Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με τα βυζομπαλα της μαγια
Εμάς που δεν έχουμε βυζαξει γάλα από τη μάνα μας λόγω διαφόρων θεμάτων λένε ότι αργότερα παρουσιάζουμε μανία να τα ψάχνουμε,είμαι και λάτρης των milf οπότε μια και οι εποχές είναι δύσκολες για μεγάλα ανοίγματα και τα δεκάλεπτα δε με ενθουσιάζουν επέλεξα να δοκιμάσω τη μαγια έχει και δικο της χώρο οπότε γλύτωσα και το Hotel, το ραντεβού κλείστηκε, σχόλασα και πήγα απόγευμα προς βραδάκι στο χώρο της κάπου στο μετρό Αττική κοντά, μου άνοιξε η ίδια νορμάλ ντυμένη φορώντας ψηλά τακούνια το στήθος της διαγράφονταν από τη μπλούζα κάτσαμε λίγο στο σαλόνι και άρχισα να μπαλαμουτιαζω η ίδια αρκετά δεκτική σε φιλιά απλά εγώ είχα μπει αρκετά σηκωμενος οπότε την έγδυσα στον καναπέ και αφού της έβγαλα το σουτιέν άρχισα το βυζαγμα και το άρμεγμα στο τηλ μου είπε ότι είναι 47 και κάπου εκεί την έκοψα και εγώ,σε λίγο μπήκαμε στο υπνοδωμάτιο και εκεί έκατσα όρθιος και την έβαλα να ξαπλώσει με το στόμα της κοντά στην άκρη του κρεβατιού και της τον έδωσα πιπα της ζήτησα με πολλά σάλια και ήταν πρόθυμη, λόγο του ότι ήμουν πολύ καυλωμενος από πριν δεν άργησα να χυσω στο στόμα της, τα χυσια τα φτύνει, λίγο κουβεντούλα η ίδια έκανε ντουζ και τώρα ξάπλωσα και την έβαλα να μου κάνει πιπα σε λίγο φόρεσα το αδιάβροχο της έγλυψε λίγο το μουνι και άρχισα το γαμήσι στα 4 πιάνοντας τα βυζια της ταυτόχρονα ήθελα να τα τραβάω αλλά δεν αντέχει πόνο, μετά τη γύρισα στο πλάι και πάλι γαμήσι παίζοντας με τα βυζια ενώ της ζήτησα να γυρίσει το κεφάλι και τη φιλαγα με γλώσσα σε κάποια φάση της εκμηστηρευτικα το φετίχ που έχω με τη χρυσή βροχή και πήγαμε στη μπανιέρα ξάπλωσα και με έκανε μπάνιο με τα κατουρα της ζήτησα να της γλυψω και τα πόδια που είχε πάνω τρέξει η χρυσή βροχή και έχυσα , κάπως έτσι πέρασε η ώρα και το σεξακι με τη μαγια, είναι η γειτονισα της πολυκατοικίας που θα την δεις να απλώνει τα ρούχα και θα ψάχνεις τη χαράμαδα να δεις καμπύλες, στο παιχνίδι θέλει να φύγεις ικανοποιημένος θα γούσταρα και κουλούρι αλλά δε δίνει αυτό που γούσταρα είναι η προθυμία της, τα βυζια της και τα φετίχ που μου πρόσφερε ελπίζω να ήμουν κατατοπιστικος

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
15 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, circuitboy, Ntiknik και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2018
Φιλε μου στέλνεις το τηλ της σε πμ;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1