Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 441821
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δύο ονόματα ΟΧΙ για duo ,αλλά για δύο αντίθετες εμπειρίες!
Λίγες ημέρες πριν τα Χριστούγεννα αποφάσισα να περάσω από την Μπακνανά με σκοπό να συναντήσω την Έλενα διαβάζοντας τις καλές κριτικές για το μασάζ της και για τις υπηρεσίες της.Φωτογραφίες λίγες αλλά ενδιαφέρουσες και κτύπησα το κουδούνι κατά τις 12.30.Ανέβηκα στον όροφο και συνάντησα έναν ψιλοχαμό!Πιθανώς λόγω της εορταστικής ατμόσφαιρας υπήρχε αρκετή κίνηση από φίλους.Άλλος έκλεινε την Μίνα για 30 και αμέσως μετά την Ειρήνη για άλλα τόσα,άλλος ήταν μέσα με δύο και άλλες δύο ετοιμαζόντουσαν να περάσουν με άλλον φίλο οπότε και τα τρία δωμάτια πιασμένα.Η Αλίνα ελεύθερη κοίταζε το κινητό της μόνη στο σαλόνι.Εγώ στο προθάλαμο είδα όσες ήταν ελεύθερες και προς δωμάτιο.Αλίνα λοιπόν,η Έλενα με πετσέτα ,και άλλη μία (δεν θυμάμαι όνομα).Είπα ότι θέλω την Έλενα και θα περίμενα λίγο.ΟΚ,πορτοκαλάδα και αναμονή στον προθάλαμο και λίγες κουβέντες με την υπεύθυνη.Λόγω καθυστέρησης είπα για την Αλίνα μιάς και άδειαζε δωμάτιο και η Έλενα δεν είχε τελειώσει.Έτσι και αλλιώς η Αλίνα ήταν στα υπόψη από προηγούμενη επίσκεψη με Ειρήνη(πολύ καλή!).Παω στο δωμάτιο,έρχεται η Αλίνα να μου δώσει πετσέτα και παντόφλες και μου λέει ¨"δεν κάνω ελεύθερο στοματικό"Χμμμ;Χμμμ;:Λέω εντάξει και πάω για μπάνιο.Στο κουβούκλιο σκέπτομαι τί άλλο μπορεί να πάει στραβά και κάποια στιγμή που μπαίνει στο δωμάτιο την Ρωτάω άν φιλάει και μου απαντάει Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!"όχι γιατί είναι το ίδιο σαν να κάνεις στοματικό άνευ"ΕΜΕΙΝΑ χαχα...τότε της λέω ότι δεν θα κάνω μαζί της και μου λέει "πάρε την Έλενα που τελείωσε".Αφού είχα ξεκινήσει την προετοιμασία συνέχισα με την Έλενα.Εμπειρία όπως την περιγράφουν όλοι όσο αφοράει το μασάζ το οποίο ήταν πιό δυνατό από ότι ήθελα,αλλά καλό.Της είπα κάποια στιγμή όχι τόσο δυνατά γιατί υπήρχε ένας πόνος κυρίως στις γάμπες.Γύρισμα και καλό τελείωμα όπως αναφέρεται.
Παραμένει το ερώτημα της επικεφαλίδας αλλά έτσι είναι αυτό το σύστημα!Άλλες φορές πολύ καλά και άλλες φορές όχι...Αλλά εμείς "Keep walking" όπως λέει και ο Johny...
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλίνα
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
189
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού