Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση πριν λιγη ώρα με τη μικρή σε χοτέλ στο κέντρο, παιρνω τηλ λέω δωμάτιο κ μετά απο 10 λεπτά μπαινει η Αλίκη.
Ενα γλυκό κορίτσι με μοντελέ σωματάκι, αποπνέει μια γλυκύτητα αλλά ταυτόχρονα είναι κ λίγο μαγκάκι.
Ειναι ακριβώς σαν τα κορίτσια που πιάνουν δουλειά σε καφέτεριες, φοράνε κανα κολάν και κάθεσαι κ χαζεύεις το κωλαράκι τους.
Ερχετε ξαπλώνει δίπλα μου, παραγγέλνουμε δύο κρασάκια κ τα λέμε λιγάκι, τη χαιδευα στη μεσούλα, στα ποδαράκια της κ το πανέμορφο κωλί της. Πολύ ωραίο μοντελέ σωματάκι η μικρή, οσο πρέπει αδύνατη, μικρο στητό βυζάκι, αδύνατη κοιλίτσα κ πολύ ωραιο κώλο με ένα τατου ακριβώς πάνω στη μέση της. Τη πιάνω τη φιλάω κ ανταποκρίθηκε αμέσως, φιλούσε γλυκά οπως φιλάει ένα κορίτσι το αγόρι της, ταυτόχρονα της έδινα χαδάκια παντού. Ξεκινάει πίπα, δεν έκανε κανα τρελο τσιμπούκι αλλα μια κοριτσίστικη πιπούλα, έφτυνε λιγο και τον ξαναέχωνε ολον μες στο στομα της, ταυτόχρονα της έτριβα το μουνάκι κ τη δαχτύλιαζα και ειχε γινει μούσκεμα. Τη σηκώνω της δίνω ενα γλωσσόφυλο και της λέω "εισαι πολυ κάύλα το ξέρεις" κι αυτή μου χαμογέλασε κ τη πιάνω και τη ξαναφιλάω. Ειχα αρχίσει να τουρμπίζω.. ορθιοι στα γονατα στο κρεββάτι και να φιλιόμαστε ενω της ειχα αγγαλίάσει τη μεσουλα. Φοράω προφυλακτικό και ξεκινάω ιεραποστολικό, το έβαλα σιγά σιγά μέχρι που άνοιξε λίγο το μουνάκι της κ ξεκινάω σεξ, ενίοτε έπεφτε κ κανα φιλάκι που κ που. Η μικρή βγάζει κραυγούλες οχι τόσο αληθοφανείς πάντα, αλλά οκ συμμετέχει. Αλλάζουμε αλλες 2-3 στάσεις ενώ την έγλειψα κ λιγο, στα τέσσερα το θέαμα της κωλάρας της κ της τέλειας κωλοτρυπίδας της που δυστυχώς ειπε δε δείνει ειναι πέρα για πέρα καυλωτικό.. την έπιασα απ τα πόδια καροτσάκι και της γάμαγα στα τέσσερα, το προφυλακτικό γύρω γύρω ειχε ασπρίσει απ τα υγρά της.. μου έρχετε να χύσω αλλα το κόβω.. ηξερα οτι δε προλάβαινα για δεύτερη πιστολιά οποτε έκανα διαχείριση του χρόνου για ένα χύσιμο. Βγάζω προφυλακτικό κ της το δίνω πίπα, αυτή ξαπλωμένει ανάσκελα στο κρεββάτι, εγώ ορθιος εκτος κρεββατιού και με αργές ήρεμες κινήσεις επιχειρούσα mouthfucking με ελαφρά deepthroats για να δώ μέχρι που ανταποκρίνετε, γενικά το πήγαμε αργά γιατι έτσι ανταποκρινόταν, απο πλάγια θέση τον έδινα φυσαρμονικα στο στόμα της ενω αυτή έγλειφε ταυτόχρονα, αυτο με καύλωσε γιατι είχε κάτι το πρόστυχο το προσωπο της εκείνη τη στιγμή. Επιχείρησα λιγο mouthfucking να ειναι αυτή ανάσκελα κ να της γυρνάω το κεφάλι προς τα κάτω κ γω ορθιος απο πάνω της, αργές κινήσεις πάντα γιατι το ψιλοφοβόμονα κ γώ, η ώρα παιρναγε οποτε φοράω προφυλακτικό κ τη γαμάω στο ιεραποστολικό, το βγάζω κ τη χύνω στη κοιλιά.. τη πέτυχα κ στο πρόσωπο καταλαθος κ ψιλοτσίνησε, της λέω σορρυ τι να σου κάνω.. της έδωσα πετσέτα σκουπίστηκε και της λέω αντε κάνε ντους.. βγαινει έρχετε κάθεται στα πόδια μου, τα έιπαμε λιγο και τη αποχαιρέτησα.
Η Αλίκη ειναι ενα ωραίο μωράκι απο αυτά που χαιρεσαι να τα χεις στη αγγαλιά σου, εχει αποκτήσει τη διαίσθηση της προσαρμογής στον πελάτη αλλά δεν έχει πιεστεί ακόμη ή δε το σηκώνει τόσο ή μπορει να ταν κ κουρασμένη δε ξέρω.. εννοώ οτι δε μου έβγαζε να τη γαμίσω σε υψηλές στροφές.. πάντως ειναι χάρμα το πιπίνι προσωπικά μου άρεσε πολύ κ έχει μπει στο πνεύμα της δουλειας της... Στο τέλος της λέω φύγε γιατι θα σε αρπάξω πάλι κ όντως έτοιμος ήμουνα χαχα.. Ενδυκνειται για πιπινολάτρεις που περρισότερο θα καυλώσει η εικονα της μικρής γιατι ειναι πολυυ καλο καυλάκι, και στο σεξ τα πάει περίφημα αλλά οχι για ξεκόλιασμα που λένε!!! Αυτά απο μένα κ πάλι!! Καλά γαμήσια!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, koukoskoukou, dx80 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού