Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
χτες βράδυ ακυρώθηκε μια έξοδο για ποτό με ένα φίλο και λέω τι να κάνω τώρα να κάτσω σπίτι Λύπη.κοίταγα την πορνοατζεντα μου και λέω να ξαναδοκιμάσω την αννουλαΝαι!περνω τηλ. μου λέει σε μισή ώρα θα είμαι κέντρο.τέλεια λέω ήμουν κοντά στο μπιλ περνω δωμάτιο μπανακι τσοντουλα στην tv.μετά από λίγο ακούω τακούνια ήμουν ήδη καυλωμενος.ανοίγω και βλέπω την καυλα με φόρεμα μαύρο κοντό με δυχτυωτο καλτσον γοβα μαύρη.φιλί μπάνιο έρχεται στο κρεβάτι και ξεκινάει πιπαρα πολύ καλή και βαθιά.τις λέω να ανέβει από πανω και αρχίζει να χοροπηδάει σαν τρελή με μικρές κραυγές.μετά το αγαπημένο μου στα 4 να πάρω κωλαράκι.βάζει λίγο σάλιω και το καρφώνω σιγα σιγά ανεβάζω στη συνέχει ρυθμό και χωρίς να δυσανασχετεί με παροτρύνει να συνεχίσω να σκιζω τον κωλο.γαμουσα κάνα τέταρτο και όταν ήμουν έτοιμος βγάλω καποτα και την χυνω στο πρωσωποΝαι!Ναι!καυλα.μπανακι, σοσιαλ 3 λεπτά ακριβώς και ορμηξε ξανά για πίπα και ξανά γαμηση μουνι κώλο.σε κάποια φάση αργούσα να τελειώσω δεν είπε τίποτα. άρχισαν να τρεμουν τα γόνατα μου σε κάποια στιγμή και ξάπλωσα και με τελείωσε με πίπα
όλα μέσα στο στόμα της..καλή συνεδρίαμε την Άννα ήταν η δεύτερη φορά.στο πρωκτικό δεν είχα δυσάρεστες εκπλήξεις που μερικές φορές σου κάνει. καλά γαμησια αδερφια

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, TASSOS karipidis, alpula και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2018
....'σ' ωραίος παιχταρά! Μεγάλο χαμόγελο
Το μεγαλοκορίτσι γουστάρει να ξεκωλιάζεται... και μάπες γουστάρει και να περνάει κα(υ)λά αυτός που την γαμάει γουστάρει!
I
ILIAS1339
21 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι όντως έχει βελτιωθεί από πιοΝαι! παλιά που την είχα πάρει..
f21
f21
21 Ιανουαρίου, 2018
Που βρισκουμε το τηλ. της?
20 Ιουλίου, 2018
Είναι εύκολο να έχω τηλεφωνάκι της κοπέλας. Ευχαριστώ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4