Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163361
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά απο σαββατιάτικη βραδινή έξοδο είπαμε με το κολλητάρι μου να παμε μια βόλτα να δούμε τι παίζει..
Μετα απο πολλές αδιάφορες κορασίδες που είδαμε, η Λιλιαν και πιο πολυ η συμπεριφορά της τσατσας μας έκανε να μπουμε.
να ξεκινήσω απο το οτι ήταν πολύ καθαρός χώρος.
Στα του αγώνα...έρχετε η κοπέλα, υπαρχει ενα μικρο θεμα με την συννενόοηση αλλα δεν γαμεις,λεω!!!!
35+..ξανθιά, ψιλή με γυμνασμένο σωμα, με βυζακι 3 μπορει και 4 κοιταει στον Θεο...και με ωραια καλάρα...!!!!
με ξαπλώνει και αρχιζει να με γλύφει απο το λαιμο μεχρι κατω...διακρίνει οτι ειμαι καθαρός και μπανιαρισμενος και αρχιζει ενα πολυ καλο γλυψιμο των αρχιδιών και μετα κρυβει τον πουτσο μου μεσα στα βυζια της και ξεκιναει ισπανικο και εδιχνε να το γουσταρει...!!!!!
περασμα καπότας και αρχιζει μια αρκετα καλη πιπα.ανεβαινει απο πανω και γυρναει να βλεπω την κωλαρα της και αρχιζει ενα δυνατο γαμησι οπου εφαγε αρκετες πατσουλες στα
κωλομερια της...την κατεβαζω ιεραποστολικα και την σφυροκοπαω αρκετα (αντεχει!) εκει μετα απο λιγο ηρθε το τελος...!
Στα μειον ειναι η συννενοηση, δεν δεχεται δαχτυλα και γλυψιματα και ειναι λιγο ανοιχτη..αυτα...
οπως λεω και στον τιτλο...ενα καλο σβησιμο των 30ευρω..
Αυτα απο μενα...Να ειμαστε ολοι καλα και να περναμε οσο μπορουμε καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
345
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Blastbeat208, ilarionas και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού