. Χείλια με 100 ml σιλικόνη από τα Praktiker. Βυζί ανύπαρκτο, κοκκαλίαρα χωρίς καθόλου καμπύλες.

Sex χάλια: Βαριόταν που ζούσε. Όλα διεκπεραιωτικά και καμία πρωτοβουλία. Έπρεπε να της ζητήσεις κάτι δύο φορές για να το κάνει με δυσκολία. Φιλί με τα χίλια ζόρια για 1 δευτερόλεπτο. Πίπα ρηχή με χέρι.

Επικοινωνία χάλια: ο επεξεργαστής καμμένος \

Ένα κασκαντεριλίκι που απλά δεν βγήκε. Αυτά.

υ.γ.
Το πρακτορείο περιέργως αυτή την φορά ήταν πολύ καλό στην συνεννόηση.
Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
rozkrotalias
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
157
Likes:
1.000
Πόντοι:
5.355
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Romeakias, Dirty69, doc_lin και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2018
Αφού ήταν τόσο χάλια γιατί δεν την ακυρώσες μήπως τελικά σε καυλωνει να υποβιβαζεις τις κοπέλες αυτές η μήπως θα ήθελες να κάνεις κατά βάθος αυγή την δουλειά?? Από υπηρεσίες δεν μας έχεις ξεκαθαρίσει τι ακριβώς ζητάς από τα πορνιδια όπως λες!
23 Ιανουαρίου, 2018
Πάντως από τις φωτογραφίες εγώ δεν θα την επέλεγα λόγω του ότι φαίνεται η ανυπαρξία στήθους (σημαντικό για μένα) και το ψεύτικο μαλλί. Δικαιώθηκα από τα γραφόμενα του rozkrotalia.
Απλά μπορεί και εγώ να πειραματιζόμουν και να την καλούσα. Όταν όμως την έβλεπα σύμφωνα με την περιγραφή θα της έριχνα άκυρο με τα χίλια χωρίς άλλη ευκαιρία.
Ο συγκεκριμένος παίκτης φαίνεται ότι πειραματίστηκε και το πήγε μέχρι τέλους με ολέθρια αποτελέσματα.
Πάντως ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
23 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πειραματιζεται με άσχημες γριές κ ναυάγια πολύ περίεργο εγώ αντιθέτως θα την πάρω γιατί μάλλον ο κύριος κροταλιας ψάχνει για Lady Boys κ όχι για γυναίκες.
23 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για ladyboy καλή είναι. Πήγαινε θα περάσεις καλά
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστώ για την πρόταση αλλά είμαι παλιάς κοπής άντρας φίλτατε Ροζ!
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όλοι έχουμε φάει φόλες..σε καταλαβαίνω απολυτά..Κεφάλι σε τοίχο!.δεν έπαιζε ρόλο η εμφάνιση ,η συμπεριφορά στο κρεβάτι εάν σου έκανε αεροπλανικά θα είχες βάλει 10αρια..καλή τύχη με την επόμενη
27 Ιανουαρίου, 2018
ρε παιδια σε ΟΛΕΣ τις φωτογραφιες φαινεται η επιδερμιδα της χαλια. όχι απλα σκουροχρωμη αλλα τραχειά και γερασμενη, σαν να εχει ξεραθει ανομοιομορφα. τι σας τραβηξε και την παραγγειλατε οσοι την παραγγείλατε?
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7