Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η Ντιανα ειναι μια νεαρη Μολβαδη η Ρουμανα με ομορφο Σλαβικο προσωπο , λευκο δερμα , κανονικο αναστημα , μικρο φυσικο στητο στηθος και ωραιο αδυνατο κορμι.Καπου εδω οπως καταλαβατε τελειωνουν ολα τα καλα!!! Ειχα διαβασει την κριτικη του Προφεσσορα που μιλουσε για μια ψυχρη ιεροδουλη.Ομως μου αρεσε εμφανισιακα και ηθελα να την δοκιμασω.Τελικα ο Προφεσσορας ειχε δικιο και προσυπογραφω την κριτικη του!!!

Εδωσα λοιπον το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο ενα δωματιο ηρθε η κοπελα.Αμιλητη,αγελαστη και ψυχρη! Ουτε γεια δεν ειπε...χαχα....Δεν μιλαει Ελληνικα αλλα και ουτε Αγγλικα! Μονο πετουσε κατι λεξεις στην γλωσσα της! Ξαπλωσε διπλα μου , ξετυλιξε το προφυλακτικο και αμεσως το εφαρμοσε στην πουτσα μου.Μηδεν στα προκαταρκτικα! Ηταν ξαπλωμενη πλαγια προς τα εμενα και με πιπωνε.Της πατουσα το κεφαλι αλλα δεν μπορει να τον παρει βαθια.Η πιπα της αδιαφορη και μικρης διαρκειας! Ενα λεπτο το πολυ να κρατησε η πιπα της!

Οταν σταματησε την πιπα τοτε με δυσφορια εβγαλε τον στηθοδεσμο της.Ξαπλωσε ανασκελα και της τον εχωσα στην μουναρα της.Την γαμουσα και της εγλυφα τα βυζακια και τον λαιμο της.Αλλα αυτη ειχε συνεχως μια ειρωνικη εκφραση στο προσωπο της! Ενα κραμα ειρωνειας,αηδιας,ψυχροτητας,μαγκιας κτλ!!! Καλα για γλωσσοφιλα ουτε λογος! Ανεβασα ρυθμο και αρχισα να την ξεμουνιαζω δυνατα για να την τιμωρησω! Αυτη ειχε μια εκφραση δυσφοριας και πονου ζωγραφισμενη στο προσωπο της! Ελεγε και κατι μαλακιες στην γλωσσα της.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Αυτη στηθηκε χαμηλα για να κλεψει.Την διορθωσα και εφερα πιο ψηλα το σωμα της.Της τον εχωσα βαθια και αρχισα ενα δυνατο ξεμουνιασμα! Την γαμουσα και της εριξα μερικα κωλοχαστουκακια.Αυτη ομως διαμαρτυρηθηκε και με βαρεσε με το χερακι της στους κοιλιακους μου...χαχα...Απο τα μαλλια επισης δεν θελει να την πιανουν.Την επιασα δυνατα απο τα κωλομερια και συνεχιζα το ξεμουνιασμα και ακουγα τα αληθινα βογγητα της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω.Την κρατουσα ομως γιατι αυτη ηθελε να τραβηχτει.Μονο οταν τα εχυσα ολα τοτε βγηκα απο μεσα της.Αυτη φορεσε τον στηθοδεσμο της και το εσωρουχο της.Της ειπα οτι δεν ηταν καθολου καλη η αποδοση της και η συμμετοχη της.Αυτη νευριασε , πεταξε κατι μαλακιες και βρισιες στην γλωσσα της και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ντιανα ειναι μια ιεροδουλη πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Περα απο την εμφανιση της ομως δεν εχει να προσφερει κατι καλο.Μηδεν προκαταρκτικα , αδιαφορη πιπα δευτερολεπτων , καμια συμμετοχη στο σεξ.Και το κυριως αρνητικο ειναι οτι δεν σεβεται καθολου τον πελατη! Βριζει στην γλωσσα της! Γενικα ειναι μια ψυχρη ιεροδουλη με ενα τουπε μαγκιας! Ελπζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2018
Ο professor είχε προειδοποιησει με την κριτική του.
Έχεις και εσύ μερίδιο ευθύνης λοιπόν.
M
MavroStisFoles
15 Ιανουαρίου, 2018
Πειράζει που καυλωσα κ θέλω να τη γαμησω με αυτο το τιμωρητικό τρόπο για χάρη όλων των καριων που έχω συναντησει στη ζωή μου;
24 Μαρτίου, 2018
Φιλε η Νταιανα είναι μουναρα...πολλων ευρώ> Τετοια γκόμενα μην περιμένεις να σε ειναι cool στο μεταξουργείο - Αν ήταν θα έπαιρνε 50 σε studio

Oi εξυπνοι τις δίνουν αλλα 5 ευρώ, και εχουν μια μουνάρα με 15 που δυσκολα την βρησκουν αλλου > εγω είμαι τρελος fun
24 Μαρτίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπραβο φίλε...
εγώ λέω να δώσεις 10€ παραπάνω για να την κάνεις πιο φόλα στους άλλους, αλλά εσύ τουλάχιστον θα γαμάς μουνάρα...Γερο-μύστης
αν παίρνει μπρος στα 15 να το ανεβάσει στο 15, κάτι τέτοιοι σαν εσένα μην πω και φάω μπαν τις κάνουν να έχουν τέτοια συμπεριφορά και μεταχείρηση.
ευχαριστούμε και πάλι για την συμβουλή που μας έδωσεςΚαπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4