Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση Νοεμβρίου αλλά ανεβάζω την κριτκή τώρα.
Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι από τότε, μιας και τότε ήταν ακόμα αρκετά καινούρια στον χώρο. Αλλά, αν κρίνω και από άλλες κριτικές, δεν έχουν αλλάξει και πολλά.

Στα της δικής μου συνάντησης λοιπόν.
Εμφανισιακά είναι πολύ μικροκαμωμένη (1.55 εύκολα) με μικρό βυζάκι, μικρό πεταχτό κωλαράκι και γλυκό (όχι πολύ όμως) προσωπάκι με έντονα μπλε μάτια.
Γενικά φαινόταν ψιλο-μαγκωμένη σε όλη τη συνάντηση και, παρόλο που στην πορεία χαλάρωσε κάπως, σε καμία περίπτωση δε την χαρακτήριζες άνετη.

Αυτό που μου έκανε τη μεγαλύτερη (και χειρότερη) εντύπωση ήταν το πόσο χρόνο προσπάθησε (και κατάφερε εδώ που τα λέμε) να "φάει".
Η κουβέντα στην αρχή κράτησε αρκετή ώρα, χωρίς εκείνη να δείχνει καμία διάθεση να προχωρήσει παρακάτω αλλά και χωρίς να κρατήσει και κάποιο ενδιαφέρον επίπεδο συζήτησης (και δική μου μαλακία βέβαια που δεν το έκοψα νωρίτερα - στερνή μου γνώση Μαλακία)...
Στη συνέχεια προχώρησε νωχελικά για ντουζ στο οποίο και κάθισε έυκολα άλλα 10 λεπτά τουλάχιστον. Κεφάλι σε τοίχο!

Όταν τελικά αποφάσισε να βγει, ξεκινήσε ο "αγώνας" (σχετικά γρήγορα σε σύγκριση με την ως τώρα κατάσταση). Και εδώ ψιλο-μαγκωμένη και χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή, ξεκίνησε με μια πίπα μέτρια και μηχανική.
Όταν προχώρησα εγώ προς τα κάτω, και πριν προλάβω να φτάσω στη επίμαχη περιοχή, μου είπε πως δεν ήθελε δάχτυλο. Οκ λέω και συνεχίζω. Έβγαζε κάποιες κραυγούλες μεν αλλά γενικά ήταν αρκετά ήσυχη και... μηχανική ακόμα και στους ήχους.. (όπως και σε όλη τη συνέχεια δηλαδή)

Ήρθε η ώρα να βάλω σκούφο και να της ζητήσω να ανέβει πάνω μου. Έβαλε λιπαντικό, ανέβηκε αλλά γενικά κράτησε πολύ λίγο γιατί φαινόταν να δυσανασχετεί κάπως και ζήτησε να αλλάξουμε..
Η συνέχεια ήταν με ιεραποστολικό και μετά στα 4. Αρκετά στενό μουνάκι (αυτό έλειπε, θα μου πεις, σε μια τόσο μικρή και μικροκαμωμένη κοπελα). Στα 4, λοιπόν, αρχίζω και παίζω και με την κωλοτρυπίδα της για να την ετοιμάσω και για τη συνέχεια...
Δεν το έκανα έντονα, παρόλα αυτά ψιλοτραβήχτηκε σαν να μην το ήθελε... και τη 2η φορά που το δοκίμασα πιο μετά πάλι το ίδιο, ακουμπώντας το χέρι μου..
Ενώ σκέφτομαι ότι θα φάω άκυρο όταν πάω προς τα εκεί το θέμα, με ρωτάει τι θέλω. Αφού κατάλαβες της λέω.. Εντάξει μου κάνει και μου δίνει το λιπαντικό. Αφού βάλω αρκετό (δεν ήθελα να έχουμε και άλλες δυσκολίες) μπήκα αργά και προσεκτικά.. Αλλά και πάλι φαινόταν να δυσκολεύεται.
Εν τέλει δεν κατάφερα να τον βάλω όλο μέσα καθώς την έβλεπα πως δεεεεν άντεχε και πολύ (είχε φτάσει να είναι διαγώνια από εμένα αντί για μπροστά μου) αλλά όποτε τη ρώτησα αν θα προτιμούσε να σταματήσουμε μου έλεγε πως της άρεσε. Χμμμ; Τώρα να πω ότι το πίστεψα...
Τέλος πάντων, συνέχισα, σχετικά ήρεμα πάντα, μέχρι να τελειώσω μέσα στο κωλαράκι της.
Αφού τελειώσαμε και ρώτησα λίγο παραπάνω για το αν της ήταν τελικά δυσάρεστο επέμεινε πως της άρεσε πως δεν το κάνει με οποιονδήποτε, αλλά θέλει να της το βγάλει κιόλας ο άλλος.. Και να το πιστέψω δηλαδή... αν δεν της το έβγαζα, πώς θα ήταν?! Χμμμ;

Εννοείται πως μετά και το 2ο ντουζ της έμενε ελάχιστος χρόνος... οπότε συζητήσαμε λίγο μέχρι να ντυθεί και να φύγει.

Γενικά συμπεράσματα... Δεν μπορεί να θεωρηθεί μια κοπέλα call-girl και να ζητάει 130 ευρώ απλά επειδή είναι ομορφούλα, πώς να το κάνουμε...
Μην την αφήσετε (όσο μπορείτε) να φάει χρόνο, και εννοείτε μην την επιλέξετε αν σας αρέσει έστω και λίγο η αγριάδα...
Κατ'εμέ είναι για αργές, χαλαρές gfe καταστάσεις μόνο (και girlfriend εποχών σχολείου θα έλεγα)..

Αυτά από εμένα και ελπίζω ο χρόνος να βελτιώσει τα πράγματα για τους υπόλοιπους..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
644
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ζήνα(2), Jim25jim, Macallan και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 16 Ιανουαρίου, 2018) 16 Ιανουαρίου, 2018
1) Πάλι καλά που θυμήθηκες να ανεβάσεις κριτική έστω και με καθυστέρηση 2 μηνών.
Μου θυμίζεις τα νεανικά μου φοιτητικά χρόνια με τον χρονοδιακόπτη 555 γνωστό ηλεκτρονικό κύκλωμα.
2) Δεν ανέφερες αν μύριζε άσχημα η μικρή (σημαντικό αυτό).
3) Αφού είχες πάει κουβά με την 1η "κριτική", ε ξέρεις τι λέω, πώς διάολο ξαναψωνίζεις από το ίδιο γραφείο?
Ρε φίλε αν σου περισσεύουν πήγαινε κάνε καμμιά δωρεά να το βρει η ψυχή σου.......


Πάντως με εκπλήσσει που η μικρή Φούλαμ ήταν προσεκτικότερη από την εμπειρότερη και μεγαλύτερη ηλικιακά Ρεάλ Μαδρίτης......
Θα με κάνει να αλλάξω αποδόσεις...........
Ευτυχώς που έκανα καθάρισμα της cache του browser και δεν επανέλαβα το λάθος να ρίξω λάηκ!
N
Ntountaras
16 Ιανουαρίου, 2018
Σε μάθαμε πια. (4 κριτικές έχεις 2+2)
Ευτυχώς αυτή τη φορά, δεν παρασύρθηκα και δεν έκανα "Like"
Καταλάβαμε και από που είσαι βαλτός.....
16 Ιανουαρίου, 2018
Επειδή τις περίμενα αυτές τις απαντήσεις...
Εξηγούμαι για να μην παρεξηγούμαι.
Λόγω του ότι δεν έχω συμπληρώσει ακόμα τον απαιτούμενο αριθμό post η βαθμολογία που μπορώ να ορίσω είναι περιορισμένη.
Έκανα ήδη το "λάθος" να κάνω θετική κριτική στην οποία η βαθμολογία ήταν αρκετά χαμηλότερη από την πραγματική.
Όταν λοιπόν μπορώ να ανεβάζω κριτικές χωρίς περιορισμούς θα ανεβάσω και την θετικότατη κριτική μου για την Λίλα.

Οκ, δεκτό το να είσαι επιφυλακτικός, αλλά ας μην βλέπουμε εχθρούς παντού. Λίγο ηρεμία.
Φιλικά πάντα Καπέλο

(Με το γραφέιο δεν έχω κάποιο πρόβλημα, για να απαντήσω και στην ερώτησή σου)
16 Ιανουαρίου, 2018
Άντε περιμένουμε να ανεβάσεις την κριτική με τη Λίλα και θα τη βαθμολογήσω κι εγώ ποδοσφαιρικά Κουλ
Βουρ να πάρουμε και την Πόλη, 1, 2, 3 ΓΑΜΙΕΤΑΙ Η τουρκία Ναι!


https://www.youtube.com/watch?v=_bF5kwbL59w&index=7&list=WL
N
Ntountaras
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4