Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322666
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βασιζόμενος και πάλι στα αξιόπιστα σχόλια των συναγωνιστών έκανα το πέρασμα και από αυτό το κατάστημα για να συναντήσω την περίφημη Μαριάννα. Αν και απέτυχα στις πρώτες μου προσπάθειες με τα πολλά τα κατάφερα.
Μικρη αναμονή να αδειάσει δωμάτιο και αφού σαλοναρισε το κορίτσι και έπαθα πλάκα με το κορμί της και το στυλ της επέλεξα το φουλ πρόγραμμα για να πάρω το κωλαρακι της. Τέτοιο σώμα στα μασάζ φαντάζομαι δύσκολα συναντάς. Το δωμάτιο που μπήκα εξαιρετικο και καλαίσθητο και με ωραίο περιβάλλον με κεράκια και χαλαρή μουσική.
Είχα τελειώσει το ντουζ μου και μπήκε το καυλακι με τη φούστα της και το στρινγκακι της και ένα ωραίο μαγιω από πάνω. Λίγη κουβέντα στην αρχή όπου έδειξε λίγη όρεξη και με έβαλε σε υποψίεςΧμμμ;.
Γύρισα μπρούμυτα και ξεκίνησε να μου κάνει ένα αδιάφορος μασάζ πιο πολύ τρίψιμο του κορμιού μου με το λάδι και πιο πολύ ερεθιστικό. Επειδή είχα στο μυαλό μου τα λόγια των παιδιών εδώ για το σεξ και τον κώλο της γύρισα ανάσκελα, έπιασε το νόημα και αφού με γλωσσοφιλιασε για ώρα και παίζοντας το πεος μου με το χέρι της, πήγε προς τα κάτω και ξεκίνησε ένα τρομπόνι άνευ προηγουμένου. Βαθύ, υγρό, μάλλον σε γρήγορο ρυθμο θα έλεγα, με ρουφηγμα και γλείψιμο των αρχιδιων βγάζοντας ωραία βογγητα. Τη γύρισα σε 69 λίγο και ξαφνιάστηκε από ότι φάνηκε και γεύτηκα κ γω το καθαρό μουνάκι της κάτι που απολαύσαμε κ οι δύο.
Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση από πάνω εκείνη να κινείται με ωραίο ρυθμο ενώ τα φιλιά συνεχίζονταν. Στη συνέχεια γύρισε ανάποδα να βλέπω τον κώλο της και έκανε μια κίνηση μπρος πίσω και έτριβε το μουνάκι της πάνω στον πούτσο μου. Με δική μου πρωτοβουλία την έβαλα στα 4, εφτυσα την κωλοτρυπίδα της, και σιγά σιγά μπήκα μέσα της. Αλληλούια!!Έρωτας η απόλυτη ηδονή. Πολύ γαμάτη αίσθηση και σφιχτή αρκετά, τρομερή συμμετοχή, ανέβασα στροφές και έδειξε να ακολουθεί και να λέει να μη σταματάω. Την τράβαγα ελαφριά από τα μαλλιά και τη χαστουκιζα στο κωλαρακι της. Επόμενη στάση ξανά ξάπλα εγώ κ εκείνη από πάνω με τον πούτσο μου ξανα στη σουφρα της ενώ η συμμετοχή της ήταν σούπερ και να μου δίνει τρομερα υγρά φιλιά και να με φιλάει κ στο λαιμό. Τελευταία στάση ιεραποστολικό συνεχίζοντας από κώλο χωρίς να βγω από μέσα της. Μ δυνατό ρυθμο και με εκείνη να δίνει πόνο από φωνές και από βογγητα δεν πρόλαβα να κάνω κάποια κίνηση και έχυσα μέσα στο κωλαρακι της.
Τι να πω για αυτήν την συνάντηση. Τέτοια κορίτσια δεν υπάρχουν στα μασάζ νομίζω αν και δεν μπορώ να είμαι σίγουρος. Είναι απίστευτη θεραπεύτρια η Μαριάννα με έμφαση στο σεξ και στις έντονες συγκινήσεις
Από μασάζ δεν μπορώ να πω ότι τη συστήνω, για αυτο υπάρχουν άλλες προφανώς. Αλλά όποιος θέλει μια κούκλα, με κορμάρα και κουλούρι η Μαριάννα είναι εγγύηση. μαγαζί τοπ, η υποδοχή ευγενική αλλά μόνο μείον αν πούμε μείον είναι ο μαύρος χαμός που γίνεται από κόσμο και κουδούνια κάτι που μπορεί να προκαλέσει αναμονή κ εκνευρισμό.
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
332
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Central Spa, Gingos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2018
Όλα καλά, αλλά αυτό που δε καταλαβαίνω είναι πώς γίνεται αυτά που προσέφερε σχεδόν 10 χρόνια πριν, στον ίδιο χώρο και προ κρίσης, να τα χρεώνει τώρα διπλά. Γι'αυτό την τελευταία φορά που την πήρα σε απλό ήταν τελείως διαφορετική και ζητούσε έξτρα για το οτιδήποτε και χαλάστηκα απίστευτα. Επίσης πρέπει να είναι η μοναδική που την είχα πάρει δύο προγράμματα απανωτά μόνο και μόνο από έκπληξη και περιέργεια αν μπορεί να συνεχίσει να είναι τόσο τσόντα και στη συνέχεια. Πράγματι αντεπεξήλθε ενώ εγώ εξάντλησα τα όρια μου.
Επίσης για να καταλάβω, το μεγάλο πρόγραμμα είναι μία ώρα 100 ευρώ + 20 το πρωκτικό = 120 ;
19 Ιανουαρίου, 2018
120€ για ενα χυσιμο ?
23 Ιανουαρίου, 2018
Τώρα φίλε μου εγώ τι να σου απαντήσω? Δικό της το κορμί, δικές της οι τρύπες τόσο αποφάσισε να χρεώνει. Πάντωε να σου πω δε το μετάνιωσα. όσο για το 100+20 είναι ακριβώς έτσι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3