Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652901
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η συνεύρεση πρέπει να έγινε κάπου τον περασμένο Νοέμβριο. Αποφασισα να επισκεφθώ το ίδρυμα για ακόμα μία φορά χωρίς κάποιον ιδιαίτερο στόχο, ό,τι κάτσει δηλαδή.
Επιλογή ανάμεσα σε Αλίσια, Λέιλα και Κορίνα, διάλεξα την Αλίσια μιας που ήξερα από πριν λόγω των κριτικών ότι κάνει σημεία και τέρατα Ναι! έχοντας ως στόχο τα άλλα 2 κορίτσια για την επόμενη φορά...

Για την Αλίσια έχουν γραφτεί τόσα και τόσα σε θέματα εμφάνισης, υπηρεσιών κλπ.

Πέρασμα στο δωμάτιο, ντουζάκι και σκάει η Αλίσια στο δωμάτιο, μέσα στην καύλα. Χαμούρεμα και φιλιά ώσπου το κάτω κεφάλι γίνεται πέτρα. Στη συνέχεια στοματικό, που μάλλον ήταν το καλύτερο που έχω βιώσει σε μασατζίδικο, τρελένομαι και στη σκέψη, η τύπισσα είναι μαστόρισσα...Αργό, υγρό και βαθύ με τη γλώσσα της να κάνει συνέχεια μασάζ στο κάτω κεφάλι. Μετά από λίγα λεπτά παραδόθηκα άρχισα να χύνω πολύ έντονα πάνω στο πρόσωπό της μία αρκετά μεγάλη ποσότητα λόγω πολυήμερης αποχής Γλώσσα Τα δεχτηκε όλα αδιαμαρτύρητα!

Στη συνέχεια μασαζάκι, της ζήτησα να μου κάνει χαλαρωτικό μιας και δεν είμαι φαν του δυνατού. Μετά από κανά μισάωρο άρχισε να παίζει με την ευαίσθητη περιοχή και γω σιγά σιγά αρχισα να ανάβω. Ξανά πίπα αισθησιακή ώσπου δεν άντεξα και την ξάπλωσα στο μεγάλο διπλό κρεβάτι. Πέρασμα ελαστικού, σφυροκόπημα σε 2 στάσεις όπου η αίσθηση ήταν τέλεια! Μετά από λίγο άρχισα να χύνω στην μουνάρα της ό,τι μου χε απομείνει από τον πρώτο γύρο Μεγάλο χαμόγελο

Συμπερασματικά, η Αλίσια, αν και η εμφάνισή της δεν είναι το δυνατό της χαρτί, δίνει πάντοτε άψογες υπηρεσίες και στοχεύει να ικανοποιήσει τον πελάτη της απόλυτα!
Επόμενος στόχος Λέιλα ή Κορίνα (ερωτεύθηκα αυτές τις βυζάρες - αν έχει κάποιος εμπειρία με την κορασίδα παρακαλείται να μου πει Μεγάλο χαμόγελο )



Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλίσια
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
252
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin, Butts και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού