Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θέλοντας να στηρίξω ντόπιο πράγμα, το μάτι μου έπεσε χωρίς δυσκολία στην Έμιλυ με τις βυζοτορπίλες. Με το που άνοιξα την πόρτα, δεν πρόλαβα να την καλωσορίσω και να συστηθώ και μου έδωσε ένα ρουφηχτό, γαλλικό γλωσσόφιλο. Πολύ ωραία αρχίσαμε. Μεγάλο χαμόγελο
Όπως ήμασταν όρθιοι, πιάσαμε να βγάζουμε τα ρούχα μας και να τα πετάμε όπου βρούμε, καθώς φιλιόμασταν. Ντυμένη κοκέτα αυτή, ήθελα απλά να τις τα σκίσω. Η κάβλα χτύπησε κόκκινο. Με συνοπτικές διαδικασίες τον πέταξα έξω και την έβαλα να μου τον πάρει στο στόμα γονατιστή. Είχα ήδη κάνει μπανάκι την ώρα που την περίμενα και αυτή μοσχομύριζε, οπότε γιατί να χάνουμε χρόνο. Μετά την ξάπλωσα στο κρεβάτι και την άρχισα σε ένα λαίμαργο γλειφομούνι δίχως αύριο. Το μουνάκι της καλοσχηματισμένο και πεντακάθαρο. Την πήρα ιεραποστολικά, στα τέσσερα και reverse cowgirl. Έτσι όπως της ζούλαγα τα σφιχτά οπίσθια, δεν άντεξα άλλο. Της είπα να βγει και την έχυσα δυνατά σε όλη την πλάτη. Μπήκαμε μαζί για ντουζ να της σκουπίσω και τα χύσια μου και αράξαμε στο κρεβάτι. Τα ελληνικά της άπταιστα, άρα πρέπει όντως να είναι ελληνίδα. Όχι πως έχει και καμιά σημασία δηλαδή.
Η ώρα πέρασε γρήγορα, οπότε την έβαλα να με τελειώσει με ακάποτο τσιμπούκι, καθώς είχα δώσει πολύ πόνο στον πρώτο γύρο και ήμουν κουρασμένος. Το τρομπόνι το δουλεύει απίστευτα κι έτσι δεν δυσκολεύτηκε να με τελειώσει στο 5λεπτο. Είναι ίσως το πιο ακριβό ραντεβού με call girl που έχω κάνει, αλλά μπορώ να πω ότι άξιζε μέχρι το τελευταίο ευρώ, γιατί ένιωθα σαν να είμαι πορνοστάρ σε τσόντα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
vril
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
12.491
Πόντοι:
5.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, bar0vios, Andy Dufresne και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2018
δν αμφιβάλλω ότι η κοπέλα είναι καλή αλλά πειστεύω οτι είσαι υπερβολικός στην βαθμολογία
21 Ιανουαρίου, 2018
Ίσως. Γούστα είναι αυτά. Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2