Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 557 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Ναταλι ειναι μια καινουργια κοπελα στον συγκεκριμενο οικο.Αλλα δεν την εχω δει κ σε αλλο οικο.Προκειται για μια νεαρη Αλβανιδα με ομορφο προσωπο , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , ωραιο στητο φυσικο μικρο στηθος , κανονικο υψος , λευκο δερμα και ωραιο αδυνατο μοντελε κορμι με καλοσχηματισμενο κωλαρακι.Στο σαλονι αν και ευδιαθετη , φαινοταν ομως οτι μαλλον η ολη φαση ειναι ξεπετα και οτι μαλλον θα βιαζεται στο δωματιο.Τεσπα , μου αρεσε εμφανισιακα και ηθελα να την σκισω!

Εδωσα το 20ρικο και περασα στο δωματιο.Αυτη αφου ξεπεταξε καποιον συναγωνιστη σε 5 λεπτα , ηρθε σε μενα.Μιλαει λιγα Ελληνικα καθοτι οπως λεει ειναι λιγο καιρο στην Ελλαδα.Παντως ηταν χαμογελαστη και ευδιαθετη.Καθισε διπλα μου και αρχισε να μου γλυφει τον λαιμο μου και τα βυζακια μου.Εγω παραμερισα το στρινγκακι της και επαιζα επιφανειακα με το ωραιο μουνακι της.Αυτη δεν εφερνε αντιρρησεις.Στηθοδεσμο δεν φορουσε.Επαιζα με το μουνακι της και βαρουσα τα κωλομερια της.Μετα τα προκαταρκτικα αυτη μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξεκινησε την πιπα.Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Της πατουσα το κεφαλι αλλα δεν μπορει να τον παρει βαθια.Επιανα την πουτσα μου και την βαρουσα στα χειλη της και το στομα της.Η πιπα της ομως ειχε μικρη διαρκεια.

Οταν σταματησε την πιπα αυτη ηθελε να βαλει κρεμα στο μουνακι της αλλα την σταματησα και την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω την ωραια μουναρα της.Αυτη εβγαζε επιφωνηματα καυλας που ομως φαινοταν οτι ηταν ψευτικα.Μου ελεγε να την γαμησω.Φαινοταν οτι βιαζεται και θελει να ξεπεταει τους πελατες! Συνεχισα να γλυφω την μουναρα της.Επαιζα και επιφανειακα με το μουνακι της γιατι δεν αφηνει δαχτυλο μεσα στο μουνακι της.Μετα απο λιγο σταματησα απο μονος μου και την εχωσα στην μουναρα της.Την γαμουσα σε μετριους ρυθμους.Φιλια στο σωμα της δεχεται.Φιλια στο στομα αρνηθηκε ευγενικα.Με παροτρυνε να την γαμησω πιο γρηγορα , προφανως για να χυσω και να σηκωθει να φυγει! Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Σηκωσα το σωμα της και της τον καρφωσα βαθια μεσα στη μουναρα της.Παντως εχει ωραια κατασπρη κωλοτρυπιδα! Την ξεμουνιαζα με ολη την δυναμη μου και αυτη βογγουσε δυνατα και αληθινα! Παντως αντεχει δυνατο ξεμουνιασμα! Την γαμουσα και την βαρουσα στα κωλομερια και την επιανα απο την κοτσιδα! Αυτη δεν παραπονεθηκε καθολου.Της ζητησα να την χυσω πανω στον κωλο της η στα βυζια της.Αλλα αυτη ζητησε αλλα επιπλεον 10 ευρω! Αυτο το βαζω στα αρνητικα της συναντησης! Φυσικα και πηρε τα αρχιδια μου!!! Μετα απο μερικα λεπτα αρχισα να χυνω παρατεταμενα.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ναταλι ειναι μια μουναρα ιεροδουλη.Καλη η εμφανιση αλλα οι υπηρεσιες θα ελεγα μετριες.Κανει προκαταρκτικα , ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα , σε δαχτυλο επιφανειακα στο μουνακι της.Δεν γλυφει ομως μπαλακια , δειχνει με ολες τις κινησεις της βιασυνη στο δωματιο.Δεν στο θετει αποτομα αλλα φαινεται οτι δεν θελει να ξεπερναει το 10λεπτο! Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Στα αρνητικα οτι ζηταει εξτρα λεφτα στο δωματιο! Δεν θα την ελεγα καραφολαρα! Αλλα δεν ειναι και κατι ιδιαιτερο απο πλευρας υπηρεσιων οποτε δεν μπορω να την προτεινω στους συναγωνιστες μπουρδελιαρηδες! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, amjik και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2018
ότι χειρότερο να ζητάει εξτρά λεφτά στο δωμάτιο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1