Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652975
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τη Τζεσικα τη γνωριζω 6 χρονια. μπορει και 7, δε θυμαμαι ακριβως. και την ξερετε κι οι περισσοτεροι εδω στο σαιτ.
ειναι πιστευω απο τις καλυτερες κοπελλες του χωρου. εχουμε βρεθει κι εγω δεν ξερω ποσες φορες ολα αυτα τα χρονια και ποτε δε την βαριεται καποιος.
εμφανισιμη,κορμαρα,ενισχυμενο στηθος,κωλος ποιημα, μα πανω απ ολα καλο κοριτσι και πολυ καλος σαν χαρακτηρας.
παντα με το χαμογελο και γεματη θετικη ενεργεια. δε θυμαμαι ποτε εστω και μια φορα που να την ειδα να ειναι στις μαυρες της.
αποτελει για μενα μια σιγουρη επιλογη για να περασει καποιος πολυ καλα.

για το σερβις της αν κι εχουν γραφτει παμπολλες φορες και ειναι γνωστο,ειναι με δυο λογια τα παντα ολα.
πολυ καλο πρωτο μερος με χαλαρωτικο μασζακι,αν κι εγω δεν κανω παντα μαζι της γιατι μπαινω κατ ευθειαν στο ψητο ΜατάκιΜατάκι
οταν κανουμε μασαζακι ομως πραγματικα με χαλαρωνει και με προετοιμαζει ταυτοχρονα για τη συνεχεια.
στη συνεχεια στο κομματι του σεξ,απλα το κοριτσι τα σπαει.
στοματικο για σεμιναριο,με περασμα κι απο τα μπαλλακια κι απο παντου. κι οταν λεμε παντου εννοουμε παντου. οι εραστες της κωλογλυφαδας θα το ευχαριστηθουν ιδιαιτερα. deepthroat το χει ετσι για πλακα που λενε και το τελειωμα στο στομα ειναι το πιο ευχαριστο αποτελεσμα για μενα παντα. ΓλώσσαΓλώσσα

στον αγωνα εχει σεξ με ποικιλια στασεων και ρυθμου. εχουμε κανει σεξ σε μασαζοκρεββατα,καναπεδες,κρεββατι,στα ορθια κι εγω δεν ξερω που αλλου. τραβαει και σε gfe αλλα και σε pse τεμπο και ειναι απαιχτη σε ολα.
τα γλωσσοφιλα της βαθια και μπολικα αλλα το κερασακι στην τουρτα ειναι το πρωκτικο.
εκει απλα προσκυνας το φυσικο καλλος της περιοχης και λες δωσμου αντοχες να πηδαω αυτο τον κωλο.

δε θα πω αλλα,δεν εχει να προσθεσει τιποτα παραπανω μια κριτικη ακομα για ενα κοριτσι που ολοι μας ξερουμε πολυ καλα.
μολις βρω λιγο χρονο ακομα θα γραψω καποια στιγμη και για το διπλο που καναμε μαζι με τη φιλη της τη Μαρινα.
ηταν μια πολυ καλη εμπειρια απο ενα διδυμο κ-ω-λαση.

στο χωρο δεν αναφερομαι ιδιαιτερα. τα εχω γραψει σε αλλη κριτικη.
πολυ ομορφα δωματια,με πολλες ανεσεις μεσα,ειδη προσωπικης υγιεινης σφραγισμενα,ντουζιερες καινουργιες κλπ κλπ.
αυτα απο μενα απο την τελευταια μου συνευρεση με το κοριτσι.
να ειστε καλα ολοι.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Τζεσικα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.946
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού