Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλινα είναι μια νεαρη Ρουμανα ιεροδουλη,δεν τη ρωτησα ηλικια αλλα δεν είναι πάνω από 25χ πιστευω.
Τελευταια φορα που την ειχα δει ηταν μαυρομαλλα ενω τωρα ειναι ξανθια.
Εγω παντως θα την προστιμουσα με το μαυρο μαλλι μιας και εδειχνε κοπελα της διπλανης πορτας η σαν την
κορη του γειτονα, το ξανθο χρωμα στο μαλλι την κανει να φαινεται πιο φτηνη.
Τεσπα γουστα ειναι αυτα.
Το κορμι της ειναι αρκετα καλο αδυνατο με καλοσχηματισμενο κωλι και μικρο στηθος στητο και οχι νερουλο.
Η Αλινα ηρθε στο δωματιο και μετα απο μια συντομη γνωριμια μιας και δεν την ειχα ξαναπαρει ξαπλωσε γυμνη
απο πανω μου και αρχισε να φιλαει το λαιμο μου και το στηθος μου κατεβαινοντας ολο και πιο κατω. Ηταν προσεκτικη
και δεν επετρεψε ρομαντικο μουνοτριψιμο πανω στο γυμνο καυλι μου. Μου εβαλε καποτα και πηρε θεση για πιπα.
Της ζητησα να γυρισει σε 69 οπου και εβαλε τα ομορφα καλοσχηματισμενα κωλομερια της πανω στα μουτρα μου.
Αρχισε μια δυνατη βαθια και με γρηγορο ρυθμο πιπα, τυποποιημενη χωρις αισθησιασμο θα ελεγα.
Εγω ειχα πιασει τα κωλομερια της τα ειχα ανοιξει και της προσφερα ρομαντικο γλειψιμο σε μουνοτρυπα
και κωλοτρυπα.Η Αλινα ειναι πολυ καθαρη κοπελα και το μουνι της εχει ωραια γευση. Της ζητησα να ανεβει απο πανω
οπου με τα γονατα στο στρωμα και το κορμι της σε σχεδον ορθια σταση αρχισε τα βαθια μπες βγες πανω στο καυλι μου.
Δε μου αρεσε και πολυ η τεχνικη της αυτη στη σταση απο πανω αλλα κατα τα αλλα δεν περιειχε κλεψιμο και κοπανιοταν
καλα. Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου με αγκαλιασε με τις γαμπες της και με τα χερια της και καναμε αργο σεξ
με βαθια μπασιματα στη μουνα της. Η Αλινα συμμετειχε με χαϊδεματα και με φιλια στο λαιμο μου τα οποια
ανταπεδιδα και εγω. Την εχυσα σε αυτη τη σταση με ευχαριστησε και εφυγε.

Συμπερασματικα η Αλινα ειναι μια εμφανισημη κορασιδα με ομορφο κορμι και απαλο δερμα.
Το μουνι της σφιχτο. Κανει προκαταρκτικα και συμμετεχει χωρις να ειναι παγοκολωνα ωστοσο θα χαρακτηριζα τη συμπεριφορα της
πλαστικη και τυποποιημενη. Σιγουρα δεν ειναι χαμενο 10ρικο. Ο χωρος πολυ καθαρος χωρις ενοχλησεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.065
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού