Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 132362
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετώ όλους τους συναγωνιστές.Σπανια γράφω κριτικές παρόλο που είμαι χρόνια μέλος στο σάιτ λόγω έλλειψης χρόνου δυστυχως.!!συνάντησα την Λίλα μετά από εύκολη συννενόηση με το γραφείο το οποίο είναι πάρα πολύ καλό.η συνάντηση έγινε πριν την αύξηση της τιμής σε σπίτι φίλου μου.το μωρακι ήρθε με ένα πολύ σέξι ντυσίματακι και αμέσως αφού την καλοσωρισα έπιασε κατευθείαν δουλειά με παθιασμένα γλωσοφιλα.στη συνέχεια κατέβηκε χαμηλά και άρχισε μια απίστευτη πίπα με σαλιωμα όλης της περιοχής.αφου με έκανε τούρμπο την έστησα στα τέσσερα και άρχισα το σφυροκόπημα.εχει απίστευτη θέα στα τέσσερα και άψογο κούνημα λες και είναι Βραζιλιάνα.μετα από κάνα δεκάλεπτο δεν άντεξα άλλο και μου ζήτησε να χύσω πάνω στα βυζάκια της.στην συνέχεια πιάσαμε λίγο την κουβέντα και ενώ μιλούσαμε ξαπλωμένοι στο κρεβάτι βάζει το χέρι της μέσα από το πάπλωμα και αρχίζει να μου παίζει το εργαλείο.μετα από λίγο έγινα πάλι πύραυλος και την πήρα στα όρθια και σε μια πολυθρόνα για κάνα 15λεπτο. δεν άντεξα άλλο και εχυσα στο κωλομερι της.η κοπέλα πιστεύω θα αφήσει εποχή στο χώρο και συνιστώ σε οποιον διαθέτει το ποσό το οποίο είναι αξιοσέβαστο για την εποχή μας να την δοκιμάσει.η πραγματική βαθμολογία είναι πρόσωπο 9,σώμα 9,επικοινωνια 9 και διάθεση στο σεξ 10.σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
154
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 177820, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού