Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εκτη φορα με την Αννα αλλα μετα απο πολυ καιρο.
Την ειχα βαλει "τιμωρία" διοτι την τελευταια φορα μου κοιταγε το ρολοι της.
Δεδομενου ομως οτι ειναι ομορφη και εχει εξαιρετικο κορμι (οι γαμπες της ειναι τελειες) εβαλα τελος στη τιμωρια.
Οταν μπηκα στο ρδελο, εδειξε την εκπληξη της.
Της εξηγησα γιατι "χαθηκα" και ζητησε συγνωμη. Με ακουγε σαν τη μαθητριουλα που εκανε την αταξια της.Οπως εδειξε και η συμπεριφορα της στη συνεδρια μας μαλλον καταλαβε οτι το 20αρικο βγαινει δυσκολα.
Για την λεπτομερη περιγραφη της παραπεμπω στις 5 προηγουμενες κριτικες.
Παντως εχει το κορμι....
Ουτε ενα κιλο περισσοτερο, ουτε ενα λιγοτερο και το ιδανικο υψος.
Φατσουλα γλυκειας μικρης μαθητριουλας. Ακομα και η φωνη της θυμιζει συνεσταλμενο κοριτσακι.
Πληρωσα και ηλθε στο δωματιο σχεδον αμεσως.
Αρχισαμε με μπαλαμουτι στα ορθια, Ειναι δεκτικη στο μπαλαμουτι αλλα δεν περνει πρωτοβουλια. Απλα αφηνεται.
Φιλια δεχεται μονο επιφανεικα και σε καμμια περιπτωση γλώσσοφιλα.
Την εριξα για γλυφομουνι οπου μου αφεθηκε να την απολαυσω οση ωρα ηθελα. Η κλειτοριδα της αλλα και τα μουνοχειλα ειναι μουρλια.
Σταματησα οταν πιαστηκε ο αυχενας μου. Καυλωσα μου ειπε. Αυτι ηθελα της απαντησα.
Περασε σκουφι και αρχισε μια σφικτη πιπα.
Λες και το στομα μου ηταν μεσα σε σφιχτο μουνι. Που και που εγλυφε και τα @@. Επισης εκανε και αρκετο πλαγιο κλαρινο με παιζιμο του κεφαλιου.
Η πιπα της δεν ειναι πολυ βαθεια αλλα ομως ειναι ανωτερη του μεσου ορου. Ειναι πολυ καλη οργανοπαιχτρια.
Της ζητησα να ελθει στο 69 που συνεχισε την πιπα ενω εγω εγλυφα κουνι και κωλο και δαγκωνα μαλακα τα μπουτακια της και τα κωλομερια της που ειναι σαν μελομακαρονα.
Θαχε περασει κανενα 15 λεπτο απο την στιγμη που αρχισε την πιπα και επειδη ηθελα να γαμισω και σε αλλες στασεις της ειπα να ανεβει πανω μου.
Κλασσικη cow-girl φιλοντας τα πανεμορρφα τρυφερα και φυσικα βυζακια της και χουφτωνοντας το κωλαρακι της.
Διακοπη για επαναληψη πιπο-κλαρινου και ιεραποστολιο με τα ατελειωτα ποδια της σε διαφορες παραλλαγες: ψαλιδωτα, κοντρα στους ωμους μου, εντελως πισω και πανω της.
Για να μη φαω την μερα στο ρδελο την γυρισα πισωκολλητα , οπου τη σφυροκοπησα στη κλασσικα αλλα και στη σκυλισια σταση κρατοντας την λυγερη της μεση και φαντασιωνοντας οτι γαμω το κωλι της.
Εκανα ενα ωραιο παρατεταμενο χυσιμο. Ολη η ιστορια κρατησε 25 λεπτα ακριβως.
ΚΟυβεντουλα, φιλακι και αποχαιρετισμος γιατι ηδη δυο συναγωνιστες ηταν στο σαλονι.
Σε οσους αρεσουν τα προμιλφ που μοιαζουν με μαθητριουλες την συστηνω ανεπιφυλακτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
266
Likes:
3.391
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, Yuma, brujeria69 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού