Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά απο μια πολυ δύσκολη περίοδο και μια αναπάντεχη προαγωγή αποφάσισα να κανω ενα δώρο στον εαυτό μου. Τονειχα βάλει απο καιρό στο μάτι το καυλακι αλλα τα ωράρια μας δεν ταιριάξανε. Άκουσα μια φωνή απο τα βάθη της καυλας μουΓερο-μύστης Να ωρύεται: Ήρθε η ώρα να σκισεις το καυλακι τούτο. Υπακουσα και έκλεισα άμεσα ραντεβού. Η τηλεφωνήτρια ευγενέστατη και η συνεννόηση άψογη όπως πάντα άλλωστε. Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της με πολυ καλη διάθεση και ενα πολυ ζεστό χαμόγελο που με κέρδισε αμέσως... Ποιον κοροϊδεύω ομως... Οι βυζαρες της και η κωλαρα της με κέρδισαν αμέσως. Η τύπισσα θα μπορούσε να ειναι σαν αυτές που κάνουν τα pr στα μαγαζιά και θέλουμε να τις σκισουμε άμεσα... Μακρύ μαύρο μαλλί, πολυ περιποιημένη, δερμάτινο παντελόνι και μπλούζα με ωραίο ντεκολτέ και ψηλοτάκουνα. Μου άρεσε οτι ήταν πολύ χαλαρή και μετα τα πρωτα φιλάκια και το ντουζακι της έπεσε με τα μούτρα στη δουλειά.. Στοματικό μέτριο αλλα το προσπαθεί, ξέρει ομως μα στήνεται πολυ όμορφα και σωστά για την γαμησεις άγρια και βαθιά. Την πηρα αρχικά ιεραποστολικα για να βλέπω την καυλα στο μουτρακι της και μετά την γύρισα ανάσκελα για να της κανω το μουνακι καινούργιο. Εντωμεταξύ, έβλεπα την κωλαρα της και καυλωνα και δεν μπορούσα να χύσω... Αφου τελειωσα μπήκαμε για ντουζακι και πιάσαμε την κουβεντούλα. Μορφωμένη κοπέλα προσφέρεται για συζήτηση και χαλαρή κουβεντούλα. Ομως δεν ήταν αυτός ο σκοπός... Ο δεύτερος γύρος ήρθε με δικη της πρωτοβουλία... Στα 4 αυτη τη φορά με ήπια δακτυλοσκοπηση της αδουλευτης πισω τρυπούλας, στα όρθια μετα και τελικά παλι μπρούμυτα για να νιώθω την κωλαρα της καθώς την σκίζω. Η συμμετοχή της πολυ αληθοφανής και τιμάει και το τελευταίο ευρώ γιατι κανει οτι μπορεί να να ικανοποιήσει τον πελάτη. Αυτα απο μένα κύριοι... Να γαματε καλά Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2018
οχι καί 200ε ρε τύπε για μια ώρα μόνο....
03 Φεβρουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου ότι πληρώνεις παίρνεις το έχω πάρει το μικρό και δεν υπάρχει και τα 190 είναι λίγα !
08 Φεβρουαρίου, 2018
CIM? / CIF ? Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3