Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όταν την είδα εντυπωσιάστηκα από ύψος και το στυλ της. Το πρόσωπό της όμως δεν ήταν ιδιαίτερα ρου γούστου μου. Έχει έντονα Ιαπωνοασιατικά χαρακτηριστικά. Μετά το ντους διαπίστωσα ότι και γυμνό το σώμα της είναι εξίσου εντυπωσιακό. Η αποκάλυψη όμως ήταν το στήθος της. Μεγάλο φυσικό με μεγάλη ρόγα. Είναι σίγουρα μέσα στα καλύτερα που έχω πιάσει.

Στον αγώνα τώρα κάνει ότι ζητήσεις χωρίς να δυσανασχετεί. Γλύφει σα παθητική δούλα αλλά όταν μπεις μέσα της για να τη γαμήσεις κουνιέται και δίνει από μόνη της ρυθμό σε βαθμό που μπορείς να μένεις και ακίνητος και να το απολαμβάνεις.

Αρχικά ξεκίνησα να την παίρνω ιεραποστολικά με το σκεπτικό ότι αν βλέπω το πρόσωπό της που δεν ήταν για εμένα το δυνατό της σημείο θα κρατήσει το σεξ περισσότερη ώρα.

Πόσο έξω είχα πέσει. Η γυναίκα είναι δυναμίτης Είναι τόσο καύλα που άλλαζα συνεχώς στάσεις για να μην τη χύσω αμέσως.

το τέλος ήρθε έχοντας την όρθια με τα χέρια της στον καθρέπτη, ενώ την είχα αφήσει εκείνη να κουνιέται. Μετά το ντούς ακολούθησε άλλο ένα στο ίδιο μοτίβο.

Φεύγοντας είχα ένα μόνιμο χαμόγελο στο αυτοκίνητο και σκεφτόμουν το πόσο ανανεωτικό είναι το καλό σεξ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
309
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xontrosee, airfather, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού