Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανέβηκα τα αρκετά σκαλιά του ορόφου και μπληκα στο σαλόνι. Με καλημέρισε η τσατσά, λέγοντας μου πως βάρδια είναι η Ρωσίδα Αννίτα η οποία βρίσκεται στο δωμάτιο, καθώς έμπαινε σε ένα άδειο για να το συγυρίσει (κάτι που όπως έχε διαπιστώσει κάνει μετά από κάθε πελάτη).

Σαν λάτρης του GFE είχα ήδη αποφασίσει οτι θα περάσω μαζί της και έδωσα το δεκάρικο στην οικοδέσποινα περνώντας στα ενδότερα. Καπέλο

Πέρασε αρκετή ώρα, δείγμα καλό μιας και δεν βιάζεται να βγει από το δωμάτιο όυτε η τσατσά ενοχλεί.

Άκουσα τακούνια και η πόρτα άνοιξε με την χαμογελαστή Αννίτα να με χαιρετά. Είναι μία όμορφη κοπέλα γύρω στα 25 - 27, 1.65 κανονικά κιλά, όχι στυλιάρι (πολύ λίγη κοιλίτσα) με καστανόξανθα μαλλιά στο ύψος των ώμων, πράσινα μάτια και γεμάτα χείλη. Ο κώλος της δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλά το στήθος της είναι πολύ ωραίο, μαλακό όσο πρέπει και με ωραίες ρώγες!

Αγκαλιαστήκαμε, με φιλιά εκατέρωθεν στους ώμους και ανεβήκαμε στο κρεβάτι όπου συνεχίσαμε σε ίδιους ρυθμούς. Πολύ σύντομα ξάπλωσα και εκείνη ξεκίνησε την περιποίηση. Φιλιά χαμηλά στα πόδια, κοιλιά, στήθος πάλι χαμηλά με ένα πέρασμα και από τις μπάλες! Έρωτας Μία από τα ίδια και μετά με ρώτησε πως θέλω το στοματικό (ισπανικό που προσφέρει δεν ζήτησα). Εν αντιθέσει με την προηγούμενη φορά διάλεξα ελέυθερο το οποίο το έκανε πάρα πολύ καλά με πολλά γλυψίματα, να τον βάζει μέσα όσο μπορεί και αφού της ζήτησα άρχισε να ασχολείται και με τα αρχίδια. Πολύ καλό γλύψιμο με ελαφρύ ρούφηγμα και να τα βάζει στο στόμα της και να τα πιπιλάει. Της ακούμπησα απαλά τον σβέρκο για να της δείξω οτι θέλω να συνεχίσει έτσι, πράγμα που έκανε αδιαμαρτύρητα! Μπήκε μέχρι ανάμεσα στα πόδια μου και τα έγλυφε χαμηλά! Όλη αυτήν την ώρα είχε σταθεί στο πλάι με εμένα να της μπατσίζω ελαφρά το κωλαράκι της, ή να της το ανοίγω θαυμάζοντας και χαιδεύοντας την περιοχή! Πολύ καύλα! Αυτό κράτησε αρκετή -σχετικά- ώρα με χτυπήματα στην γλώσσα κτλπ, μιας και ήξερα οτι δεν θα κρατήσω πολύ στο κυρίως πιάτο, προερχόμενος από περίοδο αδράνειας.
Βάλαμε προφυλακτικό και αφού με ρώτησε πώς θέλω εκάτσε από πάνω! Καλή αίσθηση, αεβοκατέβαινε σιγά σιγά, ενώ σε λίγο πλησίασε δίνοντάς μου εμένα χώρο να την γαμήσω. Αυτό έγινε για λίγο με εμένα μην αντέχοντας άλλο να αφαιρώ το κάλυμμα, να γονατίζω μπροστά της και να με τελείωνει με χειρομάλαξη στο στήθος της! Σκουπίστηκε, χαιρετηθήκαμε και αποχώρησε!

Συνοψίζοντας, πιστεύω η Αννίτα έχει γενικά παρόμοια συμμετοχή, κινείται σε πιό γλυκούς ρυθμούς και πιστεύω πως αν την σέβεστε στο δωμάτιο ανταποδίδει. Σημαντικό να είμαστε καθαροί και φροντισμένοι και εμείς. Άλλη κοπέλα που έχει επίσης καλή συμμετοχή στην περιοχή (αν και σε άλλο στυλ και υπηρεσίες) είναι η Νατάσσα του Κολ. 30.

Θα έβαζα περισσότερα στην βαθμολογία, ειδικά για την καθαριότητα του χώρου και συμμετοχή. Πήγα με τα πόδια για αυτό και το 10'.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αννίτα
Νταης
Σπουδαίος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
7.199
Πόντοι:
2.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Μπακμαν και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2018
Αννίτα.... £ 100 το μωρό .
22 Ιανουαρίου, 2018
Σεβόμαστε και αγαπάμε Αννιτάκι Έρωτας
26 Μαρτίου, 2018
Πρέπει να πάει στα 15.
PV
Peter Van Norden
27 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δινε εσυ 15 και 50 και 120 και ασε εμας να δινουμε 10ΘυμόςΘυμόςΘυμός
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4