Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ηρα ειναι μια νεαρη Ρωσιδα με ομορφο προσωπο , ισιο μακρυ μαυρο μαλλι , ωραιο φυσικο πεσμενο μεσαιο στηθος , λευκο δερμα , ψηλο σωμα και σωμα με αρκετα πιασηματα.Ειναι αυτο που λεμε νταρντανα! Δεν την λες χοντρη αλλα στο σωμα χανει.Υπαρχει και μια καλη κριτικη για την κοπελα.Οποτε δεν περιμενα να ειναι φολα.

Εδωσα το 10ρικο και περασα στο δωματιο.Υστερα απο λιγο ηρθε η Ηρα.Απο την αρχη φαινοταν οτι ειναι βιαστικη.Ελληνικα και Αγγλικα καταλαβαινει ελαχιστα.Αμεσως περασμα προφυλακτικου και ξεκινησε την πιπα.Μηδεν στα προκαταρκτικα! Ηταν ξαπλωμενη απεναντι απο εμενα και με πιπωνε.Εγω της πατουσα το κεφαλι αλλα δεν μπορει να τον παρει βαθια.Το μονο θετικο ειναι οτι μου εριχνε μερικες ματιες με τα ματια της.Μικρη διαρκεια η πιπα.Μπαλακια αρνηθηκε να γλυψει.Ολα αυτα τα βαζω στα αρνητικα.

Την ξαπλωσα ανασκελα και αυτη επιασε το καυλι μου και το εχωσε στο μουνακι της.Ειναι μεγαλη λεει η πουτσα μου και δεν με αφηνε να της τον χωσω μονος μου!...χαχα... Αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Εχει λιγο αξυριστο μουνι.Αυτη ομως ειχε κλειστα τα ποδια και εβαζε το χερι της μπροστα στο μουνι της και επιανε την πουτσα μου για να μην μπαινω πολυ βαθια! Ελεος! Την γαμουσα και εγλυφα τις βυζαρες της και την εγλυφα στον λαιμο.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Αυτη ειχε στηθει χαμηλα.Παλι δεν με αφησε να της τον χωσω μονος μου.Επιασε το καυλι μου και το εχωσε στην μουναρα της.Αρχισα να την γαμαω αλλα μου ηρθε η γνωστη δυσαρεστη μυρωδια! Ξενερωσα! Εριξα μερικες πουτσιες ακομα και εχυσα.Αυτη φορεσε στα γρηγορα το στρινγκακι της και εφυγε να σαλοναρει.

Συνοψιζοντας , προκειται για μια νταρντανα ιεροδουλη μετριας εμφανισης.Δεν κανει προκαταρκτικα , δεν κανει καραμελωμα , η πιπα της μετρια και μικρης διαρκειας και εδειξε σημαδια βιασυνης.Ολα αυτα τα βαζω στα αρνητικα.Ενταξει φιλακια στα βυζια της αφηνει.Παντως απο μια ιεροδουλη μετριας εμφανισης περιμενεις πιο καλη συμμετοχη.Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ήρα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, putaniaris89 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού