Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 153 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με το που ξυπνησα, ειχα ορεξη για περιποιηση και μια καλη πιπα από ένα ωραιο και ωριμο milf, οποτε τι καλυτερο από την Αντζελα. ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Εμφανησιακα είναι αρκετα καλη, ειδικα για την ηλικια της (γυρω στα 45). Πολύ καλο σωμα, με κανονικο στηθος και ωραιο κωλο. Τα προκαταρκτικα της πολύ ωραια, με φιλια στο λαιμο και στις ρωγες μου, ενώ εβγαζε μια πολύ ωριμη καυλα Καπέλο Ηταν αρκετα περιποιητικη, και ετριβε το ζεστο και λειο της κορμι πανω στο δικο μου. Εννοείται ότι πριν ακομα πλησιασει καν τον πουτσο μου, ειχα γινει τούρμπο Ναι!Ναι!
Στη συνεχεια εχωσε το κεφαλι της αναμεσα στα μπούτια μου, και αρχισε να μου ρουφαει τα μπαλακια. Σιγουρα κανει από τα καλυτερα καραμελωματα στις μπαλλες, τις οποιες ποτε εγλυφε και ποτε ρουφουσε με στοργη. ΠροσκύνημαΠροσκύνημα Ηταν τοσο μεγαλη η ορεξη της για καραμελωμα, που νομιζα ότι δεν ειχα φαει, και θα μου ετρωγε τις μπαλλες από την πεινα Ναι! Μετα εβαλε το πουτσοκεφαλο στη στοματαρα της, και σιγά-σιγά σχεδόν μου τον εξαφανισε !! Δεν πετυχε deepthroat, αλλα εκανε πολύ καλη προσπαθεια! ΚαπέλοΚαπέλο Η πιπα της παρα πολύ καλη και αισθησιακη, και προσπαθουσα να κρατηθω ώστε να διαρκεσει οσο το δυνατο πιο πολύ. Σε καποια φαση μαλιστα που ενιωσα το τελος να πλησιαζει, την σταματησα και της ειπα να μου ξανα-καραμελωσει τις μπαλλες, μπας και κερδισω λιγο χρονο Γερο-μύστηςΓερο-μύστης Τελικα όμως δεν καταφερα και πολλα, αφου μου εγλυφε τα αρχιδια με τοσο παθος, που ενιωθα την πουτσα μου ετοιμη να εκραγεί Ναι!Ναι! Την τελευταια στιγμη της εχωσα την πουτσα μου βαθεια μεσα στο στομα της, και αδειασα ολο το φορτιο. Εννοείται ότι συνεχισε να με ρουφαει, μεχρι να είναι βεβαιη ότι δεν εχει μεινει σταλα εντος του πεους μου, και στη συνεχεια τα εφτυσε στο νιπτυρα, με χαιρετησε με 1 φιλακι στο μαγουλο και εφυγε ΚαπέλοΚαπέλο
Συνοψιζοντας, η Αντζελα μπορει να μην είναι κανενα πιπινι, αφου είναι σιγουρα πανω από 40, εχει όμως πολύ καλο σωμα για την ηλικια της, και είναι γεματη καυλα και ζεστασιά για τον πελατη, τον οποιο προσπαθει να ικανοποιησει και με το παραπανω.Προσκύνημα Πολύ καλο service, με αποκορύφωμα το πολύ καλο τσιμπουκι της και το φοβερο καραμελωμα στις μπαλλες Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
brujeria69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.797
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 coscoras, bane4444, wert04 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2018
Γλυφοκολαδα κανει?
18 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι συναγωνιστη, δυστυχως δεν κανει ΛύπηΛύπη
19 Ιανουαρίου, 2018
Αμα ζητήσεις να σε κατουρήσει το κλάνέί;
S
stathismanis
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3