Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινή συνάντηση με τν κοπέλα έπειτα πολύ εύκολη συννενόηση.Έφτασα στην ώρα μου και όταν άνοιξε την πόρτα αντίκρισα μια νόστιμη πιτσιρίκα 23-24 χρονών με μακριά ξανθά εξτένσιον μαλλιά γλυκό πρόσωπο και μινιόν σώμα με διάφορα τατού με ωραία συλικονάτα βυζιά που της πάνε
Στο κυριώς πιάτο όμως μου τα χάλασε φαινόταν ότι ήταν αλλού απ την αρχή μου έλεγε κάτι κουλά ότι ήταν ανγχωμένη λόγω έλλειψης χρόνου,ότι όλοι της δείνουν τιψ επειδή είναι κάλη Μαλακία και άλλα διάφορα,εγώ βέβαια δεν της έδωσα(δν δείνω στις καλές θα έδεινα σε αυτήν).Από προκαταρκτικά πολύ λίγα πράγματα γλωσσοφιλά τα απέφευγε στο τέλος μου έδωσε με τα χίλια ζόρια.Το μόνο πράγμα που έκανε για να με καυλώσει ήταν να ξαπλώσει πάνω μου και να μου τραβάει μαλακία.Έπειτα ξεκίνησε πίπα η οποία ήταν καλούτσικη με σάλιο και παιχνίδια με την γλώσσα της αλλά με πολύ χέρι
Στο σεξ το προσπάθησε και η συμμετοχή της ήταν φιλότιμη με αισθησιακές κραυγούλες αλλά στο πισωκολλητό στηθήκε με τρόπο έτσι ώστε να μην έχω πλήρη διείσδυση,πράγμα το οποίο με εκνεύρισε και την έχυσα στο σώμα
Συνοψίζοντας οι επιδόσεις της κοπέλας ήταν μέτριες χωρίς το κάτι ιδιαίτερο και η συμπεριφορά της σίγουρα δν ήταν σωστή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.166
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, ThE και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 19 Ιανουαρίου, 2018) 18 Ιανουαρίου, 2018
Δύστροπη; Τον πούλο....Κοπελιά θες tips; Πάρε ένα tip απο μένα....σαν εσένα έχει αμέτρητες, οπότε χαμηλά τον αμανέ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1