Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία επίσκεψης είναι 17-1 προς αποφυγή λάθους στο ημερολόγιο.

Αγαπητοί φίλοι του σάιτ, περνώντας προσφάτως από όσες αξιολογείτε ως καλές και χαριτωμένες στην τρίτη βάρδια μήπως τυχόν φάω
από την πίτα του καλού γαμησιού κι εγώ Money Mouth παρατήρησα ότι οι μισές έλειπαν.
Πιθανόν λόγω αναδουλειάς την κοπάνησαν τσαντισμένες, ενώ όσες μπόρεσα να δω ήταν βαριεστημένες. Προσκύνημα
Τελικά κατέληξα να μπω σε μια καλοκάγαθη γιαγιά στο Μεταξουργείο στον όροφο Κολωνού 27. Κουλ
Η πλάκα είναι ότι νόμιζα στην αρχή πως ήταν η τσατσά σε πουτανορόλο και την ρώτησα τι πρόγραμμα κάνει
θεωρώντας ότι ήρθε τώρα για αλλαγή και θα ντυνόταν. Ματάκι
Έπεσε γέλιο με τους συναγωνιστές στο σαλόνι. Μεγάλο χαμόγελο Στην αρχή γελούσαν δύο που κατάλαβαν και μετά τρεις Πακιστανοί
που προσποιήθηκαν ότι κατάλαβαν. Money Mouth
Η τσατσά φώναξε την Φωτεινούλα. Άκουσα κι εγώ Φωτεινούλα, λέω θα βγει καμιά μουνίτσα. Ναι!
Και βγαίνει ρε μάγκες μια στέκα γιαγιά με κάτι ρούχα παλιακά και κάτι μποτίνια σαν τον παπουτσωμένο γάτο.
Άβυζη και κάπως ρυτιδιασμένη με αρκετό βάψιμο. Εξαιρετικό στοκάρισμα. Ναι!
Ευγενική μου φάνηκε και χαμογελαστή. Χαμόγελο
Κατευθείαν κάτι με άγγιξε και σκέφτηκα αν κάνει τελειωτικό λαρύγγι να την κεράσω ένα σφηνάκι ψωλόχυμα
και τα ρέστα στο κούτελο αν τυχόν δέχεται. Χμμμ; Ήταν βλέπετε αρκετά περασμένη η ώρα για να σέρνομαι σαν το σκουλήκι. Μαλακία
Ρώτησα έναν Έλληνα που σερνόταν κι αυτός αφού δεν άκουσα τι είπε η τσατσά ...μίλα μωρή μαλάκω δυνατά.... Μαλακία
και αυτός μου είπε ότι κάνει τελειωτικό λαρύγγι αλλά έφυγε μουτρωμένος.
Φαίνεται κάποια άλλη θα έψαχνε ο άμοιρος μέσα στην νύχτα. Χμμμ;
Πλήρωσα την τσατσά και μπήκα στο δωμάτιο. Γδύθηκα και σωριάστηκα σαν τσουβάλι στο κρεβάτι που ομολογουμένως
ήταν καθαρό Ναι! και περίμενα την Φωτεινούλα. Ματάκι Για να μην τα πολυλογώ, ήρθε η γιαγιά Φωτεινή με χαμόγελο και γλύκα. Ματάκι
Το εκτίμησα αυτό και της έδειξα τον πούτσο μου κι εγώ με χαμόγελο τον οποίο κι άρχισε να τρομπάρει
με γρήγορο στυλ. Μέτριο ελ.τσιμπούκι ενώ χωρίς παρότρυνση ρούφαγε κι αρχίδια. Κουλ
Ύστερα από λίγο την διέκοψα για να της τραβήξω κάνα γλυφομούνι μην κατεβάσει μπόνους η κλήρωση της βραδιάς Ματάκι
και γαμήσω επιτέλους σαν άνθρωπος αλλά απογοητεύτηκα. Money Mouth
Δυστυχώς όταν την ξάπλωσα κι άνοιξε τα αδύναμα ποδαράκια της, ωωω σαν του Χουάν Χοσέ Μπορέλι Εμμμμ
είδα ρυτίδες στα καπούλια και μια σούφρα με λίγο χνούδι. Τι να κάνω λέω τώρα που δεν μου αρέσουν και τα μουνόχειλά της; Χμμμ;
Από μπάζο σε μπάζο πάω ο χονδρομαλάκας. Μαλακία
Για να μην την προσβάλλω έτσι που την αντίκρυσα αλλά λαμβάνοντας υπόψη την κάποοια εργατικότητά της
της χαμογέλασα σαν καθυστερημένος Money Mouth και της είπα να συνεχίσει το τρομπόνι, πετώντας την καπότα στο καλάθι.
Ευθύς αμέσως κατάλαβε κι άρχισε ένα πολύ σφιχτό τσιμπούκι.
Πιθανόν να θίχτηκε κι ο εγωισμός της νιώθοντας την ευγενική άρνησή μου να γαμήσω γυναίκα προχωρημένης ηλικίας Προσκύνημα
παρολο που δεν βλέπομαι. Αν όμως βλεπόμουν, θα σερνόμουν στα μπουρδελα; Χμμμ; είναι ένα (προσωπικό) ερώτημα κι αυτό.
Έχυσα τελικά μετά από κάνα τρίλεπτο. Γλώσσα
Η Φωτεινούλα.....ρουφούσε την πηχτή μου χυσαμόλη στο στόμα της με χαμόγελο. Έχυσα αρκετά και όταν κυλούσαν
τα χύσια μου στο στόμα της, σκέφτηκα ακαριαία όλους εμάς που θέλουμε γλωσσόφιλα και γλυφομούνια για να καυλώσουμε. Μεγάλο χαμόγελο
Σκεφτόμουν τι λιγούρια είμαστε και τι ρίσκο υγείας αντιμετωπίζουμε. Προβληματίστηκα καλοί μου φίλοι. Χμμμ;
Δυστυχώς δεν μπόρεσα να τσεκάρω περαιτέρω παιχνιδίσματα με την καλοκάγαθη γιαγιά Φωτεινή
αφού χτύπησε πόρτα η τσατσά και έχασα την βολή μου. Μαλακία
Το καλό ήταν ότι η γιαγιά Φωτεινή έσταζε χύσια όλο χαμόγελο και μου ξέπλενε την ψωλή με σάλια. Ωραία εικόνα. Ναι!
Ίσως να ξαναπήγαινα σε κάνα μήνα για ξεμπούκωμα αφού για γαμήσι δεν μου άρεσε αλλά έτσι που βιάζονται
ας γαμιούνται μόνοι στο τσαρδέλο τους. Θυμός Όταν βγήκα, την είπα στην τσατσά και μου δήλωσε επιτακτικά με απότομο ύφος
ότι πέρασε η ώρα ενώ ούτε 10 λεπτά μικτά δεν ήμουν μέσα στο δωμάτιο.
Της ευχήθηκα με θαλπωρή να καταλήξει πιάτσα στην Λαυρίου με μασέλα και νταβατζή. Κατσικογάμης
Συνοπτικά, η γέρικη εικόνα της Φωτεινής υπερνίκησε τον όποιο φανερό ζήλο της να με ευχαριστήσει και σε συνεργασία
με την στάση της τσατσάς, με οδήγησε να μην την προτείνω στους συναγωνιστές.
Πάρκινγκ 10 λόγω μηχανής αυτή την φορά. Καλά γαμήσια! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2018
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, black panther, DeanCorso και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού