Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 175 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Γειά χαρά.Πηγα στην περιβόητη Ζάνα που πολλοί την αποθεώνουν και λέω ας δοκιμάσω αφού έχει τόσες καλές κριτικές.Πηγα απόγευμα στις 6:30.Το δωμάτιο που μπήκα ήταν μια αθλιότητα και μισή καθώς το πάτωμα είχε σπέρματα όπως σπέρματα είχε και το σεντόνι στην άκρη τουΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Θυμός.Ντροπη σου υποτιθέμενη τσατσά και υπηρεσία του συγκεκριμένου οίκου να υπάρχουν τοσα χυσια φορά παρτίδα και συ να τα γράφεις όλα στο μουνι σου.Μπηκε μετά από 5 λεπτά ή Ζάνα ορεξατη και άρχισε μια ακαποτη πίπα που δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο έχω απολαύσει πολύ καλύτερες.Εκανε πέρασμα μικρό σε διάρκεια στα αρχιδια και πήγε να γλύψει και τον κορμό από κάτω.Αργοτερα πήγα να της γλύψω τα βυζιά και μου λέει όχι γιατί έχω δύο δωμάτια και θα αργήσουμε να τελειώσουμε περνάει η ώρα και δεν μπορώ ναΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! κλέψω χρόνο από άλλουςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Ρε Βουκεφάλα σου είπα εγώ να κλέψεις χρόνο από τους άλλους για να επωφεληθω εγώ???. Επίσης μια γυναίκα σαν την Ζάνα είναι δυνατόν να μην αφήνει γλυψιμο στα βυζιά???Θυμός:angry.Τελοσ πάντων μετά ακολούθησε πισωκολλητο όπου και τελείωσα.Στο τέλος είπε το πιο ωραίο σε περιμένω ξανά λέει κάθε απόγευμα να περάσουμε καλά ναι αμέ πώς το θες να έρθω για να πεις μαλακίες του τύπου μην μου γλύψεις τα βυζιά όχι γιατί έχω δωμάτια και θα αργήσουμε και δεν θέλω να κλέψω χρόνο? Η για την τσατσογρια που το δωμάτιο ήταν τίγκα στα χυσια και χέστηκε???Α ρε βρωμιάρες αλλά όπως ήταν αυτό το δωμάτιο είναι και τα σπίτια σας!!!!!!!.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
365
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, sexdreamer, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2018
Μόνο με κουράδες πάνω στα κρεβάτια μερικοί θα μείνουν ευχαριστημένοι.
Τα φλόκια στα πατώματα πλέον είναι ξεπερασμένα πράγματα!
Ναι!
24 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλά σίγουρα αλλά δεν γίνεται να μην το σχολιάσω όντας αντικειμενικός
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2