Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Call-Girls 7899
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο στις Τζιτζιφιές,στο χώρο της κοπέλας.Μπαίνωντας στο δωμάτιο αντίκρυσα μια κοπέλα γύρω στο 1.70 με όμορφο πρόσωπο και πανέμορφο καλίγραμο σώμα.Η επικοινωνία στα αγγλικά.Το δωμάτιο καθαρό και τακτοποιημένο.Η Alisa είναι η δεύτερη πραγματικά ωραία γυναίκα μετά τη Michelle μετο super γυμνασμένο κόλο απότο gde.Μετά το μπάνιο ήρθέ η στιγμή πο ξάπλωσα για το κύριο πιατο.Βγάζει το στρίγκακι της και πάνω μου.Ωραία βαθιά πίπα με ρούφηγμα στα μπαλάκια.Τη γυρνά σε 69,καθάρο μικρό ροζ μουνάκι ,σπάνιο σε κοπέλες που κάνουν αυτη τη δουλεια.Οσο την έγλυφα και τη ρουφούσα με έφτιαχνε με deepthroat .Μόλις πάει να χύσει με γυρνάει με μια κίνηση από πάνω της,προσπάθηση να τη φιλήσω στο στόμα αλλα τραβήχτηκε,αρκέστηκα σε φιλιά στο λαιμό και στα αφτάκια της.Τη γυρνάω στα 4 και αρχίζω το σφηροκόπημα.Μόλις πάω να χύσω τη γυρνάω σε 69.Έχει ένα μουνάκι να το γλύφεις και να μη χορταίνεις.Τη φαίρνω απο πάνω μου ,και αρχίζω το γρήγορο σφηρόκοπημα όπου ήρθε και η κατάθεση στα βιζάκια της.Μετά ακολούθησε συζήτηση τη πλήρωσζ κα έφυγα.Από τις ποιο ωραίες εμπειρίες μετά από πολύ καιρό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
pantso1970
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
196
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, muffer35, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2018
Αν αυτή η κοπέλα κάνει deep throat εγώ είμαι αστροναύτης.....Money MouthMoney MouthMoney Mouth
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1