Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατέβηκα καρφωτός Αλκιβιάδου για την Ντιάνα αλλά τίποτα!
Βρίσκω την Κατερίνα.
Ξανθιά γεματούλα,με την πρώτη ματιά καυλιάρα μου φάνηκε.
Δεν ξέρω γιατί όμως αλλά κρατιέμαι.
Ώσπου εκεί στο σαλόνι,πετάει έξω τις βυζάρες της κι αρχίζει να τις γλείφει μόνη της μπροστά στα μούτρα μου!
Μου πιάνει το κεφάλι και για πότε μπλέκουν γλώσσες,βυζιά,ρώγες όλα μαζί ούτε που το κατάλαβα!
Βρίσκει την ευκαιρία και με τραβάει στο δωμάτιο.
Εγώ όρθιος αυτή σκύβει και μου τον βγάζει έξω.
Τέλειο ισπανικό,τον βυζοτρίβει ξανά και ξανά και στο τελείωμα αρχίζει και τον χώνει στο στόμα της.
Ώσπου απότομα,μου τον εξαφανίζει!
Βαθύ ρούφηγμα με καυλωτικά πνιξίματα,χορταστικό σάλιωμα και ωραίο πέρασμα απ'τις μπάλλες.
Στην αρχή σκέφτομαι να την αφήσω να με τελειώσει έτσι αλλά θέλω να την χορτάσω.
Την σηκώνω,την στήνω πισωκολλητά και αρχίζω να την κωλοπαίρνω.
Πιο σιγά στην αρχή,απ'τον καθρέφτη δείχνει να πονάει,μουγκρίζει και ανεβάζω ταχύτητα.
Τη νιώθω στενή,αντέχει στο πιστόνιασμα,οι βυζάρες της πάνε κι έρχονται και αρχίζει και βρίζει.
Μου την δίνει και συνεχίζω ακόμη πιο άγρια το ξεκώλιασμα.
Τρώει αμέτρητα χαστούκια στη χορταστική κωλάρα της,τραβάω μαλλιά,σκύβω και της δίνω δαγκωματιές στην πλάτη αλλά δεν καταλαβαίνει τίποτα.
Κοντεύοντας βγαίνω απότομα από μέσα της πετάω το προφυλακτικό και αρχίζω να τη λούζω στα ζουμερά κωλομάγουλά της.
Κουνάει τουρλωτά την κωλάρα της,κόκκινα τα κωλομάγουλά της απ'τα χαστούκια-λευκό επάνω τους το σπέρμα κι αυτή σαν να μην έχει χορτάσει ακόμη!!!
Σηκώνεται,της δίνω να σκουπιστεί,βγάζω και το 20άρικο απ'την τσέπη,ντύνεται,χαιρετάει με φιλάει και φεύγει.
Καλή περίπτωση τελικά η Κατερίνα,χυμώδης,τα δίνει όλα και δεν δυσανασχετεί μια απ'τις καλές εκπροσώπους της Πολωνικής σχολής,αξίζει και θα ξανατιμηθεί!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
206
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 statusorama, Amonamarth, Bonecrusher και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2018
Ωραια φαση!!!!!!!!!!!!ΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜατάκι
15 Ιανουαρίου, 2018
Εδωσες το 20ευρο μετα το γαμησι;;μετα;πρωτη φορα το ακουω να το δεχεται πουτανα..τουλαχιστον για ξενο πελατη..μπραβο ρε παιχτη!
15 Ιανουαρίου, 2018
ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΝαι!Ναι!Ναι!Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3