Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
H Sara μου είχε γυαλίσει το μάτι όταν είδα το προφιλ της στο AGN. Skinny αλλά καλό μου φάνηκε. Δεν δίστασα στην απόφαση μου. Μια και έξω έστειλα μήνυμα για να έρθει στο χώρο μου όπως και έγινε. Φόραγε τζινάκι κολλητό και σκισμένο. Είναι όμορφο γκομενάκι και μικροκαμωμένο και έχει διάφορα tattoo επάνω της. Με το που ήρθε μέσα ήταν λίγο μαγκωμένη, αλλά εγώ είχα σχέδια να περάσουμε καλά. Την έσπρωξα επάνω μου χωρίς χρονοτριβή και άρχισα να την τρίβω. Δυστυχώς γλωσσόφιλα δεν δίνει καθόλου (μειον) αλλά στα άλλα είναι μέσα. Κατέβασμα το τζινάκι της και άρχισα να της τρίβω το μουνάκι. Αυτό άρχισε να καυλώνει. Δεν την άφησα να πάει για μπάνιο γιατί οι ενδιάμεσες διακοπές δεν μου αρέσουν καθόλου. Το μαύρο μικροσκοπικό στριγγάκι που φόραγε έφυγε και αυτό σύντομα και έτσι άρχισα να την γλύφω πατόκορφα. Της άρεσε η περιποίηση που της πρόσφερα αλλά αυτό δεν έφτανε, όφειλε να ικανοποιήσει και τις δικές μου ορέξεις. Έτσι την προέτρεψα να μου τον πάρει στο στόμα. Όλον δεν μπόρεσε να τον καταπιεί γιατί έχει και μικρό λαρύγγι απ΄ ότι κατάλαβα. Οι καύλες άρχισαν να γίνονται όλο και πιο μανιώδεις. Ο πούτσος μου πήγε να σπάσει, οπότε την έβαλα ανάσκελα και έπιασα πάτο κανονικά, είναι αρκετά ρηχή. Ωραία αίσθηση, γύρισμα στα 4 και συνέχισα να τη σπρώχνω. Το καλύτερο όμως και που είναι μαέστρησα είναι αυτή από πάνω στέκεται πολύ καλά στα πόδια (στον αέρα) και κουνιέται τρελά παίρνοντας όλο το πούτσο μέσα της και βαθιά. Ξέρει να γαμηθεί το άτιμο. Έχυσα μια φορά και όλα τα πήρε στο μικρό κωλαράκι της. Πήγε για μπάνιο και μετά την έκανε. Καλή φάση το μικρό για ξεπάτωμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.278
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, IvanTheGreat, chris1955 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού