Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πάλι την πατήσαμε συναγωνιστές θέλοντας να δοκιμάσουμε κάτι καινούργιο και Ελληνικό και μην έχοντας ενημερωθεί πλήρως από αυτό εδώ το βήμα. Βλέπω ένα προς συμπαθητικό στην όψη κορίτσι και Ελληνίδα από τον Πειραιά και λέω να δοκιμάσω. Μετά διάβασα τις κριτικές και κατάλαβα τι κομοδίνο επέλεξα. Πριν πάω στην Αθηνά πέρασα από το Λας Βέγκας και βλέπω ένα ωραίο κορίτσι να βγαίνει και να τρέχει να μπει σε ένα ταξί (τι έγινε λέω, μας την πέσανε οι μπάτσοι), μπαίνω λοιπόν μέσα στο κάτω μαγαζί και λέει η τσατσά ότι έχει την Ιωάννα αλλά θα έρθει σε 15 λεπτά επειδή κάπου πήγε. Δεν πειράζει λέω ο μαλάκας, πάω μια βόλτα και θα έρθω να δοκιμάσω το κορίτσι αφού έχω διαβάσει τόσα καλά σχόλια από εσάς (για την Ιωάννα το θυμόμουν). Μπαίνω σε 2-3 βολτάροντας και καταλήγω τελικά Κεφάλι σε τοίχο! στην Αθηνά για την οποία θυμόμουν ότι είχα διαβάσει κάτι, αλλά δεν θυμόμουν θετικά σχόλια ή αρνητικά;
Παίρνω το απλό 30 ΕΥΡΩ και περιμένω 15 λεπτά για να έρθει χωρίς να έχει κόσμο. Η κοπέλα με μεγάλα φυσικά βυζιά αλλά βλέπουν πάτωμα, συμπαθητικό πρόσωπο αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο, 1,60 με 1,65 και σώμα με λίγο περιττά κιλά. Ξαπλώνω και κάθεται δίπλα μου κάθετα προς εμένα και ακουμπάει τα βυζιά στον πούτσο μου και άρχισε να μου φιλάει το πόδι μονότονα στο ίδιο σημείο, χωρίς βυζοτρίψιμο, χωρίς να κάνει καμία κίνηση καυλωτική, χωρίς να έχω πρόσβαση στις τρυπούλες της και χωρίς και χωρίς...η στάση που πήρε μου είναι πρωτόγνωρη, δεν μπορείς να πιάσεις τίποτα, δεν μπορείς να δεις τίποτα και εν κατακλείδι δεν μπορείς να καυλώσεις με τίποτε. Πρέπει να έχει κάνει σεμινάρια κομοδινισμού!!! Λέω μέσα μου άντε πάλι θα χύσουμε με το μυαλό μας και έτσι και έγινε, αφού η πίπα ήταν δοντογρατσούνισμα στο πούτσο και έπειτα το απόλυτο κομοδίνο σε 2 στάσεις που αλλάξαμε. Λίγο σόσιαλ και έφυγα για να πάω να δω την Ιωάννα στο σαλονάρισμα. Αφού βγαίνει η Ιωάννα τότε Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! Κεφάλι σε τοίχο! . Δεν πειράζει την άλλη εβδομάδα λέω μέσα μου, δεν είχα και χρόνο και μόλις 10 λεπτά είχα χύσει στο κομοδίνο, οπότε δεν ήμουνα για δεύτερο γύρο τόσο γρήγορα.
Μπορεί να την πέτυχα σε άσχημη μέρα την Αθηνά, δεν ξέρω, η εμπειρία μου λέει ότι η κοπέλα κομοδινίζει κατ'εξακολούθηση και κατ'επάγγελμα!! Καλά γαμήσια σε όλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 savvass, Ntarntalover, Mitsotolmiros1 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2018
Φίλε η Αθήνα ειναι καλή,μαλλον λάθος ημέρα την πέτυχεςΝτροπή
S
stathismanis
19 Ιανουαρίου, 2018
Φιλαράκι πιθανόν να έχεις και δίκιο ή να φταίω εγώ ή γενικά η χημεία μεταξύ μας αλλά γράψτε και εσείς που την δοκιμάσατε καμία κριτική, έστω και θετική για να ενημερωνόμαστε και να επιλέγουμε καλύτερα ή να είμαστε προετοιμασμένοι το τι θα συναντήσουμε. Εμένα δεν μου πρότειναν πακέτο των 70 ΕΥΡΩ, άρα πιθανόν να βαριόταν το κορίτσι εκείνη την μέρα. Εγώ δεν πέρασα για πλάκα, δλδ μου άρεσε το κορίτσι και μου έκανε κλικ για να περάσω. Είχα θετική αύρα για γούστα και άλλα, δυστυχώς με ξενέρωσε...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2