Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ελενα η Θεσσαλονικια! Η συναντηση εγινε σε γνωστο ξενοδοχειο ημιδιαμονης. Εφτασε 5 λεπτα πριν την ωρα συναντησης κυρια στο ραντεβου της. Ομορφη και ζεστη απο κοντα και ο αγωνας αρχισε. Φορεσε ακριβως οτι της ζητησα και ξεκινησαμε. Χωρις να μπω σε λεπτομερειες ολα ηταν τελεια χωρις να αρνειται τιποτα και να πηγαινει βασει καθοδηγησης μου. Για τα γουστα μου ειναι οτι προτιμω απο σωματοτυπο γυναικας, απαλο δερματακι, νορμαλ κωλαρακος και υπεροχες 3αρες βυζαρες τις οποιες απολαυσα δεοντος. Την εγλυψα παντου και οπως ηθελα και την πηρα σε οτι σταση ηθελα και απο τις 2 τρυπες. Καταλαβε οτι ηθελα γενικως να εχω το πανω χερι και με αφησε να σερνω τον χορο, οταν κουραστηκα λιγο πηρε πρωτοβουλια (και καλα εκανε) και ανεβηκε απο πανω μου σε normal cowgirl. Εχυσε 3 φορες δηλωνοντας πολυοργασμικη, τωρα αληθεια η ψεμματα λιγο με νοιαζει παντως ουρλιαζε και ακουγοταν σε ολο το δωματιο. Με χαλασε λιγο το μωβ κραγιον της και η πιπα που ειχε λιγο δοντι παραπανω. Δεν το ευχαριστηθηκα οσο θα θελα γιατι ημουν λιγο σφιγμενος απο μερια μου. Η τιμη τσιμπημενη συνολικα μαζι και με το ξενοδοχειο. Γενικως ηταν καλη συναντηση, δεν το μετανιωσα και ενδεχομενως θα την ξανασυναντουσα.

Σε ευχαριστω Ελενα! Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.966
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chamy, amjik, ΜrKavlopoulos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2018
Αμάν με αυτό το μωβ κραγιόν ρε Έλενα, πραγματικά (από τις φωτό) τόσο μα τόσο ντε-καυλέ!!
Φαντάζομαι από κοντά θα είναι χειρότερο γιατί θα πρέπει να το φιλήσεις... Γλώσσα
Κεφάλι σε τοίχο!
19 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Περναω περιοδο μωβ .. χαχα

Σε λιγο καιρο θα μπω σε πιο ανοιχτοχρωμη περιοδο .. Ματάκι

Ευχαριστω για την παρατηρηση γιαβρι μου .. Παντως , εκ του συνεγγυς, δεν μου παραπονεθηκε κανεις ..ακομα..
20 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σου παραπονέθηκε ο Μαξιμιλιάνο...κι εγώ (που δεν σε εχω συναντήσει αλλά έχω δει όλες τις ταινίες σου).

θα σου πω τη γνώμη μου λοιπόν...αφού ανοίξαμε το θέμα, δεν μου αρέσει!! 'Οπως και το μαύρο (που είναι της μοδός)....
Μαυρο-μωβ χρωματα πεθαμένα, στις κηδείες τα βλέπεις ως επι το πλείστον, γιατί να τα βλέπεις πάνω στο σώμα μιας γυναίκας??? (νύχια, χείλη)

Καθόλου ερωτικά, καθόλου σέξυ+αισθησιακά, καθόλου καύλα!

Τα χρώματα, όχι εσυ!! Ματάκι

Έρωτας Καπέλο
22 Ιανουαρίου, 2018
επισης δεν θα την χαρακτηριζα milf. Ισως επειδη εχω συνδεσει τον ορο για ανω των 40. Μια χαρα κοπελα ειναι.
(Updated: 22 Ιανουαρίου, 2018) 22 Ιανουαρίου, 2018
Ευχαριστω γιαβρι μου για την κριτικη ...ΈρωταςΈρωτας Σορυ που καθυστερησα λιγο το ευχαριστω ... Money Mouth
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5