Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σκέφτηκα πολύ πριν βάλω την κριτική. Ο admin δεν ανάρτησε κριτική μου -προ 2μήνου- για μισάωρο με την Κλεοπάτρα. Κάποια ανεγκέφαλα μέλη, με θεωρούν ήδη προμότορα, αλλά η Αλήθεια είναι η εξής μία: Aν τα μπουρδέλα θέλουν να επιβιώσουν, οφείλουν να παραδειγματιστούν απ' εδώ. Λιοσίων 73 Α & Β πρόσφατα. Καθαριότητα, ατμόσφαιρα, κρεβάτια, ευγένεια....ΟΛΑ Ναι!
Λοιπόν Παρασκευή το κορίτσι δούλευε πάνω. Δλδ στο 73Β, που δεν υπάρχει καταχωρημένο. Είναι "αδελφάκια" με το 73Α.
Έτσι βρέθηκα κι εγώ 1η φορά εδώ. Ευγενική υπηρεσία και ...ωραία (πολύ ευχαρίστως τη γαμούσα) Πολύ καθαρός και καλαίσθητος χώρος. Η Κλεοπάτρα ήρθε αμέσως. Ξέρει πλέον τα γούστα μου και τα εκτελεί... ΟΛΑ! Γλωσσόφιλα βαθιά, γλυκά μελωμένα... Το ροδαλό μουνάκι της έλιωσε στο στόμα μου... Ρούφαγε δαιμονισμένα το καυλί μου και τ'αρχίδια ρούφαγε με το χαρακτηριστικό ήχο πφλοπ-πλουμς.. η καυτή γλωσσίτσα της πέρασε και γύρω απ τη τρύπα μου. Καύλα!!! Απίθανη!!! Πέρασμα καπότας και στα 4. Ύστερα από πολλές γαμησοωθήσεις με χαστουκάκια στα κωλομάγουλα, την έχυσα ιεραποστολικά.

Σάββατο 13/1/2018 ήταν στο κάτω 73Α. Η ευγενέστατη κ.Φανή με καλησπέρισε και μου είπε να διαλέξω δωμάτιο. Πλήρωσα και πέρασα στο 1ο. Ήρθε η Κλεοπάτρα και κάναμε μαζί ντουζάκι... τη σκούπισα και της έφαγα το μουνάκι. Αναστεναγμοί, καυλοβογγητά και πίεση στο κεφάλι μου δήλωναν την Ηδονή της. Τα γλυκαυλομουνόζουμά της με θέριεψαν.... Πέρασμα καπότας και δυνατό ιεραποστολικό γαμήσι με πολλά γλωσσόφιλα. Μαζί με την ουρανομήκη κραυγή μου, γέμισα και την καπότα με το σπέρμα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
I
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PEODAS, chicharito, yorkie και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2018
Η Κλεοπάτρα είναι πολύ όμορφο κορίτσι και οι υπηρεσίες της πάντα σε πολύ καλό επίπεδο...στανταράκι και για μένα !!Ματάκι
15 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι αισιόδοξο φίλε συνμπουρδελιάρη black panther, ότι οι συγκεκριμένοι οίκοι λειτουργούν με αυτόν τον άψογο τρόπο. Καθαριότητα, Ευέλικτες-Υπηρεσίες, Ευγένεια, Καλαισθησία χώρων και Υπέροχα Κορίτσια.... Καλλονές!!! Έρωτας
Σίγουρα, τα υπόλοιπα χαμαιτυπεία θα "ανασκουμπωθούν" για να μην πατώσουν. Στο χέρι μας είναι. Εμείς πληρώνουμε.
Όπως γράφω & στον τίτλο, .
Πως αλλιώς?!?
Καπέλο
I
ILIAS1339
15 Ιανουαρίου, 2018
Παίχτη την συνιστάς να την πάρω;θέλω να την γλύψω και εγωΓλώσσα
T
tzonisboy
17 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να τη γλύψεις να τη γλύψεις ΜατάκιΜατάκιΚουλ !!!! αξίζει ... Ναι!
17 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι αλήθεια ότι είναι VFM και οι κοπέλες είναι στη πλειοψηφία τους πολύ καλές ... Κλεοπάτρα, Κωνσταντίνα τα δικά μ ου στανταράκια εκει ... καλά να περνάμε Καπέλο
Για μένα, αντίστοιχο σε ποιότητα και περιβάλον αλλά με 2 κοπέλες σε κάθε βάρδεια ειναι και το Πιπινου 118...
17 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

boybig να πας με.....Γλώσσα προπονημένη γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
I
ILIAS1339
17 Ιανουαρίου, 2018
Γλείφω ή γλύφω;
Γερο-μύστης
Και τα δύο είναι σωστά, καθώς είναι δύο διαφορετικές λέξεις. Είναι ομόηχες αλλά με διαφορετική ετυμολογία και σημασία. Γλείφω το παγωτό, "λείχω" στα αρχαία (εξού και τα: γλειφιτζούρι, γλείψιμο, γλείφτης) και γλύφω την πέτρα, δηλαδή την σκαλίζω (εξού και τα: γλύπτης, γλυφίδα, οδοντογλυφίδα). Αρκετοί, όμως, αγνοούν τη λέξη "γλύφω" και τη θεωρούν λάθος έχοντας στο μυαλό τους μόνο τη λέξη "γλείφω". Γλωσσικά μπερδέματα!

Καπέλο
I
ILIAS1339
18 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γλείφτην(α) ...πατόκορφα!! Γλώσσα Ναι!
I
ILIAS1339
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8