Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
*ΖΑΝΑΞ: Ηπιο αντικαταθλιπτικο κατα τους στρες απο τον εντονο κ απαιτητικο τροπο ζωης! Χαιρετω τους φιλους μουνοκυνηγους κ πορνους..Χρωσταω μια κριτικη στη ζανα πουχα παει πριν 1 βδομαδα..Ο Χωρος μετα απο 1 ανακαινηση του κωλου,μετριος..Η ζανα ειναι μια κοπελλα 25 μαιων,1.65 περιπου καστανοξανθη με πολυ γλυκο προσωπο κ ακομη καλυτερο σωμα!Εχει καμπυλες στο..υψος τους,ειναι τσουπωτο πουτανακι,οπως γουσταρω να γαμαω δηλαδη.Ουτε κοκκαλιαρες ουτε φαλαινες κ λοιπες πατσαβουρες.Στο δωματιο σε κερδιζει αμεσως με την συμπεριφορα της που ειναι τελεια, οπως μου φερθηκε εμενα τουλαχιστον:ζεστη,προσχαρη,γλυκια.Αρχισαμε με φιλια (απλα εννοητε), τριψιματα,χαδια κ μετα ακαποτο τσιμπουκι.Οσοι γουσταρετε δυνατα τσιμπουκια μονο,καντε μεταβολη κ το πουλο..η κοπελλα δεν τοχει ακομη.Δηλαδη ειναι αργο ,ρηχο. μονοτοτο κ ευτυχως χωρις δοντι..Εγω τη τσιμπουκωσα στα ορθια κ μετα στα 4 με το να παιρνω ματι απο τον καθρεπτη τον ωραιο κωλο της κ ειδικοτερα την στριγκαρα που χωριζε το τελειο κωλοτρυπιδι κ τα μουνοχειλα στη μεση!!Μαγκες ολα τα λεφτααα!Μετα γαμησι με καλη συμμετοχη δικια της κ στις 4 στασεις(οχι λεωφορειου): ιεραποστολικο,στα 4,στα 4 κ να παταω με τις πατουσες,με αυτη απο πανω,κ επειδη ειμαι κ λιγο ντουκι την πηρα στα χερια σηκωτη για μια βολτα στο..δωματιο.Αν κρινω απτα βογγητα της μαλλον πιανει τοπο η συνδρομη μου στο gym.Το τελος ηρθε βγαζοντας τη καποτα κ χυνοντας επανω στη κορμαρα της μπολικο πραμα μιας κ ηταν τα αρχιδια μου τιγκα..Συνοψιζοντας προκειται για 1 ωραιο πλασμα,ζεστο,καθαρο,χαμογελαστο,με οχι καλη πιπα αλλα καλη συμμετοχη,διαθεση νασαι ευχαριστησει κ χαλαρη..Σαν να εισαι τσιτωμενος δηλαδη κ να θελεις να χαλαρωσεις,να κουλαρεις χωρις να παρεις κανενα αντικαταθλιπτικο(κ χωρις παρενεργειες!)..Εξου κ ο τιτλος..Ναστε καλα ψωλαρεοι..γεια σας..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ISINAS, statusorama, Kinkey και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού