Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 287387
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη στο εν λογω στουντιο μετα απο μεγαλη περιοδο απουσιας στο συγκεκριμενο σπιτι.Τα παντα ηταν όπως τα θυμαμαι ο χωρος δεν εχει αλλαξει όπως επισης και τα στανταρια του στουντιου είναι εκει προσηλωμένα.
Μολις η υπηρεσια μου ανακοινωσε ότι δουλεευει η στεφανια αν και τη ξερω απο παλια με επιασε ένα δεος μεταξι καβλας παθους με λιγα λογια δεν μπορω να το περιγραψω.
Εκεινη τη στιγμη ξεπροβαλε η ρωσιδα κανοντας πασαρελα στον χωρο και βλέποντας αυτή τη ξανθια και πληθωρικη νταρντανα γυναικα εδωσα το παραβολο της εισοδου.Να επισημανω ότι στη πασαρελα που εκανε η στεφανια εβγαζε μια αυτοπεποιθηση μια σιγουρια σε συνδιασμο με το σεξι στυλ της.
Μπαινοντας στο δωματιο όλα ηταν καθαρα και περιμενα τη κοπελα να ερθει.Μετα απο περιπου 6 λεπτα ηρθε η στεφανια στο δωματιο.
Από ότι τη θυμαμαι πρεπει να εχει χασει καποια κιλα αλλα και στο προσωπο της διεκρινα καποια μποτοξ,βεβαια η κοπελα είναι 43 plus αλλα αυτό δεν σημαινει ότι δεν είναι μουναρα.
Όλα πανω της αγγιζουν τον υπερθετικο βαθμο βυζαρες κωλαρα ποδαρες γενικα είναι νταρντανα εχει υψος περιπου 1,72 και κιλα πανω απο 75.
Αφου γδυθηκε και ξαπλωσε της ειπα πως θελω να τη γλείψω αυτή δεν αρνηθηκε και εγω ξεκινησα απο τα αυτια εφτασα στη μουναρα της και στη συνεχεια της εγλειψα τον πρωκτο ωσπου κατεληξα να τις γλειφω τις ποδαρες να τονισω οτι η κοπελα είναι πεντακαθαρη εν συνεχεια τις εγλειψα τα δαχτυλα των ποδιων της και της ειπα να ξεκινησει με footjob εχει μεγαλες και αφρατες πατουσες και στη συνεχεια καναμε ισπανικο και καπακι blowjob και γαμω τα τσιμπούκια κανει το σαλιωνει και το βεντουζωνει οπως πρεπει αλλα τη σταματησα γιατι θα τελιωνα,βαζω λαστιχο και την εβαλα σε σταση cowgirl και αυτή αρχιζε με παθος να κοπανιέται πανω κατω και αλλοτε να καθεται πανω μου με ολο το βαρος της και να κανει κυκλικες κινησεις και ξανα κοπανημα αφου νομιζα ότι θα με διαλυσει με αυτή τη δυναμη που εχει ετοιμος ημουν να της πω πιο σιγα αλλα την αφησα να δω αντοχες αν και ειχα στο νου μου να κανουμε και doggy αλλα δεν αντεξα με αυτό το κοπανημα να τραντάζεται το κρεβατι εχυσα τρεμαμενος μεσα στη μουναρα της ενώ αυτή συνεχιζε το παθος και αφου καταλαβε ότι τελιωσα δεν σηκωθηκε αμεσως αλλα εμεινε σ αυτή τη σταση κανα 2 λεπτα περιπου.
Πιασαμε για λιγο τη κουβεντα και μετα σηκωθηκε ντυθηκε και με αποχαιρετησε θερμα.
Συνολικος χρονος παραμονης της στο δωματιο περιπου 18 λεπτα.
Βγαινοντας απο το δωματιο σχεδόν μεσόκοπος σκεφτηκα να τη παρω και δευτερη φορα αλλα μετα δεν θα μπορουσα να παρω τα ποδια μου οποτε αποχωρησα απο τον οικο.
Η στεφανια είναι μια mature η οποια βαζει κατω κατι 20χρονα σαχλοκουδουνα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Fuckeros, Amonamarth, ramada και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2018
Ωραία κριτική.Πρεπει όμως να πούμε κάποια πράγματα που ισχύουν.Α) το μαγαζί και ο χώρος είναι πολυ μετριος πιο κάτω και από τα απλά μπουρδέλα της φυλής.Β)οι κοπέλες επιπέδου χαμηλού και το χειρότερο πως αρκετές δούλευαν σε μπουρδέλα με20€ μέχρι πρότινος ή το ακόμα πιο παράδοξο δουλεύουν παράλληλα σε μπουρδελα,θεωρώ λοιπόν υπερβολή το αντίτιμο των 50€ που ζητάνε θα έπρεπε να έχουν την τιμή το πολύ στα 30€ όπως κάποια αντίστοιχα μαγαζια όπως Κωνσταντινουπόλεως 128,Λέλας Καραγιάννη 35.Φυσικα καθένας πάει όπου γουστάρει και δίνει όπου θέλει τά φράγκα του.Γραφω κάποια στοιχεία που πιστεύω πως θα μπορούσαν να βοηθήσουν κάποιους να κρίνουν και να αξιοποιήσουν τα χρήματα τους κάνοντας μια πολύ καλύτερη επιλογή μαγαζιού το οποίο δεν θα τους το υποδείξω αφού υπάρχει πληθώρα επιλογών.Εγω προσωπικά όπως δεν θα πήγαινα ποτέ σε ένα βενζινάδικο που θα πωλούσε τα καύσιμα σε διπλάσια τιμή ή σε ένα κατάστημα που θα πωλούσε ιμιτασιον ανταλλακτικά σε τιμή γνήσιου,έτσι ακριβώς δεν θα πάω σε στούντιο όπως αυτό που κάνει το ίδιο ακριβώς με τα παραδείγματα που αναφέρω.Καλη τύχη λοιπόν να έχετε ότι τελικά επιλέξετε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1