Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασμα από Θεσ/νίκη μετά από καιρό...και ευκαιρία για γρήγορη τσάρκα.
Ώρα 21:30.

Περνάω από το κατάστημα και μου παρουσιάζεται η Νικολ. Η εμφάνιση της πρέπει να έχει προαναφερθεί αλλά ας τα ξαναπώ κι εγώ.
Κορμί κοντά στο 1,75-1,80 χωρίς φπα (τακούνια).
Αδύνατη...μάλλον προς το μοντελέ το αγύμναστο θα πω εγώ. Για ρώσικης καταγωγής κατασκευή το πρόσωπο της δεν έχει κάτι το άγριο, ενώ αντίθετα για μένα φάνηκε πολύ γλυκιά.
Μεγάλο ατού τα μάτια της τα γαλάζια που δεν κατάφερα να διακρίνω αν είναι έτσι λόγω φακών ή όχι.
Στήθος 2αρι στη θέση του φυσικότατο με ωραίες μεσαίου μεγέθους ρώγες.
Κώλος όπως πρέπει...να κοιτάει το θεό!

Στα ενδότερα...περίμενα αρκετή ώρα για να έρθει παρότι δεν είχε κανένα αυτοκίνητο έξω, αλλά είχε μέσα πελάτη σε άλλο δωμάτιο από την ώρα που την είδα.
Αφήνω τα της κριτικής του δωματίου για το τέλος.

Το μωρό μπαίνει μέσα και εγώ είμαι με την πετσέτα...με τραβάει από την πετσέτα και σέρνεται στα 4 πάνω στο κρεβάτι...προσπαθώ να πάρω πρωτοβουλίες με τα εσώρουχα της και την πίσω όψη της
και μου λέει "ξάπλωσε εσύ".

Αρχίζει το χαλάρωμα με το πέρασμα των χεριών και νυχιών της από πάνω μου προκαλώντας με ψεύτικες κραυγούλες. Έδωσε φιλάκια πεταχτά σε όλο το σώμα...δάγκωσε λίγο ρώγες...και κατέβηκε χαμηλά.
Καραμέλωσε την περιοχή συνεχίζοντας να βγάζει τις αντικαβλέ για μένα κραυγούλες...αλλά όταν σήκωνε το βλέμμα της και με κοιτούσε από εκεί ήταν καταπληκτικό το θέαμα που προσέφερε.

Σιγά σιγά τον πήρε στο στόμα της...και άρχισε να σηκώνεται...όταν τον ένιωσε σε πλήρη στύση έβγαλε και την πρώτη μη ψεύτικη κραυγούλα Ματάκι
Ακολούθησε μια φιλότιμη προσπάθεια πίπας...η οποία όμως είχε πολύ λιγότερη προσπάθεια deepthroating που εμένα με τρελαίνει.
Προσπαθεί να ακολουθήσει αλλά η καθοδήγηση της είναι από δύσκολη εώς αδύνατη καθώς αγγλικά δεν...και ελληνικά μόνο τα βασικά.
Γύρισε για 69, ενώ θα προτιμούσα να την έγλυφα κανονικά μόνος μου...στο 69 δεν τρελάθηκα καθώς μύριζε κάπως και ξενέρωσα.
Ξεκίνησε πρώτα από πάνω...η αίσθηση που μου έδωσε μέχρι αυτή την ώρα είναι ότι λογικά λόγω πολύ δουλειάς προσπαθεί να σε διεκπαιρεώσει και να φεύγει.
Αλλά μέσα μου είπα...όχι πουτανάκι...θα σε ευχαριστηθώ πρώτα...

Την γύρισα στα 4...την ξάπλωσα κάτω και της ένωσα τα πόδια να τον παίρνει όλο...άρχισε να σπρώχνει...
προσπάθησα να την αλλάξω σε διαφορετικές στάσεις, δυσκολευόταν να ακολουθήσει λόγω γλώσσας αλλά από κάποιο σημείο και μετά της άρεσε..με ξαναγύρισε και με πήδαγε σε να ήταν γκόμενα μου προσπαθόντας να τρίβει την κλειτορίδα της πάνω μου...όταν την έπιασα εγώ...μετά από λίγο την ένιωθα να θέλει να χύσει...σαν να της έκανα κάτι κακό τράβηξε το χέρι μου απότομα και άλλαξε στάση...μετά από λίγο ξανά το ίδιο...
την ρώτησα "αφού το θες γιατί δε χύνεις;" ...μου απάντησε κάτι στα ρώσικα...στην ερώτηση "τι θες να πεις; ή αν μιλάει αγγλικά" η απάντηση ήταν λίγα περισσότερα ρώσικα και η κίνηση του χεριού που δείχνει το όχι.

Ξενέρωσα και τελείωσα σε ιεραποστολικό κρατώντας τα πόδια της ψηλά για να τον καρφώνω όλο μέσα.
Τελειώνοντας με έπιασε με τα δύο χέρια στο πρόσωπο και μου είπε το μοναδικό πράγμα που κατάλαβα..."wow μωρό μου!"

Φαντάζομαι ότι δεν είμαι ο πρώτος που το λέει, παρόλα αυτά αφήνει μια καλή αίσθηση στο τέλος, αντί για ένα ξερό ευχαριστώ.

Συμπερασματικά:
1. Η Νικόλ είναι πολύ όμορφη και από τα στησίματα της δείχνει ότι μπορείς να την δουλέψεις και σε pse φάση, αν και εκείνη μοιάζει να θέλει να στο πάει σε gfe.
2. Η εμπειρία σε σχέση με τα λεφτά μου αφήνει μια γλυκόπικρη γεύση. Θα ήθελα να την ξαναδοκιμάσω σε μέρα και ώρα που δεν θα την έχουμε πάει "τρένο" οι συνάδελφοι και θα έχει κέφια, αλλά μάλλον δύσκολο.
3. Το δωμάτιο ευρύχωρο με όλα τα αξεσουάρ για μπάνιο εκτός από τα κλασσικά. Παντόφλες μιας χρήσης. Δεν κοστίζουν τίποτα και είναι ένδειξη σεβασμού στην υγιεινή του πελάτη. Πάρτε τες.
4. Γενικά ο χώρος φαινόταν μεν καθαρός για μέρα με κίνηση, αλλά...τα σεντόνια δεν ξέρω πόσοι πέρασαν πριν από μένα θέλανε άλλαγμα. Μου έφερε 2 πετσέτες, η μια ή δεν είχε στεγνώσει καλά...ή ήταν χρησιμοποιημένη Money Mouth
5. Η τσατσά εξαιρετική στη συμπεριφορά της, είναι η πρώτη φορά που μου βάζουν νερό οικειοθελώς σε ντέλο ή στουντιο.


Καλή χρονιά σε όλους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
249
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παπας βενεδικτος θ΄

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2018
όλα καλά , αλλα το γεγονός που αναφέρεις πως στην στάση 69 μύριζε και ξενέρωσες .... ξενέρωσα και εγώ . Επαγγελματίας είσαι ρε φίλε και ήρθα να πληρώσω , είναι δυνατόν να ζέχνει το πράγμα σου και να μου το σερβίρεις στη μούρη ; Σ ένα εστιατόριο πηγαίνεις για να δοκιμάσεις το καλύτερο αν το πιάτο δεν πληρεί τις προδιαγραφές ( νόστιμο καθαρό και περιποιημένο ) το γυρνάς πίσω . Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1