Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214665
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ξεκινωντας να πω οτι η ημερομηνια ειναι ενδυκτικη !
φτανω λοιπον στο καταστημα μου ανοιγει μια κοπελα μελαχρινη και νεα σχετικα και μου παρουσιαζει τις κοπελες μπορω να πω με βεβαιωτητα οτι σχεδον ολες ηταν πανω του μετριου,εμενα μου εκανε εντυπωση η βερονικα λογο ρωσοφατσας και επειδη φορουσε ενα μαυρο φορεματακι μιας και ολα τα αλλα κοριτσια ηταν λιγο πιο προκλυτικα θα ελεγα!επελεξα την βερονικα οποτε οπου και πληρωσα τα 80 ευρα και με περασε στο δωματιο οπου μου ανοιξε τα σφραγισμενα και μιας χρησης απαραιτητα του μπανιου,την ευχαριστησα και δωσαμε ραντεβου σε 5 λεπτα οπου και ηρθε και με βρηκε ξαπλωμενο στο κρεββατι.
εδω να αναφερω οτι η βερονικα ειναι μια αδυνατη κοπελα με καταπληκτικο κορμι αδυνατο πολυ σφιχτο κωλο μακρυα ωραια ποδια και μικρα βυζια με ωραιες μικρες ρωγες!
μπαινοντας στο δωματιο οπου με βρηκε ξαπλα εβγαλε τα ρουχα της και με αρχισε ενα πολυ καλο για τα δικα μου γουστα μασαζ οπου το ειχα πολυ μεγαλη αναγκη,μετα απο αρκετη ωρα με γυρισε διακριτηκα και με ξεκινησε σε ενα στοματικο απο αυτα τα ρωσσικα οπου συνεχεια σκεφτεσε να την διακοψεις η' να της χυσεις το λαρυγγι να τελοιωνεις..καταπληκτικο, βασανηστικο ρε παιδι μου αυτα τα τσιμπουκια πρεπει να τους τα μαθαινουν στο σχολειο δεν γινεται ....με τα χιλια ζορια σηκωθηκα της ανταπεδωσα(ευελπιστω)το στοματικο και μετα περασαμε στο κυριος πιατο οπου την γαμησα πισωκολητα στην ακρη του κρεββατιου και εκει που αγριευα σταματησα και της ζητησα να ανεβει απο πανω μου και να το κανει με το ρυθμο της οπου πραγματικα καταλαβα οτι η βερονικα ξερει να γαμηθει....γαμηθικε με ενα βασανιστικο ρυθμο οπου τον βυθιζε ολο στην μουναρα της και την εβλεπα να το χερεται....αχ.... αυτη ειναι η εικονα που κρατησα απο αυτη την εμπειρια και ευχομαι να τα φερει ετσι ο καιρος και να το ξαναζησω!!!καλα γαμησια να εχουμε το 2018 υγεια σε ολους,να προσεχετε και να περνατε ομορφα ολοι σας οι ευχες μου για το νεο ετος!!ΣΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΙΝ...
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
93
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Gingos, spybat και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού