Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εμφανιση Αννας...

Καστανοξανθη με καρε,πολυ σεξυ ματια και ομορφο χαμογελο αλλα κορμι που δεν σε εξιταρει...πολυ αδυνατη χωρις καποιο ιδιαιτερο προσον ως προς το σωμα της γι αυτο και το 7 στην εμφανιση!

Υπηρεσιες...

Οι καλυτερες που εχω συναντησει σε μπουρδελο...εξαιρειται η Βανεσσα που ειναι ομως με τις μερες της!Δηλαδη...ξεκιναει με τριψιμο και φιλακια παντου μεχρι να σηκωθει η τσαπου οποτε και βαζει την καποτα για να ξεκινησει μια τεχνικοτατη πιπα διαρκειας που σε φτανει στο αμην!Ακολουθως ανεβαινει απο πανω οχι για πολυ ωρα..μαλλον δεν ειναι το φορτε της!Τεραστιο respect στο οτι ενω κατεβηκε απο το καβαλικευμα και ειδε οτι η τσαπου μου ειχε χαλαρωσει με ξανατσιμπουκωσε για να ανορθωθει και να συνεχισουμε με το ιεαρποστολικο στο οποιο σε παρακινει να την αγκαλιασεις και να ερθεις πιο κοντα της κατι που σπανια συναντας σε ντελο!Το ιδιο ακριβως συνεβη και στο πισωκολλητο οπου εκει η κοπελα εδωσε ρεστα με τις ανασες της και τα φιλια της σε λαιμους κλπ ενω ταυτογχρονα με το πισωκολλητο μου εγλειφε τα δαχτυλα των χεριων μου με περισση μαεστρια και αισθησιασμο οποτε και ηρθε η ανακουφιση!!Εν κατακλειδι η κοπελα εχει συμπεριφορα για μενα πολυ ανωτερη απο πολλα στουντιο ως προς την θερμοτητα που βγαζει προς τον πελατη παντα με την λογικη οτι ολα πρεπει να γινουν σε πιο γρηγορη βερσιον!Απο τις λιγες φορες που εχω ευχαριστηθει ενα 20αρικο τοσο πολυ!

Το κοριτσι για οσους ενδιαφερονται εργαζεται παντα απογευματινη βαρδια στο εν λογω οικημα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού