Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 271 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βόλτα στην οδό Φυλής για να αδειάσω το φορτίο μου. Την κοπέλα την επέλεξα λόγω εμφάνισης. Λεπτή με ωραίο σώμα, καστανή, με στρογγυλό αλλά καλό πρόσωπο και πολύ ωραία βυζιά. Αν και μου φάνηκε κάπως ψυχρή αποφάσισα να περάσω. Σε λίγο μπαίνει και αυτή. Παρότι το ύφος της ήταν αρκετά τυπικό και η ίδια κάπως απότομη τα προκαταρκτικά της ήταν πολύ καλά και με καύλωσε πολύ. Με ρώτησε αν θέλω με ή χωρίς. Χωρίς είπα. Η πίπα της ήταν πολύ κακής ποιότητας και με ξεκαύλωσε λίγο (τελικά ίσως δεν έπρεπε να μου πάρει). Επίσης μου αρνήθηκε 69 παρόλο που είχε ανακοινωθεί στο σαλόνι (αφού δεν το κάνεις μην το ανακοινώνεις Γαμήσου ). Μου φοράει κράνος και αρχίζουμε. Κατά τη διάρκεια της πράξης επέδειξε ιδιαίτερο φιλότιμο συμμετέχοντας ενεργά και επιδεικνύοντας ιδιαίτερο ζήλο Έρωτας . Να σημειωθεί ότι τα βυζιά της είναι πάρα πολύ απολαυστικά στην αφή και απόλαυσα να τα χουφτώνω. Και έκατσε και παραπάνω ώρα μέχρι να τελειώσω. Εν ολίγοις η Αντζελίνα για εμένα είναι ένα αίνιγμα. Ψυχρή και απότομη από τη μία, γλυκιά και φιλότιμη από την άλλη. Εγώ πάντως πέρασα καλά και αυτό έχει σημασία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2018
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntountaras, sexaddict7, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2018
Παίξε κανένα στοίχημα κι άσε τα φτηνιάρικα γαμίσια του 20ρικου Μεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
03 Φεβρουαρίου, 2018
Υπάρχουν πολύ καλά κομμάτια στο 20αρικο Ματάκι
B
BLITZKRIEGER
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2