Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πριν την περιγραφή της αποτυχημένης συνεύρεσης, που είχα με την Αουρόρα, θα ήθελα να με συγχωρέσετε οι αναγνώστες
που δεν έγραφα αλλά δεν ήξερα το σάιτ. Ας ελπίσουμε να αλλληλοβοηθηθούμε λοιπόν. Μεγάλο χαμόγελο
Η Αουρόρα είναι ένα καστανό κοντό νεαρό πουτανάκι 1,50 με το ζόρι και σχεδόν αράπικο κορμί.
Ο κώλος της έχει κυτταρίτιδα κι απορώ που δεν το γράφετε στις κριτικές σας. Απ'ότι διάβασα το έχει ρίξει στο σολάριουμ
γιατί έτσι που σαλόναρε σβέλτα στο θεοσκότεινο σαλόνι, θύμιζε γυφτάκι που γύρευε λεφτά. Γλώσσα
Φορούσε κάτι γυαλούμπες για να τονίσει την μέτρια φάτσα της ενώ από βυζί έχει 3άρι και βάλε. Σπασίκλας
Ωραίο βυζί πάντως αν και πεσμένο γιατί δύσκολα βρίσκουμε βυζιά της προκοπής στις σημερινές πουτάνες
και λέω ας μπω για ισπανική. Τουλάχιστον αφού σερνόμουν σαν μαλάκας τόση ώρα στους μαιντανούς Γλώσσα
με τα αστεία προγράμματα Γλώσσα να μην γυρίσω άχυστος. Γυρίσαμε στην εποχή της ποταπαγόρευσης μου φαίνεται
όπου οι τσατσάδες διαφημίζουν ότι οι πουτάνες κάνουν απλό πρόγραμμα, όλες τις στάσεις και 69.
Προσόντα είναι αυτά δηλαδή; Χμμμ; καλύτερα αυνανισμός! Εμμμμ
Το πεσμένο βυζί επί την ευκαιρία νομίζω ότι οφείλεται στην κακή και φτωχή διατροφή στο στάδιο της ανάπτυξης
μέχρι να λιγδώσει τ'αντεράκι τους στην Ελλαδίτσα. Στον καναπέ πλάι μου, βρίσκονταν δυο καμπούρηδες κωλόγεροι
που φιλοσοφούσαν και ξερογλύφονταν ενώ δυο νεαροί με χαϊμαλιά στον άλλο καναπέ χαχάνιζαν σαν μαλάκες.
Δεν θα γαμούσε κανείς απ'ότι κατάλαβα. Προσκύνημα Είναι της μόδας φαίνεται η αγάμητη τσάρκα. Μαλακία
Εικόνες κατάντιας λοιπόν ενώ ο χώρος μύριζε κλεισούρα. Χμμμ;
Πλήρωσα την τσατσά που είπε απλό πρόγραμμα κι 69 όσο η Αουρόρα κουνούσε τα βυζιά της Σπασίκλας και μπήκα στο δωμάτιο.
Γδύθηκα περιμένοντας την Αουρόρα παίζοντας το καυλί μου και κοιτούσα την διακόσμηση του δωματίου.
Έπειτα από λίγα λεπτά ήρθε στο δωμάτιο η Αουρόρα, με χαιρέτησε, έβγαλε το σουτιέν της
με πήρε μια ελαφριά μασχαλίλα να πω την αλήθεια Γλώσσα και μου έκανε κάποια ψευτοχάδια
τα οποία λόγισε ως προκαταρκτικά. Αν ήταν έτσι τα προκάτ, θα χτίζαμε σπίτια. Γαμήσου
Μου πέρασε προφυλακτικό και ξεκίνησε ένα πολύ απλό τσιμπούκι, ψυχρό και μηχανικό. Κεφάλι σε τοίχο!
Την σταμάτησα γιατί ξενέρωσα και της είπα να μου τον παίξει στα βυζιά της αν και ούτε αυτό φάνηκε να ξέρει
να κάνει καλά. Λύπη Εν συνεχεία της είπα να ξαπλώσει για ιεραποστολικό σεξ. Μόλις της τον έβαλα μέσα
αυτή κατευθείαν μάγκωσε τα πλευρά μου με τα πόδια της, έτσι ώστε να μην μπορώ να σπρώξω καθόλου.
Άντε να γαμήσεις έτσι. Θυμός
Με πήρε πρέφα ότι ξενέρωσα και χαζογελούσε δήθεν ότι όλα είναι οκ. Της είπα να ανέβει καβάλα όπου της άνοιξα
τα πόδια όσο δεν παίρνει μήπως και γαμήσω κανονικά. Κουλ Δεν βολευόταν πολύ η τάπα αλλά στον πούτσο μου
αφού κι εγώ πριν αβόλευτα ήμουν. Ματάκι Συμμετοχή αρχίδια εντελώς το κοντοπίθαρο. Μαλακία
Την γύρισα τέλος στα τέσσερα μήπως χύσω και την ξεφορτωθώ για να πάει στον επόμενο άτυχο που θα την διαλέξει
αφού εγώ θα έφευγα απογοητευμένος. Money Mouth Έτσι κι έγινε και αφού έχυσα με το ζόρι, η Αουρόρα έφυγε
σαν την αλεπού Μαλακία χαιρετώντας με νάζι και μου είπε ότι με περιμένει ξανά.
Ωραίο ανέκδοτο! Γαμήσου
Η ψυχρότητα που βγάζει η συνολική εικόνα της Αουρόρας, σε συνδυασμό με τις κακές σεξουαλικές υπηρεσίες που παρέχει
με οδήγησαν να γράψω αρνητική κριτική και να μην την προτείνω σε άλλους συναγωνιστές. Κουλ
Στο πάρκινγκ 10 επειδή ήρθα με τρένο. Καλά γαμήσια! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2015
Όνομα κοπέλας
Aurora
R
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KaManos, Masazonomaxos, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2018
Γνωστή φολα ούτε για 10ρικο δεν αξίζει πώς αρέσει σε κάποιους και τους έχει πελάτες;;;Χμμμ;Χμμμ;
22 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ας ρωτήσεις τους ίδιους, αγαπητέ. Εγώ θα απαντήσω για αυτούς; Χμμμ;
Επιπλέον να προσθέσω ότι η ημερομηνία είναι 15-1-2018
αλλά κάτι πήγε λάθος στο ημερολόγιο.
R
Reklamas
22 Ιανουαρίου, 2018
Το έχω πει ότι είναι μετριατζα και υπερεκτιμημένη η τύπισσα. Άντε να αποκαθίσταται η αλήθεια σιγά σιγά.
23 Ιανουαρίου, 2018
Αν την κοιτάγατε στο δρόμο με κανα κολάν θα σας επεφτε το σαγονι ομως παλικαρια
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να κανουμε παληκάρι; εδώ αξιολογούμε γυμνές πουτάνες και τις υπηρεσίες τους. Το my style rocks τέλειωσε. Ναι!
R
Reklamas
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5