Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 693249
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παλαιότερη συνάντηση με το καυλοπούτανο που ακούει στο όνομα Αντριάννα.

Το ραντεβού κλειστηκε μπαμ μπαμ για την ίδια μέρα στο Bill.
Η γκαύλα είχε ήδη κλείσει το δωμάτιο και μου είπε να το ζητήσω στην ρεσεψιόν.

Μετά απο λίγο ήρθε και η Αντριάννα...

Πρώτη εντύπωση δεν μπορώ να πω ότι με άφησε άφωνο καθώς τα πολύ εκφυλα δεν με συναρπάζουν (που να ήξερα όμως...)

Στο 4ο (τέταρτο) λεπτό που βρισκόταν στο δωμάτιο πρέπει ήδη να την είχα γαμήσει απο κώλο να είχαμε κάνει 69 και να αλλάζαμε στάση για 8η φορά...

Αυτό που έζησα ήταν του στυλ "Δεν περιγράφω άλλο" νιώθοντας ότι πρωταγωνιστώ σε τσόντα...

Η γκαύλα είχε και δονητές και έπαιξαν κάτι τρομερά double penetration με εμένα είτε να την γαμάω είτε να της τον δίνω στο στόμα...

Γενικά μιλάμε για πολύ έκφυλες καταστάσεις δίχως αύριο..

Η κοπέλα το ζει και γενικότερα είναι πολύ καυλιάρα... Κατσικογάμης

Δεν ξέρω αν το έχει σε GFE. Σε PSE πάντως εγώ δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο και δόξα τω Θεώ στην καριέρα μου έχω γαμήσει πολλές φορές Μαρίνα60 αλλά και άλλα διψασμένα μιλφάκια του είδους χωρίς όμως να αντικρύσω τόση δίψα για γαμήσι...

Μου έκανε μεγάλη εντύπωση το δέρμα της το οποίο μαζί με της Galinas, Adelinas, και Marina28 είναι από τα πιο μαλακά που έχω πιάσει..

Γενικότερα η κοπέλα έχει ήδη γράψει πολλά χιλιόμετρα και έχει άλλα τόσα επί 1000.

Δεν την έχω ξανατιμήσει διότι έμαθα ότι μοιράζει παράσημα Money Mouth και δεν θα ήθελα να αποκτήσω τέτοια εμπειρία μετά απο τόσα χρόνια γι αυτό και το "Ισως"...

Όπως και να χει ήταν ένα απο τα πιο δυνατά ραντεβού που ποτέ μου δεν θα ξεχάσω... Προσκύνημα Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 zaloggos, TASSOS karipidis, mr.M και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2018
Μοιραζει παρασημα ? Τι εννοεις συναγωνιστη ? Γιατι ειμαι στο τσακ να την παρω αυτες τις μερες
22 Ιανουαρίου, 2018
...........μοιράζει παράσημα...........λές ???πολυ σοβαρό αυτό τύπε... για πεεεεε... σε pm ίσως
22 Ιανουαρίου, 2018
Το ότι μοιράζει παράσημα που το έμαθες ρε φίλε. Δύναμη, δασκάλα η Αντριάνα.
22 Ιανουαρίου, 2018
φιλε μου οταν λες ότι μοιράζει παράσημα τι εννοεις;;;
D
dimitrios7
22 Ιανουαρίου, 2018
Αρχηγε μου τι εννοεις με το να λες μοιραζει παρασημα ? μας το εξηγεις λιγο?
22 Ιανουαρίου, 2018
Αυτό που λες ότι μοιράζει παράσημα δε ξέρω αλλά έμενα μου προκαλεί μεγάλο φόβο που πνίγει όποια καυλα
22 Ιανουαρίου, 2018
Φίλε συναγωνιστή μπορείς να είσαι πιο συγκεκριμένος σχετικά με τα παράσημα...που το έμαθες τι έμαθες ακριβώς?? Ρωτάω γιατί αυτά πρέπει να είναι ξεκάθαρα για όλους εμάς που διαβάζουμε κριτικές.να ξέρουμε τι γίνετε και τι κάνουμε.πχ εγώ δεν το είχα διαβάσει αυτό και τώρα ας πούμε μπερδεύτηκα.λοιπον?
22 Ιανουαρίου, 2018
συμφωνώ σε πολλά από αυτά που έγραψες αλλά αυτό με τα παράσημα πρώτη φορά το ακουωΧμμμ;.είναι από της πιο καθαρές ιερόδουλες που έχω βρεθεί δεν θα συμφωνήσω μαζί σου σε αυτό
f21
f21
22 Ιανουαρίου, 2018
Που διαβασατε για παρασημα ρε παιδια? Χμμμ;
23 Ιανουαρίου, 2018
για πες ρε αδερφε για τα παρασημα γιατι ημουν ετοιμος να την παρω την κοπελα,μην παθουμε καμια ζημια...Κεφάλι σε τοίχο!
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2