Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παραφρασμένος τίτλος της πρόσφατης ταινίας της Ελενας ..
Η αληθεια είναι ότι , βλεποντας την ταινία ωφειλω να ομολογήσω ότι αυτή η γυναίκα με «αναψε « μονο και μονο με τον τροπ που την «επεφτε »στον πιτσιρικά ..και η «υποθεση και το happyend» μου εβαλαν στο πονηρο και διεστραμένογερικο μυαλό μου ιδέες ..

Συμφωνα με τη Θεια Κωμωδία , οι φιληδονοιεχουν βρει τη θεση τους στον δευτερο κύκλο ,της κολασεως , καταδικασμένοι να στροβιλιζονται σε μια διαρκη ανεμοθύελλα ..
Βεβαια μια συνάντηση μαζι της . σε οδηγει στο «καθαρτήριο» να καιγεσαιμεσα στις φλογες του 7ου κύκλου ..

Επειδή λοιπον ο δολοφόνος επιστέφει πάντα στον τοπο του εγκλήματος , ετσι και αυτή τη φορά η συνάντηση εγινε στην ιδια πολη , στο ιδιο ξενοδοχειο στο ιδιο δωματιο..


Αφιξη στην ωρα της , εντυπωσιακά ντυμένη , καθως ακολουθουσε εξοδος με φιλους , και εμφανώς αδυνατισμένη σε σχέση με την προηγουμενη συναντηση …φορωντας εκεινα τα γυαλάκια ..αχ τι μας κανει … αισθησιακά ομορφη θα ελεγα …βεβαίως βεβαιως
Εχοντα ςπαρεα ένα μπουκαλι λευκο κρασι , Μαλαγουζιά , κτημα Α , ( μη μας περασουν και για ασχετους …μερικοι μερικοι ) ξεκινησαμε να ερχομαστε σιγα- σιγα ..ολο και ποιο κοντα ..

Ο πρώτος γύρος θα ελεγα ότι ετεινε περισσότερο προς το τρυφερο , GFE… αλλα ο αγων δεν ειχε τελειωσει ακομα..

Το κρασακι ..ειχε αρχισει να εχει θετικη επιδραση και στους δυο μας … όταν η κα Ελενα διεπραξε το ολεθριο σφάλμα να ξαπλωσει στο κρεβατι ..ναζιαρικα ..επιδεικνειωντας μου το τατουαζ και κουνωντας προκλητικά το κωλαρακι της ..

Ο Excalibur , αν και είναι ατομο που ενστερνιζεται το «Ταξη και Ηθική » αποφασισε ότι αυτή η ατακτη κορασιδα επρεπε να τιμωρηθεί παραδειγματικα για τις πονηρες ιδεες που εβαζε στο μυαλο του ..
Τα οσα διαδραματιστηκαν κανουν την προσφατη ταινία της να θυμιζει κινουμεν ασχεδια του Disney .. ( ασε μας ρε Σειρηνάκη )
Σε αυτό το σημειο να ζητησω ταπεινα συγνώμη για την ενοχληση που προκαλέσαμε στα διπλανα δωμάτια.. παρα την αριστη ηχομονοση του συγκεκριμένου ξενοδοχείου

Το γεγονός ότι ειχε να βγει με απέτρεψε από το να της πασαλείψω τα γυαλιά της με 2 εκ μικρους Excalibur( Βασικα δεν ρωτησα αν CIF είναι διαθεσιμο …αλλα θα μαθω ..που θα μου παει )

Από την προηγουμενη κριτική εχω δηλωσει ότι η Ελενα …ανέβασε τον πήχη πολύ ψηλά …
Όταν αποχαιρέτησε ο ενας τον αλλον ..σκεφτομουν ..αν ημασταν ξεκουραστοι και οι δυο τι θα γινόταν ? οεο ?

Προσοχη ..είναι επικινδυνα εθιστική

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2018
Διάρκεια
3 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, PSAXTIRI, NICK TRIVE και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2018
Σε ευχαριστω γιαβρι μου για την κριτικη ... Έρωτας

Αισθανομαι υπεροχα , οταν κανω ανθρωπους να περνανε τοσο καλα , οσο εσυ ( οπως φανηκε απο τα γραφωμενα ) ΜατάκιΜατάκι
15 Ιανουαρίου, 2018
Με αυτά τα επαναληπτικά έχεις γίνει serial "killer" Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! εύγε 'νέε' Κουλ
16 Ιανουαρίου, 2018
Αυτα τα γυαλακια της Ελενας, ανασταινουν και νεκρους.Προσκύνημα
16 Ιανουαρίου, 2018
Σας άκουσε όλη η Θεσσαλονίκη και αρκείσθε σε ένα συγνώμη, κύριε;;; Με κάτι τέτοιους σαν εσάς και τους κ.κ. Vlandis, popov, Karelia κλπ έχουμε αποκτήσει συμπλέγματα όλοι οι υπόλοιποι στους παππούληδες ...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4