Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Τζένη είναι μιλφ, με ξανθά μαλλιά στο ύψος των ώμων της,δέρμα λευκό, σώμα με πιασίματα κάπως χαλαρό.Μιλάει πολύ καλά Ελληνικά και δήλωσε Σέρβα.Σίγουρα όμως είναι Αλβανέζα. Αποφάσισα να την δοκιμάσω μιας και στις υπηρεσίες της συμπεριλαμβάνεται το ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο κορμί της.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο και συστηθήκαμε να σπάσει ο πάγος μιλώντας για διάφορα. Αγκαλιαστήκαμε και ξεκινήσαμε να φιλιόμαστε.Η Τζένη ανταπέδιδε και αυτό ήταν μία πολύ καλή εκπληξη.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι και η Τζένη με ρώτησε για το πως προτιμώ το τσιμπούκι.Κατόπιν το καθάρισε με μωρομάντηλο και ξεκίνησε το τσιμπούκι της.Την έβαλά στο πλάι και όσο με τσιμπούκωνε της έβαζα δάχτυλο στην μουνάρα της.Το τσιμπούκι της ήταν μέσου βάθους και καλής ηδονικότητας.Δεν έκλεβε καθόλου.
Όταν της ζήτησα να κάνουμε 69 μου είπε ότι έχει βάλει πόλύ κρέμα.Πράγματι το μουνί της ήταν τίγκα στην κρέμα και δεν επέμεινα δεύτερη φορά.
Κατόπιν η Τζένη έσπευσε να μου υπενθυμίσει ότι δεν έχουμε πολύ χρόνο και ότι πρέπει να κάνουμε και σεξ.Λίγο απόλα όπως μου είπε χαριτολογώντας.Πέρασε την καπότα και ανέβηκε απο πάνω μου.Άφησε εμένα να δώσω ρυθμό.Της έγλυφα τα βυζιά και περιοδικά ανταλλάσαμε και θερμά φιλιά.
Μετά από λίγο συνεχίσαμε και στο ιεραποστολικό όπου την γάμαγα χωρίς να κλέβει,φιλώντας της.
Γύρω στα 7 λεπτά ήρθε και το πρώτο χτύπημα πόρτας απο την υπηρεσία με την Τζένη να μου υπενθυμίζει ότι πρέπει να τελειώσω.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό και παίζοντας με το μουνί της ολοκλήρωσα πάνω στο κορμί της. Συνολικός χρόνος συνεύρεσης.γύρω στα 8-9 λεπτά.
Εν κατακλείδι η Τζένη αν και κάπως τυπική σε συμπεριφορά χωρίς να είναι δηλαδή ιδιαιτέρως θερμή συμμετέχει στο σεξ με φιλιά,κάνει καλό γυμνό τσιμπούκι,δέχεται πιασίματα,γλυψίματα και δάχτυλα.Στα αρνητικά η πολύ κρέμα που βάζει στο μουνί της και ο χρόνος που είναι ιδιαιτέρως αυστηρός με την πρώτη νύξη που έρχεται γύρω στο επτάλεπτο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, mallias20, ZeroTolerance και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2018
φιλτατε Προφ. Μια Σερβα απ το Φιέρι και αυτη. Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1