Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Καρίνα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη, με μακριά καστανόμαυρα μαλλιά, λευκό δέρμα,σώμα κανονικό με κάποια πιασίματα τοπικά.Εμφανισιακά χαρακτηρίζεται ως κοπέλα της διπλανής πόρτας.Στο σαλόνι εμφανίστηκε με ένα κόκκινο διαφανές ολόσωμο.Στο πρόγραμμα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό,φιλιά στο στόμα και αυταρχικό.Αποφάσισα να την δοκιμάσω.
Η κοπέλα μπήκε χαμογελαστή στο δωμάτιο.Δεν γνωρίζει καθόλου Ελληνικά αλλά ούτε και Αγγλικά. Όρθιοι και οι δύο,αγκαλιαστήκαμε και άρχισα να την φιλάω στο στόμα. Στα φιλιά αρχικώς για λίγο ήταν δεκτική,κατόπιν όμως ήταν αρνητική.Τα φιλιά της δηλαδή αν και καλά ήταν λιγοστά και τις πιο πολλές φορές τα απόφευγε σημάδι ότι δεν θέλει να το κάνει.
Ξεντύθηκε και ξάπλωσε στο κρεββάτι όπου εκεί ως προκαταρκτικά άρχισα να την γλύφω στο λαιμό,στα στήθη της και να κατεβαίνω κάτω προς το μουνάκι της.Τα πόδια της ήταν σφιχτά ενωμένα, της τα άνοιξα και άρχισα να ρουφάω για λίγο το μουνάκι της μιας και τραβιόταν συνεχώς πίσω γιατί προφανώς ενοχλούνταν.
Ξάπλωσα πήρε μωρομάντηλο και άρχισε να καθαρίζει τον πούτσο μου. Ξεκίνησε την πίπα της η οποία ήταν σταθερού ρυθμού,βάθους κανονικού και μέσης ηδονικότητας. Στην πίπα δεν έκλεβε. Την έφερα στο πλάι για να μπορώ να χαιδεύω και εγώ το μουνάκι της.
Σε πρόταση μου για 69 έκανε σκοπίμως ότι δεν καταλάβαινε τι της έλεγα και περνάει προφυλακτικό.Ενώ της είχα δείξει με νοήματα τι θέλω ακριβώς και την είχα γυρίσει στην στάση αυτή, την βλέπω να πέρνει το τζελ και να βάζει στο μουνί της.Πάει να καβαλήσει σε reverse cowgirl. Της εξηγώ ξανά απλά και κατανοητά και χαζογέλαγε λέγοντας μου ότι έχει βάλει τζελ για να γλυτώσει το γλύψιμο. Κουτοπόνηρη αρκετά. Αν ήταν σωστή επαγγελματίας θα έπαιρνε χαρτί και θα σκουπιζόταν. Την κίνηση της αυτή την καταλογίζω λοιπόν στα αρνητικά της συνεύρεσης.
Κατόπιν της είπα να καβαλήσει σε στάση cowgirl. Eκεί ανταλλάξαμε λίγα φιλιά ακόμα με μέτρο.Ξεκιναει να δίνει ρυθμό αυτή ανεβοκατεβαίνοντας στον πούτσο μου. Την φέρνω πιο κοντά μου και αρχίζω να την γαμάω. Σε πρόταση μου να με γλύφει όσο την γαμούσα για να φτιάχνομαι αυτή απλώς απαλοέγλυφε. Επίσης όσο την γαμούσα έριχνε τα μακριά της μαλλιά σκοπίμως μπροστά καλύπτωντας όλο το πρόσωπο της για να μην μπορώ να την φιλήσω. Όταν δε πήγα να της τα φτιάξω,ξεαπίθωσε και μου έδειξε να περάσουμε σε επόμενη στάση.
Στην στάση του πισοκωλητού, στήθηκε αρκετά καλά και τον έτρωγε χωρίς πρόβλημα. Άρχισα να την γαμάω αργά και σταδιακά της απαλές ωθήσεις διαδέχθηκαν τα δυνατά καρφώματα.Στην θέση αυτή η Καρίνα άρχισε να βογγάει. Το πίσω σύστημα της ήταν αρκετά δουλεμένο πλην όμως όταν τις το έτριψα αρχικά αυτή μου πήρε το χέρι.Το πρωκτικό δεν συμπεριλαμβάνεται στο πρόγραμμα της.
Η επόμενη στάση ήταν αυτή του ιεραποστολικού.Και εκεί την γαμούσα χωρίς να κλέβει.Στα φιλιά έκλινε την κεφαλή της προς το πλάι.Την γάμησα και σε κάποιες παραλλαγές ,με τα δύο της πόδια ψηλά και ενωμένα, γυρίζωντας την πλαγιαστά.
Για το τέλος την έβαλα να μου κάνει λίγο ακόμα ελεύθερο στοματικό αφού αυτή μου υπέδειξε να μην τελειώσω μέσα στο στόμα της. Κατόπιν και όσο ήταν ξαπλωμένη χάιδευα το μουνάκι της ενώ αυτή χάιδευε απαλά τα αρχίδια μου απο κάτω.Ολοκλήρωσα στην κοιλιακή της χώρα. Όσο ντυνόταν κάναμε λίγο ακόμα socializing όσο δηλαδή μπορούσαμε να συνεννοηθούμε και αποχώρησε για το επόμενο δωμάτιο.
Εν κατακλείδι η συνεύρεση μου με την Καρίνα χαρακτηρίζεται μέτρια. Κάποια πραγματάκια που δεν θέλει να τα κάνει πχ φιλιά,69 τα αποφεύγει με τον τρόπο της. Την κατάσταση σώζει κάπως το ελεύθερο στοματικό και το cob. Επίσης στις στάσεις δεν κλέβει.Την τοποθετώ κάπου κοντά στον μέσο όρο. Δεν κάνει την διαφορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καρίνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2018
Ο πιο σωστός τίτλος που θα μπορούσες να δώσεις. Κι όχι μόνο δεν κάνει τη διαφορά αλλά με πονηρούτσικο τρόπο κλέβει στα προγράμματα που ανακοινώνονται από την τσα. Καμμία σχέση επίσης με την Κάτια ή Κατερίνα (δουλεύει και στο Φωκαίας 25) που νομίζω έχεις γράψει κριτική και η οποία αν και νέα μπαίνει και βγαίνει με το χαμόγελο στο δωμάτιο και την κάνεις και "κολοτούμπες" πάνω στο κρεβάτι και δεν βγάζει κιχ. Σημειωτέον πρόσφατα την πήρα και δεύτερη φορά και έχει βελτιωθεί τρομερά.!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1