Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σάββατο 10:00 παίρνω απ' την χαριτωμένη ρεσεψιονίστρια την καρτούλα-κλειδί κεντρικού ξενοδοχείου της ερωτικής συμπρωτεύουσας και ανεβαίνω στο δωμάτιο για να προετοιμαστώ να υποδεχτώ την αγαπητή μου ερωτική για μια ώρα σύντροφο. Δεν ήμαστε άγνωστοι έχουμε συνευρεθει αρκετές φορές με την ωραία Ελένη. Συγκλονιστικές για μένα εμπειρίες. Μπαίνοντας στο δωμάτιο ήρθα αντιμέτωπος με ένα κατάμαυρο περιβάλλον.Όλα μαύρα πλην των σεντονιών. Την προσοχή μου τράβηξε μια κούνια, όχι μωρού. Βρε τι μου θυμίζει.... τι μου θυμίζει...!Ετοιμάστηκα με την άνεση μου και στις 11:00 έφτασε η γλυκιά μου η Ελένη ντυμένη εξ ολοκλήρου στα μαύρα. Αγκαλίτσες φιλιά που από ουδέτερα στην αρχή έγιναν πιο ερωτικά. Κατά την διαδικασία του γδυσίματος με λέει η Έλενα."Ξέρεις που με έφερες;". Όχι τη λέω πρώτη φορά έρχομαι εδώ. "Είμαστε στο δωμάτιο που γύρισα την πρώτη μου ερασιτεχνική ερωτική ταινία,"Η παρτούζα της Έλενας". Τώρα τι κάνουμε σκέφτηκα πως να αρθώ εις το ύψος μιας αναπαράστασης μόνος.Θα πρεπε να γίνω κάτι σαν ρινόκερος.Άλλα οι σκέψεις σβήνουν όταν η Έλενα σου προτείνει αυτό το υπέροχο ζεύγος μαστών με τις υπέροχες θηλές τους. Δε θα χορτάσω ποτέ να τα χαϊδεύω και να τα φιλώ ούτε βέβαια και τον υπέροχο λαιμό της. Μετα από πολλά χάδια και φιλιά παντού η Έλενα κατηφόρισε στην περιοχή που περίμενε τα χειλάκια της ο νικολακης μου. Εκεί να δεις καμάρι ο δικός σου. Ψήλωσε 2 πόντους. Καταπληκτική,συγκλονιστική βασανιστική πίπα απ τα γλυκά χειλάκια της Ελενίτσας. Και μετα η υποδοχή απ τη ζεστή φωλίτσα της. Η σφιχτή αγκαλίτσα που χάρηκε ο νικολακης μου απ το λενακι. Αξέχαστη στιγμή. Κρατήθηκα δεν παρασύρθηκα Το καθήκον η ανταπόδοση. Αλλαγή. Τη βοήθησα να ξαπλώσει ανάσκελα αναπαυτικά στο κρεββάτι μας φιλώντας τα χειλάκια το λαιμό τις βυζάρες την κοιλίτσα της κατέβηκα στο πιο γλυκό γυναικείο σημείο της το πανέμορφο λενακι της, είναι αυτό που λέμε κυριολεκτικά "μουνί καλλιγραφίας". Έψαξα γύρω τριγύρω και βρήκα το κερασάκι της και έπαιξα μαζί του. Ζήτησε το δάχτυλο μου μέσα της. Υπάκουσα. Χωρίς παλινδρόμηση. Μου αρέσει να την περιποιούμαι να ακούω το πως νοιώθει με κολακεύει.Θέλω να της ανταποδίδω τη χαρά που με προσφέρει. Ώσπου να νοιώσω το σιροπάκι της να παίρνει μια στυφή γεύση και να αρχίζουν οι σπασμοί της λεκάνης της οι κραυγές και η απώθηση της γλώσσης μου. Έτσι κι έγινε. Αλλά δεν απομακρύνθηκα απ την "μικρή περιοχή". Ξαναγευτηκα την ίδια στυφάδα μετά από λίγη ώρα. Είχα επιθυμήσει την πίσω πόρτα της και της το είπα. Δε μου αρνήθηκε μου την προσέφερε. Τη βρήκα λίγο πιο ευρύχωρη. Όσοι είδατε την τελευταία της ταινία θα καταλάβετε το γιατί. Η απόλαυση όμως παραμένει η ίδια καθώς και ο τρόπος που απολαμβάνει και η Έλενα την παρά φύσιν εισβολή. Μετά από κάμποση ώρα κατάλαβα ότι δεν επρόκειτο να τελειώσω κατ αυτόν τον τρόπο λόγω του ελαστικού περιβλήματος το εδήλωσα και η γλυκιά μου Έλενα προσφέρθηκε να με "τελειώσει"με τα χειλάκια της.Όπερ και εγένετο εν μέσω σπασμών και κραυγών εκ μέρους μου αυτή τη φορά. Δε θα τη χορτάσω ποτέ. Πάντα θα τη θέλω. Η ερωτική συνεύρεση μαζί της είναι απόλαυση σαν απεριτίφ. Να σαι καλά χαρά μου! "Εμείς μαζί για μια ζωή....."

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, baroc, panagos7 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού